Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

w US PS+ mają tego więcej :biggrin:

Oni mają tam tego masę! W ogóle cały amerykański sklepik jest miliard razy lepiej przygotowany niż europejski. Takich właśnie mamy zajebistych bossów na stołkach w europejskim PSS, którzy są odpowiedzialni za zawartość. Do tego dochodzą niestety też obostrzenia licencyjne wielu krajów starego kontynentu, co w efekcie daje marną ilość oferowanego materiału w stosunku do Amerykanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to akurat najmniejszy problem

 

Ja zazdroszczę amerykanom że mają samochody sportowe po 20k $, które żeby sprowadzić do polski trzeba wydać 2x tyle (CŁO, akcyza , transport, VAT)

 

Ale Kupienie Amerykańskiego plusa czy gier z US Store to kaszka z mleczkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej promocji swiatecznej 12xdeal potwierdzili na blogu ze bedzie assasin IV na ps3 (chyba go mozna upgradowac do ps4 nie wiem czy tylko plytowe czy cyfrowe tez?) I co super nowina the last of us tez bedzie w tej promocji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej promocji swiatecznej 12xdeal potwierdzili na blogu ze bedzie assasin IV na ps3 (chyba go mozna upgradowac do ps4 nie wiem czy tylko plytowe czy cyfrowe tez?) I co super nowina the last of us tez bedzie w tej promocji :)

 

Upgradować do PS4 można wersje płytowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, można też wersje ze sklepiku.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/assassin's-creed-iv-black-flag-standard-edition/cid=EP0001-NPEJ00243_00-B000000000000769

Jest jak byk w opisie to napisane.

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo tutaj jest napisane "JEŚLI POSIADASZ FIZYCZNĄ WERSJĘ TEJ GRY NA PS3™"

Może jest na forum posiadacz rozszerzonej wersji na ps4 i oświeci nas jak to naprawdę jest. Potrzebna jest płyta czy też nie i czy może "fizyczna" według sony to też cyfrowa wersja.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ok. Tylko jak chcesz zrobić upgrade do PS4 musisz zakupić AC Discount gdzie napisane jest: 

 

 

OFERTA WAŻNA DO 31/01/2014

JEŚLI POSIADASZ FIZYCZNĄ WERSJĘ TEJ GRY NA PS3™:

Aby zagrać w grę, włóż płytę dla systemu PS3™ do systemu PS4™.

 

Chyba, że po zakupie cyfrowej wersji gry na ps3 nie trzeba wchodzić i kupować AC Discout tylko może cena samej gry na PS4 się zmienia... Musiał by się wypowiedzieć ktoś kto z tego korzystał.

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej jak ktos ma ps4 i mysli o assasinie to napewno bardzo mu sie oplaci do tej pory byly to obnizki 50-60 procent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej tutaj.

Będą obie wersję chodzić, cyfrowa i fizyczna. Dziwne jest tylko to, że jest jedna wersja AC4 na ps4 z obniżoną ceną, stąd rodzi się pytanie czy płyta jest na 100% potrzebna do gry dla osób które miały płytową wersję na ps3.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest potrzebna bo upgrade odbywa się na dwa sposoby.

1. Kopia fizyczna z której wklepujemy kod i dopiero tą zniżkę mozemy kupić. Aby cyfrowa wersja na ps4 działała płyta z ps3 musi być w napędzie.

2. Wersja cyfrowa daje nam automatycznie uprawnienia do zakupu zniżki na wersje ps4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronę wstecz masz info od Pablos'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko ... czy TLOU w wersji cyfrowej posiada polskie napisy ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko ... czy TLOU w wersji cyfrowej posiada polskie napisy ? ?

Posiada zarówno napisy jak i dubbing.

Edytowane przez alfik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada zarówno napisy jak i dubbing.

Dzięki wielkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie przyszlych miesiaców vity, tyle powiedział co i nic:

Posted on 9 December, 2013 at 5:47 pm by shavrath pl.gif

I would like to know if it is safe to buy Killzone Mercenary, PS All Stars Battle Royale and Persona 4, or if any of these are going to be part of the promotion, or IGC in next 2 months. :>

 

 


 

Posted on 10 December, 2013 at 9:38 am by Jawad Ashraf

In a way, is it ever safe to buy anything if you’re always uncertain on a lower price in the future? Not to say these games will show or not, but ultimately I guess you’ll have to wait it out for the next two or three…or four months.

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni zawsze mało mówią, a jak coś powiedzą to często nie dotrzymują słowa

 

lepiej szukać jakiś "ruskich" przecieków na neogafie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat promocji/obniżki ps plus w grudniu? Mi się kończy za 10 dni a nie chcę przepłacać 195 zł. W zeszłym roku w tym okresie już była przecena na 145 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź sobie sam na oficjalnym blogu lub PSS. Z jakiego innego źródła chcesz uzyskać info? Poczekaj jeszcze te dziesięć dni, a nuż wrzucą w promocji. Tak czy inaczej, jeśli będzie promo, to na pewno nie przeoczysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak nie dawno bodajże w lipcu albo sierpniu jak dobrze pamiętam bo dobijałem plusa mam do 03.2015 ale jak będzie teraz jakieś promo to dobijam:)

Edytowane przez Airbolt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat promocji/obniżki ps plus w grudniu? Mi się kończy za 10 dni a nie chcę przepłacać 195 zł. W zeszłym roku w tym okresie już była przecena na 145 zł.

Ktoś na blogu zadał to samo pytanie i dostał odpowiedź, że takowej promocji nie przewidują już w tym roku. Dlatego na Twoim miejscu brałbym po normalnej cenie, ewentualnie szukał taniej na allegro.

Brak promocji z ich strony jest w sumie logiczny na chwilę obecną. Ma to przecież związek z premierą PS4, przy której ze względu na sprzedaż po kosztach, Sony miało sobie odbić stratę na każdym sprzedanym abonamencie w pełnej cenie. Dlatego nie spodziewałbym się obniżki na rocznego Plusa zbyt szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dogfight 1942 – Was €9.99/£7.99 – Now €4.99/£3.99 – additional 40% off for PS Plus, ends 23rd December

Akcja Teraz Polska - wspierajmy Polski Przemysł growy 11,70 zł można dać :)

Ja kupiłem w okolicach premiery, gierka lekko przycina ale jak ktoś lubi samolociki zabawa jest przednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×