Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

kupował ktoś Assassin's Creed Syndicate w Media Markt i może powiedzieć czy jest w polskiej wersji językowej? 

Bo na stronie https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-assassins-creed-syndicate jest napisane, że wersja Angielska (ale może w sklepach jest inaczej).

 

Powiem Ci tylko tyle, że w biedronkowym bundlu była wersja PL, a więc na 99% w MM też mają polską wersję. Najlepiej przejdź się do salonu i luknij okładkę - z tyłu jest info małym druczkiem o językach w grze.

 

Oczywiście jest to tylko spolszczenie kinowe (napisy), bez żadnych dubbingów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam od siebie że na stronach mm i saturna (nie wiem kto za to odpowiada, ale powinni go zmienić) bardzo często są bzdury odnośnie języka. Czasem dochodzi do takich idiotyzmów jak gow 3 remastered (https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-god-of-war-3-remastered?querystring=god%20of%20wa) gdzie mimo że na zdjęciu pudełka pisze ogromnymi literami że polska wersja językowa to na stronie i tak jest że po angielsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej dostanę CODa Black Ops 3 ?

Jeśli nie zależy Ci na nówce to poszukaj na gametrade. Ja dwa tygodnie po premierze wyrwałem za 150 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka jest darmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostanę konsole to dam info. Póki co dostałem odpowiedź że konsola zostanie wysłana jutro i w czwartek powinienem ją mięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostanę konsole to dam info. Póki co dostałem odpowiedź że konsola zostanie wysłana jutro i w czwartek powinienem ją mięć.

 

Będę wdzięczny, poważnie sie zastanawiam na zakupem, gdziekolwiek indziej ciężko znaleźć CUH-1216 poniżej ~1300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny, poważnie sie zastanawiam na zakupem, gdziekolwiek indziej ciężko znaleźć CUH-1216 poniżej ~1300zł

 

 

Lepiej dopłacić i spać spokojnie. Ta firma to "krzak" założona miesiąc temu dlatego się dziwie, że ryzykujecie z zakupem (dla 150 zł) u niepewnych sprzedawców - już lepiej kupić na alle... od niepewnego sprzedawcy to przynajmniej masz gwarancję odzyskać pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej gazetce (papierowej, online jeszcze nie ma) Neonetu widziałem, że od 17 grudnia ma być PS4 do 1300 złotych (golas, dokładnej ceny nie pamiętam i nie sprawdzę, gazetki już w śmietniku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dopłacić i spać spokojnie. Ta firma to "krzak" założona miesiąc temu dlatego się dziwie, że ryzykujecie z zakupem (dla 150 zł) u niepewnych sprzedawców - już lepiej kupić na alle... od niepewnego sprzedawcy to przynajmniej masz gwarancję odzyskać pieniądze.

Muszę się zgodzić z Cartmanem, odpuście sobie tą ofertę. Z ciekawości poszukałem sobie opinii o tej firmie i sporo jest niezadowolonych klientów, problemy z ewentualnym zwrotem kasy itp... szkoda zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z Cartmanem, odpuście sobie tą ofertę. Z ciekawości poszukałem sobie opinii o tej firmie i sporo jest niezadowolonych klientów, problemy z ewentualnym zwrotem kasy itp... szkoda zachodu.

Moze macie racje lepiej odpuscic, ehhh no coz to najwyzej poczekam moze sie cos w mediamarkt uda kupic jakas promocja moze bedzie, fajnie jakby gdzies 1tb przecenili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś może gdzie w miarę tanio dostanę 

Abonament Playstation Plus na 365  dni

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakieś lewe chyba zza wschodniej granicy %-)

 

Żadne lewe. Ja kiedyś trafiłem w Realu 3 miesięcznego Plusa za 30 zł, co nawet uwieczniłem na zdjęciu i wrzuciłem tu na forum. Pewnie błąd sklepowy przy wycenie. Podobnie kupiłem kiedyś Ghost Recon Future Soldier na PS3 tydzień po premierze za 119 zł w Empiku, gdzie półkę niżej ta sama gra stała po 229 zł. Czasami się to zdarza. ;)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś promocja ? Dziś w galerii w małym sklepiku była za 199 zł..

Dorzucaja pena r2d2 i plakat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne lewe. Ja kiedyś trafiłem w Realu 3 miesięcznego Plusa za 30 zł, co nawet uwieczniłem na zdjęciu i wrzuciłem tu na forum. Pewnie błąd sklepowy przy wycenie. Podobnie kupiłem kiedyś Ghost Recon Future Soldier na PS3 tydzień po premierze za 119 zł w Empiku, gdzie półkę niżej ta sama gra stała po 229 zł. Czasami się to zdarza. ;)

Ja w empiku wyrwałem kartę do ps vity 32 GB za ok 50 zł :D Szkoda, że nadal nie mam Vity hehehe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić fotel dla gracza i tu moje pytanie - ma ktoś z was jakiś konkretny model? Póki co to się rozglądam, a sam zakup planowałbym dopiero w styczniu/lutym. Aha...fotel do zwykłego grania, nie do wyścigów. Nie chciałbym czegoś na kółkach bo sporo ważę (nieco ponad 100kg) i te kółka w moim przypadku to po roku już latają we wszystkie strony. Z góry dzięki za wszelką pomoc. Aha...budżet tak z 1000-1500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×