Skocz do zawartości
DaraS

Titanfall

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wersja DVD Titana kupiona u nas ma do wyboru angielski przy instalacji czy jest to tylko i wyłącznie wersja PL?

Bo cześć gier przy instalacji na Origin ma wersje językowe do wyboru przed instalacją.

Będę wdzięczny za odpowiedź.

nie ma wyboru języka, ale instalują się wszystkie. potem w origin klikasz prawym na okładkę gry, wybierasz właściwości gry i dopisujesz argument

 

-language English

 

i Zastosuj. grę masz po angielsku.

 

 

btw nie mam wersji DVD ale jeśli jest to faktycznie DVD to służy chyba tylko do aktywacji gry bo sama gra zajmuje 50 GB które pewnie i tak będziesz musiał pobrać z Origin. bo nie wyobrażam sobie żeby była na 10 płytach DVD :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno są 3 płyty DVD, które instalują wszystko. Jakby to były płyty double-layer to czemu nie.

Z tego co czytałem to gra podobno pobierała tylko 20GB-30GB, a reszta to była instalacja, ale nie wiem.

 

No nie wiem, pomyślę, 130zł to jednak trochę dużo jak na grę na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są 3 płytki. Mnie instalowało się ok 1,5h. Neta mam 10mb, więc nie chciało mi się zbytnio tego ściągać. Chociaż rzucił mi się do wyboru język. Zaraz sprawdzę i dam edytke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh...115zł...ja yebe...a wiem, że mam w co grać na PS3/PS4 XD

Zaraz pewnie Titana będą wciskać do płatków śniadaniowych, tak jak BF'a.

 

Brać czy nie brać, o to jest pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są 3 płytki.

Ale numer, przeczytałem Twojego posta i wybałuszyłem gały. Zajrzałem do swojego pudełka i faktycznie, tam są trzy płyty a ja nawet nie wiedziałem. Nawet nie przyszło mi to do głowy, dzięki :) Sam wolałem ściągnąć całość, zajęło to godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh...115zł...ja yebe...a wiem, że mam w co grać na PS3/PS4 XD

Zaraz pewnie Titana będą wciskać do płatków śniadaniowych, tak jak BF'a.

 

Brać czy nie brać, o to jest pytanie.

 

Bierz! Giera zayebista ;)

A wracając do wersji językowych. Przed instalacją mamy możliwość wyboru języka:

 

50842345769916106516.png

 

Swoją drogą, można zrobić jakąś ekipę i pograć wspólnie w większym gronie ogarniętych ludzi. Wczoraj cały czas trafiałem na jakiś wyciosany przeciwny team i po dupie dostawałem. 

Druga sprawa, że mimo zbierania batów nie wkurzam się tak jak podczas grania w bf'a. Ginę, szybki spawn i znów do akcji ;) Irytacja pojawia się czasami jak ginę od tego samego kolesia 5 raz z rzędu ;/

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem klucz na keye z wersją PL więc nie miałem opcji wyboru. ale dało się zmienić tak jak pisałem wyżej.


Brać czy nie brać, o to jest pytanie.

 

jeśli łoiłeś w Quake i/lub Unreal i/lub Halo to bier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko gra na PC ? :> :)

 

Jak jest z optymalizacją gry ? W praniu wymagania mniejsze od Battlefield 3 ?

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra i nie ogarnia co się dzieje...ostatnia gra w jaką ostro młóciłem w online na PC to Unreal Tournament :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko gra na PC ? :> :)

Jak jest z optymalizacją gry ? W praniu wymagania mniejsze od Battlefield 3 ?

Wydaje mi się że jest lepiej zoptynalizowana niż bf3 na początku, bo później lekko ją poprawili.

Gra ma locka na 60 fps, ale najbliższy patch ma go ściągnąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja Angry Joe bardzo trafna.

Gra cierpi na strasznie ubogą zawartość. Rdzeń gry jest genialny i naprawdę gra się świetnie. Ale po czasie występuje chęć spróbowania czegoś nowego, a tego po prostu nie ma. Mało broni, tylko 3 tytany, brak jakiejkolwiek kustomizacji postaci, broni, tytana, mało trybów, które są sztampowe jak cholera, tragiczna kampania, itd.

Do minusów dodałbym jeszcze minimalne problemy z optymalizacją. Gra chodzi u mnie chodzi tak samo na najwyższej i najniższej rozdzielczości i detalach. Ale podobno mają to patchować, także zobaczymy.

