Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba już dzisiaj się batmana nie doczekamy. Mam nadzieje, że jutro już się z tym problemem uporają. Swoją drogą co mogło im takie stanąć na drodze aby mieli problem z wrzuceniem tej gry do plusa skoro reszta przeszła bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie opcje czemu nie ma bat mana.

Pierwsza - Poczucie straty aby docenic playstation plus.

Druga - I tak każdy hejtuje i nienawidzi playstation plus,ze postanowili nie dawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pie*dolę, a wystarczy przeczytać.

5 godzin temu pisali że mają problemy z dodaniem tej gry.

 

We've had a technical issue with pushing LEGO Batman 2: DC Superheroes live on PS Plus. We're looking into this. Thanks for your patience. 

 

 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To nie są dziwne rzeczy tylko jeszcze trwa update sklepiku

 

przywykłem do tego, że około 14-16 już wszystko jest na miejscu już :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście wytłumaczyć (bez hejtów) dlaczego moge pobrać doki doki na ps4 chociaż nie było go w ofercie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście wytłumaczyć (bez hejtów) dlaczego moge pobrać doki doki na ps4 chociaż nie było go w ofercie

 

Może po prostu mieli taki kaprys. Cieszmy się, a nie szukajmy dziury w całym.

Nie wszystkie rzeczy na tym świecie da się wytłumaczyć, gdyby było inaczej, byłoby nudno.

Tak nawiasem to Doki było w rozpisce.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna milej powiedziec ze to "krosbaj" na wszyskie platformy, bo jesli sie nie myle to na ps3 wczoraj to instalowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Doki Doki jest crossbuy'em. Od samego początku był. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś problemy wczoraj były, jeszcze nie wrzucili? pewnie w batkejwie jeszcze, boi się wylyźdź.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe usuneli batmana z instant game collection w PS store. Może mają zamiar coś innego dać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja pie*dolę, a wystarczy przeczytać.

5 godzin temu pisali że mają problemy z dodaniem tej gry.

 

We've had a technical issue with pushing LEGO Batman 2: DC Superheroes live on PS Plus. We're looking into this. Thanks for your patience. 

 

 

 

 

...jak już pisałem, Sony ma problemy z dodaniem Batmana do Plusa.

*trollbite* a może w ramach przeprosin dodadzą coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman już normalnie jest do pobrania.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman na PSV to jedyna gra (z tych w które grałem) w której przerywniki filmowe są masakrycznie gorsze od grafiki z gameplayu, zazwyczaj jest na odwrót - słaba grafa a cutscenki niezłe. Trochę dziwne, ale w końcu to port z 3ds'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka ten batman, wczoraj dwa rozdzialy lyknalem i musze przyznac niezla frajde mialem. Za to lubie plusa gry ktorych normalnie bym nie kupil okazuja sie calkiem fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różni się to od wrzuconego wrześniej Włądcy Pierścieni? LoTR wynudził mnie masakrycznie i poleciał z dysku. Tutaj mamy kopiuj wklej, tyle że z innymi makietami, czy coś zgoła innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różni się to od wrzuconego wrześniej Włądcy Pierścieni? LoTR wynudził mnie masakrycznie i poleciał z dysku. Tutaj mamy kopiuj wklej, tyle że z innymi makietami, czy coś zgoła innego?

Nudne jak każde LEGO, jak dla mnie. Nie wiem co ludzie w tym widzą, chcę grać w Batmana gram w Batmana, chce grać w LotR gram w LotR, chce grać w HP gram w HP. Chce się bawić Lego wysypuje na dywan i się bawię. Ale znaleźli niszę i będą klepać kolejne klony, ale skoro się sprzedaje to czemu nie.

Ale sam + na plus jak dla mnie. Dają co miesiąc na tyle zróżnicowane pozycje, że każdy znajdzie coś dla siebie i to jest fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEGO ma to do siebie że mogę spokojnie 5 letniej córce dać się pobawić Batmanem czy LotR'em bez drastycznych scen, seksu i przekleństw (i tutaj uogólniam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info. Kończąc OT, za pięć lat dam pograć córce, sam jednak odpuszczam, bo nie jestem masochistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gralem wczesniej zadnej gierki z serii lego i mi odpowiada idealna na vite nie wymagajaca , chyba bedzie latwa do splatynowania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że lego lotr to zwykły port ze smartfonów i dlatego jest taki słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEGO ma to do siebie że mogę spokojnie 5 letniej córce dać się pobawić Batmanem czy LotR'em bez drastycznych scen, seksu i przekleństw (i tutaj uogólniam).

No to jest argument za, ale dla dziecka. Co dorosłe chłopy w tym widzą nadal nie wiem, ale szanuję, że ktoś może w to grać. Po to tyle gier, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×