Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno chyba nie było nic wyścigowego na PS3wiec mogli by dać.

Chociaż na PS4 za niedługo będzie DriveClub.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno chyba nie było nic wyścigowego na PS3wiec mogli by dać.

Chociaż na PS4 za niedługo będzie DriveClub.

 

PS4 a PS3 to jednak rozne rzeczy... pazdziernik... to jeszcze troche czasu. 

Ostanio bylo PES2014, NBA2K14, wiec moze teraz jakas F1 (2012) wrzuca byla na wyprzedazy :P 

 

A tak serio to najdalej za tydzien sie dowiemy... 

 

Nieuchronnie zbliża się czas jasnowidzów i hejtów, więc takie moje przypuszczenia odnośnie tego co może się pojawić i jakie mogą być komentarze :)

 

 

Pamietajmy jeszcze sie taki nie narodzil co by wszystkim dogodzil.... kazdy z nas lubi inne gry... co dla jednego jest perelka dla drugiego jest crapem. 

 

Wszystko byloby dobrze z comiesiecznymi komentarzami gdyby ludzie pisali ze to ich opinia a nie wyglaszali opinie ogolna. 

Ja nie widze nic zlego w tym ze powiem "W tym miesiacu mnie osobiscie gry nie interesuja bo to nie moja bajka", to moja subiektywna opinia, i rozumiem ze dla kogos innego te gry moga byc dlugo wyczekiwana pozycja... 

 

Niemniej ludzie wola krzyczec, przekrzykiwac sie ci ktorzy chca bronic tytulow nie sa lepsi od tych co je krytykuja i robi sie ogolny syf.... 

 

Dlatego juz dawno nie czytam takich postow... 

 

pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieuchronnie zbliża się czas jasnowidzów i hejtów, więc takie moje przypuszczenia odnośnie tego co może się pojawić i jakie mogą być komentarze :)

A do której grupy Ty się zaliczysz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grupy tych, którzy niezależnie co się pojawi, z ciekawością zagrają, w to co dostaną prawie za darmo, bo słabych gier w Plusie nigdy nie było, nie ma i nie będzie. I ta grupa ma comiesięczny ubaw na bijących pianę frustratów :)

 

 

Ja nie widze nic zlego w tym ze powiem "W tym miesiacu mnie osobiscie gry nie interesuja bo to nie moja bajka", to moja subiektywna opinia, i rozumiem ze dla kogos innego te gry moga byc dlugo wyczekiwana pozycja...

Tylko, że takich rozsądnych wypowiedzi praktycznie nie ma, bo każdy myśli że jest wyznacznikiem elitarnego gustu wytrawnego gracza...

Edytowane przez zmstr
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z wszystkiego co dostanę jestem zadowolony, w szczególności za taką cenę... Większości tytułów i tak z moim dostępnym czasem nie jestem wstanie ograć, to i gier mi się zbiera na długie miesiące albo i lata. A tak w ogóle to jak ja bym chciał by coś z tych tytułów, które wymieniłeś wyżej pojawiło się w Plusie... ;d Szczególnie jeżeli chodzi o D3, TLOU i GT6 (z naciskiem na D3, bo przy D2 na pc spędziłem mnóstwo czasu). GTA już mam, a Enemy Front to nawet nie kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fred napisał na twitterze, że być może dziś popołudniu poznamy rozpiskę. Dodał, że w jego opinii rozpiska jest bardzo mocna, choć niektórzy mogą się z tym nie zgodzić.

 

Ciekawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko, że takich rozsądnych wypowiedzi praktycznie nie ma

 

Dlatego jak moze zauwazyles, zarowno w tym temacie jak i innych proboje czasami pokazac ze forma wypowiedzi jest wazna. Bo przez pryzmat tejze jestesmy ocenani przed odbiorce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fred Dutton ‏@FredDutton  

For those asking, PS Plus reveal might happen this afternoon, but might not. Strong line-up I think, though I'm sure some will disagree!

Więc czekamy. Oby dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie znow gupie szczelanki beda

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy hejter, jak co miesiąc. Może dla ciebie strzelanki są głupie (ja też nie przepadam za FPS'ami), ale innym to się spodoba. A za 200zł na rok masz gry przekraczające wartość tysiąca złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy hejter, jak co miesiąc. Może dla ciebie strzelanki są głupie (ja też nie przepadam za FPS'ami), ale innym to się spodoba. A za 200zł na rok masz gry przekraczające wartość tysiąca złotych.

przecież on nie na poważnie, Skiba to ogarnięty użytkownik z tego co zauważyłem :)

Na 99% to była ironia, ale mogę się mylić, bo nie można być pewnym niczego :P

Edytowane przez pilleater
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam, nie jestem na tym forum tak często i nie wiem kto jest ogarnięty a kto nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - korzystał, albo może korzysta ktoś z Was z japońskiego plusa? Zastanawiam się czy nie przetestować tej opcji chociaż przez miesiąc, bo czasami trafiają się fajne produkcje na Vitę. Wiadomo, że część ma tylko "krzaczki", ale sporo produkcji ma też ENG...