Jeszcze mnie minimalnie denerwuje zachowanie przeciwników, jest strasznie nienaturalne wg mnie i gdy dochodzi do starcia twarzą w twarz to potrafią dziać się naprawdę duże cyrki. Tak jakby postacie non stop ruszały się z jakimś mega przyspieszeniem w zadzie (tak, wiem że mają jet-packi ale nie o to chodzi).

Do tego bym dodał brak jakichkolwiek zabezpieczeń przed hakerami. Nie wiem czy trafiłem na koksa czy nie, ale w tej grze raczej ciężko mieć staty 25 do 0 i zabijać z każdej możliwej pozycji podczas każdego meczu.

Druga dziwna rzecz jaką widziałem, to gość stał na maszcie i napieprzal we wszystkich ze snajpy. Co prawda hack to nie jest, ale irytuje.

Bardzo liczę, że patche trochę rzeczy jednak dodadzą. Jest to świeży projekt więc mam nadzieję, że się ogarną w miarę szybko, a nie po roku, jak wszyscy zapomną o grze.

Żałuję, że gry nie ma na PS4. Jednak jeśli za to bym zapłacił ponad 200 zł to mimo wszystko czułbym spory niedosyt. Już nawet te 120 zł to wg mnie dużo za dużo.

Póki co delektuje się genialną rozgrywką i czekam na jakiś usprawnienia i dodatki do rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra cierpi na strasznie ubogą zawartość. Rdzeń gry jest genialny i naprawdę gra się świetnie. Ale po czasie występuje chęć spróbowania czegoś nowego, a tego po prostu nie ma. Mało broni, tylko 3 tytany, brak jakiejkolwiek kustomizacji postaci, broni, tytana, mało trybów, które są sztampowe jak cholera

Sorry Patricko, ale IMO to jest właśnie syndrom Call of Duty i tym podobnego rozpieszczenia. Najlepsze FPS multi w historii miały dziesięć kompletnie różnych zabawek i stykało, a nie po sześć broni na każdą kategorię, dziesięć dodatków, emblemiki, znaczki, łatki i pierdółki. I było 100x lepiej niż teraz. Sam pisałeś w tym temacie, że jesteś stara szkoła Unreala i liczysz na coś podobnego. Chciałeś to masz, a teraz co? Broni za mało? Dziesięć dla Pilota i sześć dla mecha. Podwójnym standardem zalatuje mi to z lekka.

Zgadzam się jednak co do trybów. Przydałoby się coś więcej, najlepiej oparte o jakieś zadania.

 

Jeszcze mnie minimalnie denerwuje zachowanie przeciwników, jest strasznie nienaturalne wg mnie i gdy dochodzi do starcia twarzą w twarz to potrafią dziać się naprawdę duże cyrki. Tak jakby postacie non stop ruszały się z jakimś mega przyspieszeniem w zadzie (tak, wiem że mają jet-packi ale nie o to chodzi).

Welcome back to PC gaming i tyle ;) Sam miałem identyczny szok na początku. Przyzwyczajenie do wolnej rozgrywki z konsol się odzywa. Kiedy zobaczyłem (na żywo) rozgrywkę na X1, nie byłem pewien, czy to ja jestem głupi, że coś "wolno" to wygląda, czy tak po prostu jest. Wyszło na to ostatnie. Olbrzymia różnica.

 

Do tego bym dodał brak jakichkolwiek zabezpieczeń przed hakerami. Nie wiem czy trafiłem na koksa czy nie, ale w tej grze raczej ciężko mieć staty 25 do 0 i zabijać z każdej możliwej pozycji podczas każdego meczu.

W grze działa system FairFight. Ban Hammer (wg twitta od devów) bije od przedwczoraj. Nie wiem o co chodzi i jak (i w ogóle czy) to działa, więc nie wnikałem w szczegóły, ale nie trzeba grać na PC regularnie, żeby wiedzieć co tam się dzieje w większości gier przecież. Kolejny z uroków tej cudownej platformy master race, którego my konsolowcy na co dzień nie doświadczaliśmy. Jeśli jakieś efekty w ogóle będą, trzeba na nie poczekać niestety.

 

Druga dziwna rzecz jaką widziałem, to gość stał na maszcie i napieprzal we wszystkich ze snajpy. Co prawda hack to nie jest, ale irytuje.

