Skocz do zawartości
DaraS

Titanfall

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze by to wkręcili na PS2.

No cholera musieliby się nieźle napocić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Na pierwszym Xboxie był HL2 więc wszystko jest możliwe :biggrin:

 

Tak czy siak za miesiąc premiera na PC, to zobaczymy z czym to się je. Osobiście obstawiam przereklamowany badziew w stylu Quake Wars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to jest mocno zmodyfikowany source, porównaj sobie specyfikację ps2 i minimalne wymagania, pot płynąłby z nich strumieniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to jest mocno zmodyfikowany source, porównaj sobie specyfikację ps2 i minimalne wymagania, pot płynąłby z nich strumieniami :)

Optymalizacja działa cuda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No w koncu jakis normalny shooter, bez udziwnien typu perki/killstreaki/pojazdy itd., tylko czysty run&gun, me gusta.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez udziwnien typu perki/killstreaki/pojazdy itd., tylko czysty run&gun, me gusta.

Ale perki/killstreaki/pojazdy są w TF :)

 

gramy z titanfall'a --> http://tvgry.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakies tam sa, ale nie takie co same za ciebie fraguja jak w tych wszystkich innych grach dla inwalidow... BTW na Twitchu ludzie juz streamuja wiec mozna na zywca poogladac co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, pooglądałem trochę i na razie wygląda na to, że celem gry jest zasiąść w mechu i naparzać się z innymi mechami. Wszystko się do tego sprowadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, pooglądałem trochę i na razie wygląda na to, że celem gry jest zasiąść w mechu i naparzać się z innymi mechami. Wszystko się do tego sprowadza.

 

 

 To pewnie będzie zależało od mapy, na tych ciasnych będą dominować "piloci" na otwartych mechy, jedyne co mi nie pasuje to ta SI, no ale ogram to ocenię. Na tą chwilę wszystko wygląda miodnie a dla starego quakeowca to pozycja obowiązkowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem wczoraj opinie i ponoc gra jest o wiele lepsza niz sie wydaje, gra zbiera same pozytywne opinie. Mowia ze mechy wprowadzaja bardzo wiele mozliwosci na polu walki.

 

Urok Titanfalla polega na niesamowitej różnorodności. Potyczki można rozwiązać na wiele sposobów. Zniszczenie przeciwnika zwykłymi metodami to przeżytek. Co Wy na to, żeby wyrwać pilota mecha z kabiny i go zmiażdżyć w uścisku? Albo wskoczyć na grzbiet pędzącej bestii i wykończyć ją niczym na rodeo? A może specjalnie się katapultować aby zdezorientować przeciwnika i wykończyć go z przestworzy? Przebiegli mogą również wyskoczyć ze swojego Tytana, przestawić go na tryb autopilota i na piechotę zajść nieświadomego wroga od tyłu. Ta gra ma gigantyczny potencjał do kombinowania, wymyślania nowych strategii i popisywania się umiejętnościami.

 

Zagram w bete i ocenie, poki co przyznam ze pomimo negatywnego nastawienia zaczynam sie jarac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 starego quakeowca to pozycja obowiązkowa :P

 

takie same mam odczucia po filmikach :)

 

a jak to jest z betą? kiedy ma być i komu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie same mam odczucia po filmikach :)

 

a jak to jest z betą? kiedy ma być i komu?

Juz ludziska graja w bete, a komu? pewnie dla wybranych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co oglądałem jest jedna klasa postaci która namierza i strzela jak z aimbot'a...Ta gra jest na pewno dla kogoś kto nie potrafi celować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co oglądałem jest jedna klasa postaci która namierza i strzela jak z aimbot'a...Ta gra jest na pewno dla kogoś kto nie potrafi celować.

 

Kilka postów wyżej wrzuciłem filmik z gramy z tej gry, tam masz wyjaśnione co to za postać z tym aimbotem :D a dokładniej broń.

 

 

 Grają pro-orderowcy, jednym z warunków jest też sprzęt który to pociągnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem to klasa assault, ale moim zdaniem dodawanie auto namierzanie w pistoleciku to zaprzeczenie FPS'a.

