Skocz do zawartości
kill

War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda następująco. Jeśli  rozpoczynasz grę w menu głównym czyli tam gdzie cie rzuca gra po odpaleniu to grasz tylko w Arcade Battle. Jak zmienisz ustawienia sterowania na symulacyjne to tracisz możliwość widzenia indykatora ruchu zaznaczonego przeciwnika. Jednak gra nie przyłącza cię do osób z takim modelem sterowania. W options jest możliwość wybrania trybu symulacyjnego (cusom battles) i przez niego wyszukasz sobie takie gry. Jednak z tego co pamiętam to frekwencja wynosiła: zero. Co do klawiszologii to chyba nie da się przypisywać poszczególnych przycisków. Tutoriali nie znam swoją grę opieram tylko o swoje wirtualne doświadczenia.

 

 

A tu już z innej beczki. Czasami warto ryzykować, można i przegrać grę, ale takie akcje w których ocierasz się o śmierć bardzo cieszą :)



 
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.joystiq.com/2014/05/30/war-thunder-cross-platform-play-coming-soon-on-ps4-pc/

 

Z jednej strony to dobrze , bo wreszcie dostaniemy bitwy historyczne na PS4, ale z drugiej martwi mnie to że raczej nie będzie to specjalnie zbalansowane i będziemy dostawać ostre lanie od PCtowców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna grac w ta gre online w Co opie jakies misje ?

Chce zagrac z kolega we 2 online ale nie mam pojecia, czy jest to w ogole mozliwe ... 

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.joystiq.com/2014/05/30/war-thunder-cross-platform-play-coming-soon-on-ps4-pc/

 

Z jednej strony to dobrze , bo wreszcie dostaniemy bitwy historyczne na PS4, ale z drugiej martwi mnie to że raczej nie będzie to specjalnie zbalansowane i będziemy dostawać ostre lanie od PCtowców...

 

 

Uuuu :( Będzie rzeź :( My gracze z PS4 nie mamy szans z tymi z PC (mysz i klawirka).... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dadzą pełną obsługę myszy na PS4 to jeszcze można przełknąć ten cross. Jednak jak będziemy mieli obecną sytuację, że myszka działa, ale jej przyciski nie to mamy dylemat. Dla mnie będzie sprawa jasna PC do myśliwców, PS4 do bombowców. W sumie i tak będziemy, w przysłowiowej, dupie. Jest różnica, kiedy mogę grać z 60 lub 75 fps i full HD a konsolową wersją, niby nie wiele, ale jednak. Na PC moje bitwy wyglądają kuriozalnie. Potrafiłem wpadać w grupę czterech samolotów i moim I-16 niszczyć wszystkie po kolei. Przy czym grałem tylko z ludźmi z PC, to gdyby jeszcze pomiędzy nimi byli gracze konsolowi to powinni sobie oszczędzać trudu i rozbijać się o ziemie.

No nic liczę na powiew świeżości z racji czołgów. Jak będzie z crossem czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajta proszę linka bo na tel siedzę i trudno teraz na necie szperac :p

dobra mam :D oł je :D kiedyś zagrywalem się w WoT ;) czekam już więc :D i źródło:

blog.eu.playstation.com/2014/05/29/war-thunder-ground-forces-rolls-onto-ps4-next-week/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja wiem, ze pytanie wydaje sie idiotyczne, ale mam tylko 1 kumpla na mojej liscie znajomych PS4 a do tego jestesmy bardzo zajeci i nie mielismy kiedy zrobic testow.

Chcemy umowic sie ktoregos dnia na granie Online (naprawde umowienie sie na granie to wielkie swieto) ale bardzo nam zalezy na grze gdzie mozemy wspolpracowac, nie wiem czy mozna grac w War Thunder misje we 2 wiec prosze o taka informacje.

Da sie grac Online we 2 ? kampanie lub losowe misje vs AI ?

Jesli nie to pozostanie nam kupic jakas gre np KZ gdzie CO OP istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w warthunder jest co-op możesz latać z kumplem w squadronie.

