Skocz do zawartości
DaraS

Titanfall

Rekomendowane odpowiedzi

gra będzie hulać na zmodyfikowanym source, myslę że wymagania nie będą wygórowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In a conference call to investors, Electronic Arts' Blake Jorgensen just said that Titanfall is, "for the life of the title," exclusive to Xbox One, Xbox 360 and PC. So the game is not a timed exclusive.P

 

Titanfall's Microsoft exclusivity has been well known since the title was announced but it was never definitively said that Respawn Entertainment wouldn't build some version for Sony consoles.P

 

In a recent Reddit AMA, Xbox Live spokesman Larry "Major Nelson" Hryb demurred when asked about the possibility of such a port. "As far as being an exclusive that's really a question for Titanfall—I'm not worried about it though," Hryb said.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Akurat mocno liczyłem na to, że Titanfall pojawi się za jakiś czas również na PS3/PS4. Większość widzi w nim kalkę CoDa, ale w ogólnych założeniach Titanfall bardziej przypomina mi Killzone 3, przy którym spędziłem mnóstwo czasu i który odpalam okazjonalnie po dziś dzień (tak jak Killzone 2).

Choć z drugiej strony śmiesznie będzie jeśli EA w geście rozpaczy wyda Titanfalla również na PS3/PS4 przez pryzmat słabo sprzedającego się Xboxa One. Bo i takiej opcji wykluczyć nie można. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Developer wypowiada się, że jest to optymalna liczba graczy.

Pamiętać trzeba, że każdy gracz może wezwać mecha i jeśli w nim nie siedzi to ten lata po mapie.

Podobno z większą ilością graczy był za duży chaos, tutaj wątek w którym wypowiedział się jeden z deweloperów:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=747662

 

Mimo wszystko 12 graczy wydaje się trochę mało, w użyciu są jeszcze mechy więc mapy nie mogą być zupełnie małe.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne te wasze posty. HALO 5 na 5, Girsy to samo, TLoU 4 na 4, liczba graczy nie ma nic do tego czy multi jest miodne czy zwykłym crapem. Jeżeli mapy będą odpowiedniej wielkości, to 6 na 6 będzie odpowiednią liczbą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, im mniej graczy tym lepiej, takie gry maja zawsze najwiecej akcji. Zreszta dotychczasowe gameplay'e mowia same za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://vimeo.com/84486602 gameplay z zamkniętej alphy. Jakoś mój zapał na tą grę ostygł, myślę, że przeżyję bez niej, choć na pewno w multi będzie ciekawsza od kolejnych nudnych codów/bf-ów, najbardziej mi się podoba to skakanie po mapie (w Brinku próbowali czegoś podobnego ale efekt był słaby). A, no i po co te boty, przecież to beznadziejny pomysł. Albo niech dadzą normalne 6vs6 bez botów, albo wywalą je i dadzą miejsce dla żywych graczy.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba coś przegapiłem, o co wam chodzi z tymi botami???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brzmi

 

Bedzie tryb 6 vs 6 bez botow.

 

@Daras

 

Standardowy tryb gry to 6 graczy vs 6 graczy oraz 24 boty, po 12 na druzyne. Odziwo na gre sie nie hajpowalem ale te gameplaye mi sie podobaja, chyba bedzie trzeba rozwazyc kupno na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8, 8.1
Procesor: AMD Athlon X2 2,8 GHz lub Intel Core 2 Duo 2,4 GHz
Pamięć RAM: 4 GB pamięci RAM
Procesor graficzny: Radeon HD 4770 lub GeForce 8800GT, 512 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak źle...średniej klasy komputer spokojnie to powinien uciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×