Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż nie, cofam co powiedziałem. Na początku nie skojarzyłem.

Strider świetna gierka, co prawda 2D, ale zebrała sporo wysokich not i była chwalona.

Dla mnie ciekawa produkcja i na pewno zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS3 to była kwestia czasu, tak samo jak Saints Row IV, też pewnie pokażą się w którymś miesiącu, może już w następnym.

Gierki na PS4...no cóż....przemilczę :)

W sensie złe czy dobre? Ponieważ wydaje mi się, że Strideer to jedna z lepszych gierek ;]

Dead Space 3? Hmm nie grałem wiec rozpiska dla mnie fajna.

Kto leci coop'a ;d?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 bardzo dobre gry.

Strider bardzo chwalony, TowerFall jedna z najwyższych średnich na PS4

Jak ktoś czeka na produkcje AAA to niech czeka dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak przecieki sie sprawdzily. Przynajmniej jesli chodzi o PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie grałem w żadnego Dead Space'a, więc ciekawe czy się wkręcę zaczynając od trzeciej części. Ciekawi mnie za to dużo bardziej ten Vessel. Po gameplay'ach wygląda na wciągający tytuł. Miał ktoś styczność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie grałem w żadnego Dead Space'a, więc ciekawe czy się wkręcę zaczynając od trzeciej części. Ciekawi mnie za to dużo bardziej ten Vessel. Po gameplay'ach wygląda na wciągający tytuł. Miał ktoś styczność?

Była kiedyś i druga część, jak masz od dłuższego czasu ps+ to możesz zacząć od dwójki.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nareszcie coś wartego przynajmniej odpalenia PSS na ps3...

 

w DS2 grałem, który trafił dawno temu do ps+ i trochę mnie irytował ale 3. dam szansę bo zdaje się jest trochę inna od poprzedników :D

 

jak dla mnie pierwszy niezły miesiąc od lutego więc jest postęp choć bez rewelacji jakiejś...

 

2.gą grę na ps3 jak igry ps4 przemilczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, bardziej niż na comiesięczną rozpiskę, czekam na Twoje komentarze w temacie. Trzymasz jak zwykle formę, dzięki Tobie temat jeszcze jako tako żyje - KUTGW ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi się nie zdarzało marudzić na ofertę PS+, ale od jakichś 2-3 miesięcy jest dla mnie wyraźnie gorsza. Mimo że i tak wartość gier mnie interesujących udostępnionych w ofercie PS+ przekroczyła koszt subskrypcji, to kiedyś zawsze z niecierpliwością czekałem na nową rozpiskę. Przecież nie tak dawno zdarzały się miesiące w których dostawaliśmy na PS3 naraz dwie świetne, duże produkcje, jak MGR: Revengeance, Remember Me, Metro: Last Light, DMC etc.

 

Sony już olało tą "średnią powyżej 75%" i na Vicie karmi nas jakimiś crapowatymi portami :/.

 

No ale żeby nie było, że tylko narzekam, to w Doki-Doki bym pograł :).

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu będzie z kim co-pa przejść w DS3, grę ograłem zaraz po premierze, niestety nikt ze znajomych w tamtym czasie nie zaciekawił się tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stridera ogram chetnie ale to tower fall nie zacheca na vicie bym to wlaczyl ogolnie. W sumie rozpiska na vite niezla ale szkoda ze kind 0 nie dlai tak jak w japoni no ale u nas od niedawna i gierka nawet na wyprzedazy chyba nie byla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doki Doki każdemu polecam.

Świetna psychozabawa.

Nasz świat odwrócony do góry nogami. Niestety żeby się dobrze bawić trzeba w miarę znać język angielski.

Indyki na PS4 to była oczywistość, ale akurat nad każdym przynajmniej raz się zastanawiałem.

DS3 pewnie ruszę w co-op.

Szału nie ma ale źle też nie jest.

To moje zdanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Dead Space żadnego nie grałem, zacznę od 3 części

chciałem kupić, a tu taka niespodzianka

drugiej gry nie znam, ale średnio wygląda

dla mnie Ps plus fajna sprawa

skorzystałem jeszcze jak było więcej gierek

ograłem Uncharted 3 zajebiste, w multi też sobie gram

NBA dobre, chociaż nie moje klimaty

PayDay 2 jeszcze ściągnąłem i dwie gierki dla dzieci też dobre

jeszcze zostało kilka gier, szkoda, że tak mało czasu na granie bo ciężko to ogarnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rozpiska i kolejny...syty miesiąc ;D poza DC nie powtórzyła się żadna gra :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też Strider strzał w dziesiątkę. O Vessel na Ps3 mogę powiedzieć, że to dobra giera. Taka logiczna platformówka, coś jak Braid, tylko z wodą i bez cofania czasu (przynajmniej tyle mi wiadomo z tego, co ograłem na pc).

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nich Doki Doki jest cross buy - u nas pewnie też będzie.

Na prawdę gorąco polecam tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz słabiej z tym plusem.
Mi się skończył abonament miesiąc temu i nie zamierzam odnawiać. Mam tylko ps3 i dostaje DS3 który był na origina za darmo plus indyk. Bardziej mi się opłaca przyoszczędzić i kupić coś na promocji w amerykańskim PSN.
Za to gold z xboxa zaczyna jak dla mnie obejmować prowadzenie bo tytuły w miarę dobre dostają, na zawsze i abonament można dorwać za 10zł miesięcznie. I promocje też mają niezłe. W sumie mnie to cieszy bo konkurencja napędza rynek i sony też się będzie musiało bardziej starać ;)

Edytowane przez kofii12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz słabiej z tym plusem.

Mi się skończył abonament miesiąc temu i nie zamierzam odnawiać. Mam tylko ps3 i dostaje DS3 który był na origina za darmo plus indyk. Bardziej mi się opłaca przyoszczędzić i kupić coś na promocji w amerykańskim PSN.

Za to gold z xboxa zaczyna jak dla mnie obejmować prowadzenie bo tytuły w miarę dobre dostają, na zawsze i abonament można dorwać za 10zł miesięcznie. I promocje też mają niezłe. W sumie mnie to cieszy bo konkurencja napędza rynek ;)

 

Gwoli scislosci na Origin darmowy byl Dead Space czesc pierwsza.

 

Usluga sie zmienia to fakt, tutaj nie ma co dyskutowac - to czy na lepsze czy nie  to juz indywidualna ocena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz słabiej z tym plusem.

Mi się skończył abonament miesiąc temu i nie zamierzam odnawiać. Mam tylko ps3 i dostaje DS3 który był na origina za darmo plus indyk. Bardziej mi się opłaca przyoszczędzić i kupić coś na promocji w amerykańskim PSN.

Za to gold z xboxa zaczyna jak dla mnie obejmować prowadzenie bo tytuły w miarę dobre dostają, na zawsze i abonament można dorwać za 10zł miesięcznie. I promocje też mają niezłe. W sumie mnie to cieszy bo konkurencja napędza rynek i sony też się będzie musiało bardziej starać ;)

Ale zobacz ile czasu na Xboxie nie dostawali nic, a abonament płacić musieli żeby online grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×