Skocz do zawartości
DaraS

Titanfall

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.titanfall.com/

 

Dzięki bogu Titanfall wyjdzie na PC, zapowiada się najbardziej skillowa gra od czasów Q3 :biggrin:

Co nie oznacza,że zbliży się poziomem do Q3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay wywarł na mnie niemałe wrażenie, zapowiada się rzeczywiście skillowa, dynamiczna gra, powrót do staroszkolnego stylu, nie jakieś żołnierskie pitu pitu. Bf 4 i cod ghosts zapowiadają się imo nieciekawie (szczególnie bf4, klon nieudanej trójki), titanfall byłoby w sam raz do grania w multi, oby to był czasowy exclusive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obligatoryjne gameplay'e;

 

 

 

 

Cudo po prostu, stary dobry gameplay z CoDa bez zje***ych perkow i killstreakow, to nie ma prawa sie nie udac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa czemu tego nie będzie na start PS4... :( gra po prostu miażdży! Taki bundle z Titanfall'em na premierę sprzedałby się w milionach sztuk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że z GTAV się nie sprzeda? ;) Lepiej postawić na sprawdzoną markę a Titanfall i tak się sprzeda jesli będzie tak dobry jak nam się wydaję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to kupa, taki CoD w przyszłości, nawet nie postarali się za bardzo zmienić czcionek i tych samych napisów po zabiciu przeciwnika, dynamika i killstreaki na porzadku dziennym, a całość okraszona oprawą graficzna którą raczyli nas twórcy serii CoD od początku siódmej generacji.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, a całość okraszona oprawą graficzna którą raczyli nas twórcy serii CoD od początku siódmej generacji.

 

No tak oprawa graficzna najważniejsza....

 

 

Dla mnie gra zapowiada się super. Zdecydowanie ciekawiej od nowego coda czy bf. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall to system seller X1 bez dwoch zdan. Zawsze sie burakom trafi jakas perelka na start.. Forza, czy Fable nie pociagna next-a, tak jak Titan. Niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak oprawa graficzna najważniejsza....

 

A gdzie dałem do zrozumienia że najważniejsza ? sprawa grafiki została ujęta na końcu zdania, cytujesz oczywiście to co ci wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejny "przechajp"? 720p/60 nie zostało wykluczone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie osob, ktore mialy okazje zagrac w TF:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi Titanfall? Będę miał KZ, Destiny, może BF4. Wystarczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim względem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ONE, trzeba przyznać, że co jak co, ale wzięcie Respawn pod skrzydła M$ to jedno z nielicznych udanych posunięć na drodze do zwiększenia sprzedaży X1.

Gameplay naprawdę wygląda kozacko, a przyznaję to nie będąc wcale jakimś fanatykiem fpsów. Kiedy my zdążymy się już powoli zacząć nudzić KZ i czekać na Destiny, czy Division (Q4 2014) - oni właśnie dostaną Titanfall (Q1 2014) i wtedy dopiero zaboli heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie BF>wszystko inne. Najbardziej pasuje mi ta gra. Titanfall ogarnę,ale nie wiem czy na premierę (prezentuje się ciekawie i jeśli kupię po dobrej cenie to może nawet day 1 będzie u mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra dla jakiej bym myślał nad Xone ale że będzie na PC to ból tyłka schodzi. Zapowiada się naprawdę kosa, dużo się dzieję, duże mapy z tego co można zauważyć, te mechy których czuć moc z samych filmików także upgrade kompa będzie chyba że coś się pokażę na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×