Skocz do zawartości
kill

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

@DigitalMan_PL

Grałem przed chwilą - zero problemów z połączeniem.

 

Znalazłem rozwiązanie problemu z naprawianiem czołgu. Po prostu musimy podszkolić nasza załogę - proste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne co niektórzy mają jak ja, a inni widzę bez problemów... a dla nas tych co mają problemy jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak zagrac kampanie lub pojedyncza misje z kolega w CO OP

Wysylam mu zaproszenie, on ma informacje zeby zaakceptowac zaproszenie ale za zadne skarby nie da sie kliknac, bo okno to jest pomojane, jak on mi wysyla mam to samo T_T 

 

Ktos powie, jak to dziala na PS4 bo stracilem z godzine i nie udalo nam sie zagrac. Strasznie pokrecone jest to MENU itd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MENU mega przejrzyste i czytelne :)) Takie moje zdanie :)

 

A gram nie tylko w "czougi" ale też samolotami latam... Już przy pierwszym kontakcie wszystko było intuicyjne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co z obiecanym Starter Packiem do War Thunder?? Miał być 2 w PLUSIE za free... ??

 

EDIT: Zródło: http://www.pssite.com/news-34256-masz_playstation_plus__lap_pakiet_startowy_z_historycznym_samolotem_w_war_thunder.html

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś w PSS ten dodatek dla plusowiczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy żeby pograć czołgami (dopiero sie zorientowałem, że już jest ten update w wersji na PS4) to muszę dokonać zakupu dodatku w PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic kupować...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooooo odpalam PS4 a tu aktualizacja, no niby spoko... ALE odpalam grę i co?? No jest PL kur... jest PL!! :) Niby nic bo grę znam na wylot, ale zaskoczenie jest ;) na PLUS :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zaskoczenie, jak leciałem LaGG-3-11 jak to zazwyczaj bywa około 2 km nad resztą. Już moim sokolim okiem wypatrzyłem sobie cel, pikuję rozpędzam się do 600 km/h, koleś mi odbija na stronę, a mój LaGG nie reaguje na wychylenie gałki. Nowa fizyka mnie zaskoczyła, strzeliłem w skałę. Ogólnie na początku myślałem, że już coś poknocili, ale teraz w sumie jest tak, że trzeba poznać maszynę i wiedzieć na co można sobie pozwolić :) Ale chyba dam sobie na wstrzymanie i kupię na dniach Joya z przepustnicą i zacznę iść pod ustawienia symulacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zaskoczenie, jak leciałem LaGG-3-11 jak to zazwyczaj bywa około 2 km nad resztą. Już moim sokolim okiem wypatrzyłem sobie cel, pikuję rozpędzam się do 600 km/h, koleś mi odbija na stronę, a mój LaGG nie reaguje na wychylenie gałki. Nowa fizyka mnie zaskoczyła, strzeliłem w skałę. Ogólnie na początku myślałem, że już coś poknocili, ale teraz w sumie jest tak, że trzeba poznać maszynę i wiedzieć na co można sobie pozwolić :) Ale chyba dam sobie na wstrzymanie i kupię na dniach Joya z przepustnicą i zacznę iść pod ustawienia symulacyjne.

 

Ale słuchaj masz normalnie PL?? A są tylko napisy czy jak w WoT jest też dubbing?? (pytam z ciekawości bo sam gry po patchu nie odpalilem tylko napisy PL widzialem)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na konsoli nie odpalałem, tylko PC, a tam miałem Eng.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też dubbing, chociaż nie wszystko jest przetłmaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić rodzaj amunicji tuż przed startem misji? Serio powinni dopracować to sterowanie padem - bo aktualnie to jest jedna wielka tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić rodzaj amunicji tuż przed startem misji? Serio powinni dopracować to sterowanie padem - bo aktualnie to jest jedna wielka tragedia.

 

Jak już wspomniałem na SB, dla MNIE sterowanie i nawigacja po menuitp. JEST BANALNIE prosta i intuicyjna, już przy pierwszym uruchomieniu po chwili wszystko miałem obcykane :)

 

Dlatego NIE rozumiem jak można płakać, że MENU jest "za trudne" masakra, co to za młodzież... Nic dziwnego że producenci upraszczają gry, a niektórzy (np. Nintendo) dodają opcję przejścia danego poziomu ZA NAS gdy dla NAS jest za trudne!! (poziom przechodzi tedy sama gra!! SIC!!)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że jest touch pad w Dualshock4. Menu jest typowo PC'towe jednak nie wymaga bycia geniuszem do rozgryzienia tego wszystkiego. Amunicje przed samą misją zmienia się wybierając interesujący nas samolot, później na spisie (ne lewo od mapy) możemy ustawiać ammo, dodatkowy załadunek, ilość paliwa, kamuflaż.

Sterowanie padem nie wymaga dopracowania, a raczej przyzwyczajenia się ewentualnie zamiany kontrolera na joystick, bo gałki od pada w porównaniu z joyem są całkowicie nieprecyzyjne o myszce już nie wspomnę, bo na niej można cuda robić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu jest typowo PC'towe jednak nie wymaga bycia geniuszem do rozgryzienia tego wszystkiego.