Co jeszcze w klasie snajpera to autonamierzanie rozumiem, jest dynamiczna rozgrywka, więc trudno by było trafić snajperem. Ale już w klasie assault to jest jakaś pomyłka.

Edytowane przez krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jednym z warunków jest też sprzęt który to pociągnie :biggrin:

 

Znaczy sie od kalkulatora wzwyz? ;) Nie oszukujmy sie graficznie to wyglada jak CoD4 z 2007, niby Source 2 ale do np. Portala 2 daleko, chyba ze w jakis magiczny sposob finalna wersja bedzie znacznie odbiegala od tego co do tej pory widzielismy. W ogole na PC jest limit na 1080p i 60FPS, co na silniku Source nie jest trudne do osiagniecia.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie taki CoD z mechami. Auto aim, które za ciebie celuje, odrzut broni, a raczej jego brak, taka niewymagajaca umiejętności strzelanka, ludzie wychowani na CoD, BF poczują się jak w domu. Jedynie podoba mi się bieganie po ścianach, bo to doda dynamiki i świeżości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto aim oraz brak odrzutu to nie w BF ;)

To co opisywales to tylko CoD xD

Jak chcesz pograc w coś prawdziwego to wlacz sobie Arma na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ogladalem wczoraj na kanale roja jak gral w bete i klasa assault naprawde jest jakas przesadzona. Juz nie mowiac o tym ze jak zrobisz komus plecy to pistolecik ci naceluje na 3 heady naraz i na 2 strzaly kazdy pada, no i jeszcze kamuflaz posiada..

 

Calkiem efektownie wyglada te przywolanie robota

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było czy nie. AngryJoe i jego opinia:

 

 

 

 

 a dla starego quakeowca to pozycja obowiązkowa :P

 

Czy ja wiem Daras :P Kocham czasy Unreala i Quake, to była sama śmietana strzelankowego online :)

Ale TitanFall zapowiada się na uproszczoną do bólu grę. Już nie chodzi o sam AutoAim bo to można pewnie wyłączyć, ale widać, że dynamika rozgrywki to nie jest nawet 20% tego co było w UT czy Quake.

Nie to, żeby UT czy Quake były skomplikowane, ale wiadomo o co chodzi :) Tam trzeba było długich godzin, żeby w ogóle zabijać w online, a tutaj wchodzisz i siekasz...ale to w sumie norma w dzisiejszych czasach, więc zdążyłem się przyzwyczaić i nie uznaję tego jako minus już nawet.

 

Moim osobistym zdaniem TitanFall będzie po prostu kolejną strzelanką, trochę inną niż wszystkie, ale nie będzie to jakaś mega rewolucja jak to wszyscy oczekują.

Patrząc na te streamy, gameplaye, itd. to mnie osobiście nie porwało w żadnym stopniu. Nie ma tam niczego co by mnie chociaż troszkę "zagrzało" i zachęciło do kupna.

Na pewno nie będzie to system seller. Jednak brak kampanii single + nie udzielanie żadnych informacji odnośnie zawartości w grze, może martwić.

Ta gra mi przypomina trochę Brinka :) Zamysł genialny, ale jakoś szybko serwery opustoszały.

 

Oczywiście nie mam zamiaru tutaj "kąsać" czy coś. Jak wyjdzie wersja finalna to znów się przyjrzę jak to wygląda, bo wiadomo że po becie nie można za wiele powiedzieć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem wczoraj na kanale roja jak gral w bete i klasa assault naprawde jest jakas przesadzona. Juz nie mowiac o tym ze jak zrobisz komus plecy to pistolecik ci naceluje na 3 heady naraz i na 2 strzaly kazdy pada, no i jeszcze kamuflarz posiada..

 

Calkiem efektownie wyglada te przywolanie robota

A ja na kanale yoshi7901. Podobał mi się tekst " o po co ja swoją 360tkę sprzedałęm". Must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×