 

Do grupy tych, którzy niezależnie co się pojawi, z ciekawością zagrają, w to co dostaną prawie za darmo, bo słabych gier w Plusie nigdy nie było, nie ma i nie będzie. I ta grupa ma comiesięczny ubaw na bijących pianę frustratów :)

Słabe gry w Plusie zawsze były, są i będą - kwestia gustu konkretnego osobnika :) 

 

Dlatego jak moze zauwazyles, zarowno w tym temacie jak i innych proboje czasami pokazac ze forma wypowiedzi jest wazna. Bo przez pryzmat tejze jestesmy ocenani przed odbiorce.

Z całym szacunkiem dla Ciebie (i nie traktuj tego jako osobistej wycieczki), ale zjedz Snickersa ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe gry w Plusie zawsze były, są i będą - kwestia gustu konkretnego osobnika :) 

 

 

To nie słabe gry tylko różne gusta :) Wszystkie tytuły są świetnymi pozycjami w swoich gatunkach, więc "słabość" gry to nic innego jak niechęć gracza do niej/gatunku, a nie marna grywalność. Reasumując, co by się nie pojawiło, na pewno sprawi, że znów będę miał kłopot bogactwa czy wziąć się za zaległe tytuły, czy ruszyć coś bieżącego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy hejter, jak co miesiąc. Może dla ciebie strzelanki są głupie (ja też nie przepadam za FPS'ami), ale innym to się spodoba. A za 200zł na rok masz gry przekraczające wartość tysiąca złotych.

no nie zalapales :D dla twojej swiadomosci bodajze pare rozpisek temu byly takie dyskusje :D

ja sciagam to co jest i nigdy nie placze na gry jakie daja, jak wpadnie cos co juz ogralem to trudno, placz na forum nic nie da.. ale chociaz nadrobie zaleglosci w innych grach z plusa ktorych mam multum na dysku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie róbmy miesiąc w  miesiąc tych samych dyskusji bo mi się nie chce tematu zamykać.

Wszystkie argumenty padły już tysiące razy nie ma sensu mielić ich od nowa

Czekamy na info na temat lipca to będziemy komentować

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byloby dobrze z comiesiecznymi komentarzami gdyby ludzie pisali ze to ich opinia a nie wyglaszali opinie ogolna.

Ja nie widze nic zlego w tym ze powiem "W tym miesiacu mnie osobiscie gry nie interesuja bo to nie moja bajka", to moja subiektywna opinia, i rozumiem ze dla kogos innego te gry moga byc dlugo wyczekiwana pozycja...

Wiem, że to forum i tu się dyskutuje, ale pomyśl trzeźwo co wnosi i kogo obchodzi subiektywne: podoba mi się /nie podoba mi się. I niech to napisze jeszcze tutaj każdy kto ma ps+... Obiektywnie patrząc wali mnie (i podejrzewam, że kilka innych osób tez) subiektywna opinia jakiegoś pryszczatego dzieciaka przed mutacja (mentalnie) piszącego w internetach, Edytowane przez otacon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to forum i tu się dyskutuje, ale pomyśl trzeźwo co wnosi i kogo obchodzi subiektywne: podoba mi się /nie podoba mi się. I niech to napisze jeszcze tutaj każdy kto ma ps+... Obiektywnie patrząc wali mnie (i podejrzewam, że kilka innych osób tez) subiektywna opinia jakiegoś pryszczatego dzieciaka przed mutacja (mentalnie) piszącego w internetach,

 

Tak rozumiem ze malo kogo to obchodzi. To byl przyklad majacy pokazac jak powinna wygladac wypowiedz, jesli juz ktos musi cos napisac aby nie wylewac jadu i hejtu..

 

Poczekaj do ogloszenia rozpiski i zobacz ile osob o ktorych zdanie nie dbasz i tak sie wypowie. 

 

 

PS. Kloose - zjadlem banana nie pomoglo :P ;)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.playstation.com/2014/06/25/playstation-plus-july-strider-dead-space-3-towerfall-ascension/


2nd July: TowerFall Ascension
2nd July: Strider
2nd July: Dead Space 3
2nd July: Vessel
2nd July: LEGO Batman 2: DC Superheroes
2nd July: Doki Doki Universe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety znowu dla mnie nic, czekam do przyszłego miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 3? Hmm nie grałem wiec rozpiska dla mnie fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Spacer 3 chetnie łykne i chyba tylko to, na PS4 po screenach widzę że nie za ciekawie, choć z drugiej strony tam nie ma co dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS3 to była kwestia czasu, tak samo jak Saints Row IV, też pewnie pokażą się w którymś miesiącu, może już w następnym.

Gierki na PS4...no cóż....przemilczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×