 

Czyli zgadzamy się, że nawigacja/menu jest naprawdę CZYTELNE, trzeba tylko chwilkę poświęcić na nauczenie i tyle :) 

Ach CI MŁODZI wszystko za trudne, za bardzo rozbudowane :( Niedługo gry będą maks na godzinkę bo więcej to już ZA trudno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach CI MŁODZI wszystko za trudne, za bardzo rozbudowane :sad: Niedługo gry będą maks na godzinkę bo więcej to już ZA trudno ;)

Tak. Skończy się na tym, że samoloty będą latać same, a na koniec rundy każdy będzie wygrywał ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała ciekawostka. Kupiłem sobie joya Saitek X52 Pro Flight System i okazuje się, że jest kompatybilny z PS4. Wszystkie 23 przyciski, trzy ośmiokierunkowe wskaźniki i 7 osi jest w pełni działających. Jednak gra nie posiada żadnego profilu dla takiego joysticka, gdy na PC jest dostępny. Dlatego trzeba bawić się z kalibracją i ustawianiem. Na chwilę obecną nie zanotowałem żadnych nieprawidłowości w działaniu oprócz małej czułości na sticku, jednak pewnie da się to zniwelować ustawieniami. Muszę najpierw odpowiednio przenieść button map z PC żeby zobaczyć co jest nie teges.

W każdym bądź razie pierwszy lot odbyty i okazuje się, że można być najlepszym pilotem na arcade, ale przy realistycznych, nie wspominając o symulacyjnych, ustawieniach sterowania okazuje się, że jest się zwykłym chłystkiem ;)



Polecam takie rozwiązanie, choć przestrzegam, że można się zderzyć z rzeczywistością i latanie w taki sposób może przerosnąć co poniektórych i zakup joya może minąć się z celem.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale co to za zarzuty z 4 liter? W tym roku skończyłem 39 lat (słownie: trzydzieści dziewięc), moją przygodę z grami zaczynałem od domowego ZX Spectrum 48k.

W WT jest nawet hint by używać touchpada i dwuklika na nim i wszystko powinno działać. Otóż nie działa. Akurat w tym miejscu, przed misją - klik na touchpada włącza nam statystki graczy, działa za to L2. Traciłem czas irytując się niepotrzebnie bo nikt nigdzie nie raczył tego napisać. Dopiero jak podłączyłem mysz, zobaczyłem że wszystko trybi jak należy, że amunicję da się zmienić, że nie zrobiłem błędu wcześniej, znalazłem te L2.

 

Jeszcze raz napiszę czytelnie, bo oczywiście nikt nie odpowiedział na moje pytanie oprócz skwitowania "przecież to proste, ahh ta dzisiejsza młodzież"

 

Amunicję zmieniamy L2, po najechaniu touchpadem na "strzałeczki". Mimo tego, że jest info by używać dwuklika na touchpadzie. Czytelne i wyraźne.

Edytowane przez mark24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała ciekawostka. Kupiłem sobie joya Saitek X52 Pro Flight System i okazuje się, że jest kompatybilny z PS4. Wszystkie 23 przyciski, trzy ośmiokierunkowe wskaźniki i 7 osi jest w pełni działających. Jednak gra nie posiada żadnego profilu dla takiego joysticka, gdy na PC jest dostępny. Dlatego trzeba bawić się z kalibracją i ustawianiem. Na chwilę obecną nie zanotowałem żadnych nieprawidłowości w działaniu oprócz małej czułości na sticku, jednak pewnie da się to zniwelować ustawieniami. Muszę najpierw odpowiednio przenieść button map z PC żeby zobaczyć co jest nie teges.

W każdym bądź razie pierwszy lot odbyty i okazuje się, że można być najlepszym pilotem na arcade, ale przy realistycznych, nie wspominając o symulacyjnych, ustawieniach sterowania okazuje się, że jest się zwykłym chłystkiem ;)

Polecam takie rozwiązanie, choć przestrzegam, że można się zderzyć z rzeczywistością i latanie w taki sposób może przerosnąć co poniektórych i zakup joya może minąć się z celem.

Mam dziwne wrażenie że u mnie ta gra wygląda 10 razy gorzej niż u ciebie :p

 

 

BTW wie ktoś może czy jest jakaś lista kompatybilnych z PS4 joysticków? Kupił bym coś bo już na realistycznych bitwach gra staje się niegrywalna . Zwyczajnie nie mamy kontroli nad samolotem.... Nawet głupia próba wykonania ostrzejszego skrętu kończy się jakimiś dziwnymi turbulencjami ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia lokacji. Krasny Oktyabr jest rzeczywiście ładną lokacją.

Wiem, że dużo joysticków działa. Thrustmaster T-Flight HOTAS stick X, Saitek X52, X52 Pro, X-55 Rhino, działają na pewno i  chyba jeszcze Thrustmaster Hotas Warthog. W sumie nic nie obiecuję, do poszczególnych joyów trzeba sprawdzać samemu co ludzie mówią o kompatybilności.

Na joysticku też da się przeciągnąć. To jest kwestia wyczucia samolotu. Stall i lecimy w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×