Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy tez tak teraz macie ze nie mocie polaczyc sie z PlayStation Store ?? Pierwszy taz mam cos takiego:/

Zeby o tym bylo kilka stron wczesniej to jestem w stanie zrozumiec. Ale jest trzy posty wyzej!

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro między "rano" a "wieczór". Bądź cierpliwy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie język pl? Bo jak nie to nie przedłużam plusa!!!111oneone

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro między "rano" a "wieczór". Bądź cierpliwy.

dziekóweczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważam ostatnio przewagę ludzi narzekających na ludzi narzekających na plusa, niż tych drugich... Niedługo przed spamem dotyczącym słabej oferty i braku polonizacji, będzie spam dotyczący spamu dotyczącego słabej oferty i braku polonizacji. A dalej będzie spam dotyczący spamu dotyczącego narzekania itd. Proponuję stałym bywalcom rachunek sumienia, czy przypadkiem samemu się nie zaśmieca tego wątku, tak jak robią to inni, nieco młodsi stażem użytkownicy.

Edytowane przez wiiilin
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie oferta na Plusa jest dobra. Nie mam go ciągle bo albo aktywowalem na miesiąc albo na trzy ale jednak było parę gier które Milo wspominam. LBP2, Motorstorm Apokalipsa, Uncharted 3, infamous 2, F1 Race Stars, Assasin, NFS Most Wanted, Mafia2, Payday, Bioshocki i jeszcze pewnie więcej ale juz nie pamietam, przez około półtora roku z przerwami.

Teraz dojdzie gra która miałem kupić czyli NBA. Według mnie jest to bardzo dobra oferta, chociaż nie każda gra mi odpowiada ale każdemu nie dogodza.

Dodatkowo większość gier nie przeszedlem jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostaliście na maila`a kod rabatowy na 4 miesiące plusa w cenie 3? Nie przedłużałem Plusa od miesiąca a teraz to. Ach te skośnookie cwaniaki. ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic tylko brać  ;)

 

Jeżeli chodzi o obecną ofertę to już od dawna przymierzałem się do Lone Survivor i do tego dochodzą Surge Deluxe oraz Pixeljunk Shooter, jak dla mnie w dechę. 

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostaliście na maila`a kod rabatowy na 4 miesiące plusa w cenie 3? Nie przedłużałem Plusa od miesiąca a teraz to. Ach te skośnookie cwaniaki. ;)  

 

Chyba tylko ci co nie przedluzaja dostaja takie bonusy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wykupuję na 3 miesiące, potem miesiąc przerwy (teraz tak mam) i bonus? ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i tak chyba taniej wychodzi bez kombinowania i czekania na fabryka kluczy czy keye. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czekałem, po prostu dostałem. Byłem ciekawy czy to ogólna promocja czy dla tych, których obecne gry z Plusa nie za bardzo ruszają.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie to będzie, na pewno dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ten zegar pokazuje czas po którym gry na pewno będą czyli jutro a konkretnie północ czasu UK.

Gry będą "w ciągu dnia" najpóźniej do godziny 1 rano.

Bądźcie cierpliwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zegar odliczający czas do zezwolenia na płacz na złą ofertę na wszystkich oficjalnych stronach PS - wcześniej banują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z d.... wzięte typy ;P. Ale wielu uzytkownikow forum moze sie tam spelnic :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważam ostatnio przewagę ludzi narzekających na ludzi narzekających na plusa, niż tych drugich... 

 

Piękne :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle PS + zaczyna sobie żartować. Miało być po równo z grami tj.2 a tu prosze:
Dragon's Crown (PS Vita) (4 czerwca)
PixelJunk Shooter Ultimate (PS Vita) (4 czerwca)
Lone Survivor: The Director's Cut (PS Vita) (4 czerwca)
Surge Deluxe (PS Vita) (4 czerwca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie posiadam ps vity i czuje się zraniony, najpierw mówią że będą po 2 gry a teraz sobie w ch*ja lecą. Albo to zmienią i wykasują 2 gry albo proszę o dodanie 2 do ps4 i ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie posiadam ps vity i czuje się zraniony, najpierw mówią że będą po 2 gry a teraz sobie w ch*ja lecą. Albo to zmienią i wykasują 2 gry albo proszę o dodanie 2 do ps4 i ps3.

na pewno sony ciebie wysłucha
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×