Są ale dla jednego gracza i żeby je odblokowac musisz grać multi i rozwijać nacje.

Edytowane przez Bedo_2k
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch już jest, waży tyle  co cała gra przed jego pojawieniem się :laugh:

Szkoda że w WT nie ma prototypów jak w WoT , nawet jeśli miały by być dostępne tylko w jakimś specjalnym trybie , bo jednak jest kilka samolotów i czołgów które istniały na papierze a nigdy nie zdołały wejść do służby :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest :D Pobieram :D WoT skradło mi 3 lata ;) :P No ciekawe jak będzie z tym,choć 4 miesięczna córeczka i żona i tak mają priorytet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i cóż, jak dla mnie jest przyjemnie ;) Ale mam TYLEEE pytań...

 

Jak z systemem spotowania i ukrywania gdy jesteśmy w bez ruchu (i wiele innych :P)....

 

NO I  te strzały w 2 końca mapy, kurna paranoja grrr.....

 

Ale nie teraz nad tym pracują to będzie git...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DALI! Tylko podczas 1 bitwy miałem TAKI BYCZY spadek fps-ów, że jak nigdy nie narzekam na to i lata mi koło ch... czy jest 60 czy 40 itp ;) To tym razem AŻ BOLAŁO, tak przycinało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo, czulem sie jak w momencie odpalenia Crysisa w dzien premiery wszystko na max haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery już połączyli?? Gramy z PCtowcami?? Bo pojawiły się statystyki w bitwach realistycznych i symulacyjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery już połączyli?? Gramy z PCtowcami?? Bo pojawiły się statystyki w bitwach realistycznych i symulacyjnych

Czy skorzystanie z pomocy wujka Google naprawdę jest tak trudne?

Nie, nie gramy z PCtowcami, wczorajsxy update oprócz czołgów wprowadził też owe dodatkowe "finczery".

Granie z PCtowcami to na razie pieśń przyszłości, która może być ale nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie dupa, serwery polaczone, wysrarczy sprawdzic ze mamy dostep do squadronow z PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa właśnie doczytałem że łącza też serwery.

Wcześniej czytałem tylko o GF i o nowej aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mogę pobrać tej aktualizacji próbuje już 3 raz i zawsze pod koniec wywala błąd... Miał może ktoś tak kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie którym jest gaz w czołgu? Trzymam gałkę do przodu, ale praktycznie stoi w miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mogę pobrać tej aktualizacji próbuje już 3 raz i zawsze pod koniec wywala błąd... Miał może ktoś tak kiedyś?

Żeby móc ponownie korzystać w pełni z PS Store (błędy DNS uniemożliwiają pobieranie plików), musicie manualnie zmienić ustawienia DNS w konsoli. Odpowiednio dla DNS1 i DNS2 wpiszcie 208.67.222.222 oraz 208.67.220.222.

Jeśli to także zawiedzie, ustawcie wartości 8.8.8.8 w przypadku DNS1 i 8.8.4.4 w DNS2.

Sprawdź to rozwiązanie u mnie zadziałało.

Edit:

Kilka pytań do "czołgistów" :

1. jak zmienić amunicję przed bitwą? W menu "wynalazków" mam niby zaklepane ostatnie pociski, a w menu przedgrowym "podstawowe".

2. Jak naprawiać uszkodzone moduły.

Wiem że niby "trójkątem", ale mam "Części" naciskami trójkąt a gąsienica jak była na czerwono tak jest.

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ho!

 

Po aktualizacji wszystko śmigało grałem dokładnie z 4 dni temu dziś mam problem, próbuję odpalić WT i co?? wita mnie taki komunikat:

 

"you cannot play war thunder due to lack of internet connection"

 

Jakieś rady??

 

PS: Z DNS NIGDY problemów nie miałem ale i tak zapobiegawczo zmieniłem na te podane kilka postów wyżej i dalej to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×