Jeżeli ktokolwiek jest w stanie przykampić w tej grze i jeszcze zaliczyć kilka fragów z tego, a do tego ze snajperki, to raczej coś jest nie tak z jego przeciwnikami, że dają się tak cisnąć. Nie widziałem sytuacji, okej, ale z moich doświadczeń wychodzi, że w tej grze tak się po prostu nie da (uparcie kampić w sensie), bo od razu delikwent jest wyłapywany i ma zaklepane.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do broni, to tak jak napisał Siriondel. Bardzo dobrze, ze dali po jednej broni każdego rodzaju. W tej grze nie ma jakiegoś super recoila i nie potrzeba po kilkanaście broni jak w przypadku BF'a.

Wczoraj dla spróbowania wziąłem strzelbę i walnąłem życiówkę w rundzie, 19:2.

Ja osobiście wole grać na Hardpoint, przejmować punkty a denerwuje mnie strasznie, ze ludzie zamiast przejmować to łapią tylko fragi, a punkty mają w dupie.

Brakuje mi jeszcze jakiegoś systemu dołączania do znajomych. Co prawda jest opcja w originie, ale nie zawsze bez zaproszenia można dołączyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o to, że ma być milion broni do wyboru, tylko nieco większe zróżnicowanie, ale mniejsza o to.

Nie porównujmy tutaj UT czy Quake bo to dwa różne światy. Tam wszystkie bronie były dostępne na mapie i od Ciebie zależało czym będziesz strzelać.

Tutaj właśnie mamy COD/BF, czyli wybieramy sobie zestawik na początku meczu i potem z tym biegamy non-stop.

Nie przeszkadza mi to w żadnym wypadku, ale i tak będą dodawać nowe bronie w DLC i tak, chyba każdy jest tego świadomy...

 

Co do kustomizacji to trochę nie trafiłeś, bo i w UT i Quakeu można było sobie dopasować postać do własnych preferencji :) Kolor, twarze, pancerze, itd.

Ja nie mówię, że tutaj mamy robić choinkę z naszego chłopka, ale jakieś minimalne wyróżnienie by się przecież przydało, szczególnie tytana który pod tym względem daje spore pole do popisu.

Chyba w każdej sensownej recenzji jaką czytałem/oglądałem punktowali ubogie możliwości kustomizacji postaci.

 

Jeszcze odnośnie prędkości to nie ona jest problemem dla mnie, bo to nic nowego, ale z brakiem maksymalnej płynności przy tym.

I nie jest to wina laga czy coś, bo nawet u AngryJoe czy Wonzia na streamie dzieją się takie same akcje, a oni pewnie internet z kosmosu mają.

Postacie nie poruszają się mega płynnie tak jak powinny, tylko mają takie bardzo minimalne przeskoki, nie wiem jak to nazwać.

Tak jakby serwer nie był w stanie przetwarzać prędkości poruszania się postaci, szczególnie jak zaczyna skakać, wariować, itd.

Jest to praktycznie niezauważalne, nie przeszkadza mi to nawet w ubiciu gościa, ale potrafi czasem zdenerwować, że gra nie chodzi ultra płynnie (a tego po tak starym silniku można by się spodziewać).

Za to walka tytanów, która jest nieco wolniejsza nie ma żadnych problemów u mnie i wszystko śmiga jak ta lala :)

 

Idę się umyć i machnę jeszcze parę meczyków przed wyjściem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie można pomalować sobie tytana, ale za farbki trzeba będzie zapłacić w postaci DLC :p

Ten problem z płynnością może wyeliminują jak ściągną locka z FPS. Poza tym na pclabie ludzie kombinowali z ustawieniami panelu sterowania nvidii i wymuszali dane działanie na sterowniku, żeby polepszyć płynność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, też to już zrobiłem i jest może minimalnie lepiej. Nie wiem tylko czy karta mi się nie grzeje bardziej przez to, bo po dwóch meczach mam 70 stopni na grafice już :)

Spróbuje jeszcze inne ustawienie wieczorem jak wrócę, ale fakt jest faktem, że patch by się przydał bardzo, bo problemy ludzie maja z grafiką spore, z tego co czytam na oficjalnym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70C to dobra temperatura gdy karta dziala na pelnych obrotach.

