Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedźmin 3 w euro za 169, w Saturnie 179. W epiku widziałem używanego za 189 !!?? Gdzie tu sens, gdzie logika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić fotel dla gracza i tu moje pytanie - ma ktoś z was jakiś konkretny model? Póki co to się rozglądam, a sam zakup planowałbym dopiero w styczniu/lutym. Aha...fotel do zwykłego grania, nie do wyścigów. Nie chciałbym czegoś na kółkach bo sporo ważę (nieco ponad 100kg) i te kółka w moim przypadku to po roku już latają we wszystkie strony. Z góry dzięki za wszelką pomoc. Aha...budżet tak z 1000-1500 zł.

Sprawdź ofertę dx racer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić fotel dla gracza i tu moje pytanie - ma ktoś z was jakiś konkretny model? Póki co to się rozglądam, a sam zakup planowałbym dopiero w styczniu/lutym. Aha...fotel do zwykłego grania, nie do wyścigów. Nie chciałbym czegoś na kółkach bo sporo ważę (nieco ponad 100kg) i te kółka w moim przypadku to po roku już latają we wszystkie strony. Z góry dzięki za wszelką pomoc. Aha...budżet tak z 1000-1500 zł.

 

 

Sprawdź ofertę dx racer

 

Dokładnie. Polecam dx racer. Mam, używam, nie wymienię na żaden inny. Nawet po całodziennych sesjach plecy nie napierniczają, w przeciwieństwie do biurowych krzeseł w pracy. Są na kółkach, ale standardowy udźwig mają do 120 kg, a seria K nawet 180 kg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić fotel dla gracza i tu moje pytanie - ma ktoś z was jakiś konkretny model? Póki co to się rozglądam, a sam zakup planowałbym dopiero w styczniu/lutym. Aha...fotel do zwykłego grania, nie do wyścigów. Nie chciałbym czegoś na kółkach bo sporo ważę (nieco ponad 100kg) i te kółka w moim przypadku to po roku już latają we wszystkie strony. Z góry dzięki za wszelką pomoc. Aha...budżet tak z 1000-1500 zł.

Ja natomiast posiadam fotel z firmy AKRACING. Również bardzo dobre fotele, na długie posiedzenia. Pracuje przed kompem bardzo długo i naprawdę sprawuje się świetnie.

post-37701-0-48706600-1450343135_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biedrze znów dobre promo na konsolę:

 

1.jpg

 

Nigdy jakiegoś większego sprzętu elektronicznego w biedrze nie kupowałem. Może warto poczekać jak ostatnio, na odpowiedź Media Marktu/Saturna.

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biedrze znów dobre promo na konsolę:

 

1.jpg

 

Nigdy jakiegoś większego sprzętu elektronicznego w biedrze nie kupowałem. Może warto poczekać jak ostatnio, na odpowiedź Media Marktu/Saturna.

Brac tu? Ile wychodzi.konsola bez gierek jak je pogonie? Czekac jeszcze, czy kupywac tu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brac tu? Ile wychodzi.konsola bez gierek jak je pogonie? Czekac jeszcze, czy kupywac tu?

Jak już to KUPOWAĆ, nie kupywać. Ceny gier możesz sobie na allegro sprawdzić. Nikt tu za Ciebie nie będzie myślał... Konsola już jest na tyle tania, że naprawdę 50 zł nikomu różnicy nie powinno robić (skoro mu zależy na konsoli).
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brac tu? Ile wychodzi.konsola bez gierek jak je pogonie? Czekac jeszcze, czy kupywac tu?

 

Najpierw, to trzeba złapać tego bundla :P 

Sama konsola chyba jakoś poniżej 1200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie na allegro po ile te tytuły śmigają. Odejmij od ceny zestawu i będziesz miał przybliżona cenę gołej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra oferta, ale życzę powodzenia w upolowaniu tego zestawu skoro jest tylko jedna sztuka na sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że chętnię kupię nowego Bloodborne lub The Last of Us w folii :)

 

Jak coś piszcie na PW jak uda Wam się coś zdziałać z tą konsolą i będziecie sprzedawać w/w gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić fotel dla gracza i tu moje pytanie - ma ktoś z was jakiś konkretny model? Póki co to się rozglądam, a sam zakup planowałbym dopiero w styczniu/lutym. Aha...fotel do zwykłego grania, nie do wyścigów. Nie chciałbym czegoś na kółkach bo sporo ważę (nieco ponad 100kg) i te kółka w moim przypadku to po roku już latają we wszystkie strony. Z góry dzięki za wszelką pomoc. Aha...budżet tak z 1000-1500 zł.

W Agata Meble mają dostępne dwa modele DX Racer, jak masz możliwość przejedź się, zobaczysz mniej więcej o co kaman. Dodam, że to będą fotele z serii niestety nie dla Ciebie, raczej dla dzieci/młodzieży (węższe siedzisko, mniejszy udźwig). Będziesz musiał zamówić z odpowiedniej serii online, jeśli zdecydujesz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra oferta, ale życzę powodzenia w upolowaniu tego zestawu skoro jest tylko jedna sztuka na sklep.

 

Poprzedni zestaw który wszedł na sklepy 30.11 jeszcze zalega w niektórych biedronkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni zestaw który wszedł na sklepy 30.11 jeszcze zalega w niektórych biedronkach.

Wlasnie u mnie rodzice tydzien temu byli i zalegala wersja z the last of us bloodbornem i god of warem. Mam nadzieje ze przez ten tydzien nikt nie sprzatnal hehe. Szkoda ze dopiero jutro po poludniu skocze do biedronki a nie rano wieksza szansa by byla :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media expert zaproponowali mi ps4 1TB + 3 Gry The Last of US, wiedźmin 3 i bloodborne za 1799 zł. Jeździłem po marketach i chyba ta oferta jest najlepsza. Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biedronie Wiesiek chyba po 189, wiec lepszy deal konsola za 1499 z 3 grami plus Wiesiek

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę od rana polował na ten zestaw, zobaczymy czy się uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie miałem tyle szczęścia. W trzech sklepach byłem i w każdym nie otrzymali produktu. ( Albo otrzymali i rozebrali między sobą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś wg mapy, na tylko "większe" biedronki? Ja sobie wcześniej sprawdziłem, które mogą mieć i pojechałem do najbliższej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×