 

 

PS. Zapraszam do wspolnej gry Origin ID: kagannpwnz

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od około 18 będę grać, także zapraszam. Robie za dobre mięso armatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacz...

 

3/21/2014 Server Changelog

Balancing adjustments and general changes

  • - The damage indicator from Electric Smoke is now much more noticeable
  • - Search Drones will now show up in Classic Modes of Angel City
  • - Arc grenade/mine effects no longer draw on friendly Pilots and Titans
  • - Lowered the point value of defensive actions in Hardpoint mode and CTF.
  • - Increased the score limit in Attrition
  • - Flag Return points reduced
  • - Flag Carrier killed points reduced
  • - Explosives detonated by Dead Man's Trigger are now slightly delayed
  • - Explosives detonated by Dead Man's Trigger now play a warning sound before exploding
  • - Slightly decreased the damage of the Smart Pistol when not locked onto a Pilot
  • - Slightly decreased the hip-fire accuracy of the Smart Pistol
  • - Certain Burn Cards could be exploited to give multiple uses
  • - Evac Dropships are now more responsive to Pilots entering them
  • - Hacking a Mega Turret will now restore it's health to full
  • - Cluster Missiles damage reduced against Evac Dropships

Bug Fixes
  • - Titan could become stuck in the position he lands in
  • - Auto-Titan wouldn't stand up until you embarked into it
  • - Several rare server issues restarting the game in to the lobby
  • - Pilot could end up out of bounds while rodeoing a Titan as it is destroyed
  • - Pilot could warp through certain locations when jumping off a Titan
  • - Rodeoing a Titan that has been doomed by your SMR could kill you
  • - Players being able to enter some geometry in Smuggler's Cove
  • - Titanfall will now give proper kill credit when it kills a Pilot embarking into their Titan
  • - Minions in Attrition now continue to spawn until the Epilogue begins
  • - Player couldn't hack a Mega Turret console
  • - Server would sometimes error when leeching a Spectre
  • - Hardpoints sometimes awarded defense score to players not near the hardpoint
  • - Rare issue when ejecting from a Titan
  • - Server would sometimes error after a match while returning to the lobby
  • - Double XP burn card sometimes not being applied properly

 

 

Zmiany w punktacji, coś na plus, ale i tak jeszcze bardzo dużo pod tym względem do zrobienia, bo punktacja w tej grze kuleje, że aż cyce swędzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lowered the point value of defensive actions in Hardpoint mode and CTF.

To jest dobry fix. Na początku mi to strasznie przeszkadzało, że można za robienie niczego dostać 15k XP na mecz, ale im dłużej gram, tym częściej zauważałem, że ludzie po prostu tego nie robią i jakoś specjalnie nie nadużywają. Większy problem w tym temacie jest IMO związany z pozycją w tabeli końcowej, dla której XP jest jedynym wyznacznikiem pozycji i okazuje się, że grając w ten sposób można być MVP co mecz.

 

Slightly decreased the hip-fire accuracy of the Smart Pistol

O, jak dobrze że w Respawn siedzą myślący ludzie. Broń jest poronionym pomysłem, ale jak już musi być, to po eksperymentach stwierdziłem, że to całe namierzanie nie jest aż tak przegięte, ale co jest przegięte, to właśnie celność z biodra. Nawet jak nie dało się namierzyć przeciwnika, tam samo łatwo można było wykończyć robotę przez ślepe klepanie LMB, bo ten pistolet z biodra miał celność niemalże jak snajperka przez scope.

 

Cluster Missiles damage reduced against Evac Dropships

Ech, a miałem taką nadzieję, że tego nie ruszą :P Jak tylko zacząłem używać Cluster Missiles, zaskoczyło mnie, jak szybko się z ich pomocą kosi się te statki w epilogu. Myślałem że taki jest cel tej broni, bo poza tym jest mało użyteczna. Jak widać byłem w błędzie :P

 

Hardpoints sometimes awarded defense score to players not near the hardpoint

A to to ja miałem znacznie częściej niż sometimes :) Spokojnie 7 na 10 meczów, spaceruję sobie w mechu po mapie, a tu co chwila wyskakuje "Hardpoint Defense +75". Na początku myślałem, że ten obszar obrony ma może większy zasięg, jak się siedzi w mechu, ale kiedy dostawałem ten bonus będąc gdzieś na totalnym zadupiu, wiedziałem że coś jest nie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×