Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Kodu raczej nie dostaniecie, w PSS powinna być po prostu możliwość kupna upgrade za 39 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mogę sprawdzić ile dni plusa mi jeszcze zostało?

Przy pobranej grze powinno pisać za ile wygasa. Trzeba wejść bodaj w informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany potwierdzcie na 100%, ze tego Batka 4 mozna upgradowac na PS4 i jaki jest koszt - prośba! bo nie chce sie przejechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze nie dodaja tego dlc "chinska nawalnica" czy jak mu tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dodać jeszcze konto premium :/ Potwierdzcie, na 100% czy nie dają tego premium. Ważne !

Edytowane przez penisista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, pokaże się do 2015 roku Diablo 3 w PS+? Chodzi mi o PS3.

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dodać jeszcze konto premium :/ Potwierdzcie, na 100% czy nie dają tego premium. Ważne !

Ty sie tu na forum zmieniasz w sarkastycznego czlowieka :)

 

Polecam odcinek South Park - sarcastaball :biggrin:

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, pokaże się do 2015 roku Diablo 3 w PS+? Chodzi mi o PS3.

Chłopie, kup teraz używkę za 90zł na płycie. Skończysz ją w parę dni, może tydzień i możesz sprzedać. Nawet jak sprzedaż po miesiącu to pewnie nic na tym nie stracisz lub co najwyżej koszty wysyłki a więc 5zł. Pytać o 2015r... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwoma słowami można tego gościa podsumować.....DEBIL ROKU 2013..żal czytać co wypisuje....za 200 zł chciałby mieć co miesiąc dwie najnowsze nowości przez rok...normalnie ręce same się składają....

Naprawdę nie widzisz w tym tekście ironii ?! :shok:  Polecam się zapoznać http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

 

 

a jeśli nie pomoże https://www.google.pl/imgres?imgurl&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.wykop.pl%2Ftag%2Fboldupy%2Farchiwum%2F2013-05%2F&h=0&w=0&sz=1&tbnid=wlBVfninxnIo-M&tbnh=135&tbnw=372&zoom=1&docid=1FBErQYndZriQM&ei=A_SsUpulKZCX0QXAzIDoCA&ved=0CAQQsCUoAQ

Edytowane przez robotyk
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwoma słowami można tego gościa podsumować.....DEBIL ROKU 2013..żal czytać co wypisuje....za 200 zł chciałby mieć co miesiąc dwie najnowsze nowości przez rok...normalnie ręce same się składają....

wydaje mi się że nie zrozumiałeś tego tekstu i przesłania jakie niesie :)bo inaczej nie pisałbyś "***** ROKU 2013". Penista wyśmiewa w tym tekście ludzi którzy narzekają na playstation plus i na gry. Taki tekst z ironią. Mi się te podsumowanie bardzo podobało i każdy narzekający na playstation plus powinien tekst Pianisty przeczytać i wziąć do siebie. Przeczytaj to jeszcze raz DOKŁADNIE Nemesis :biggrin: Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się obiło o uszy, że w związku z pojawieniem się Borderlands 2 w Plusie, DLC mają być w jakiejś promocji. Dobrze kojarzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,będą.

Czy kiedyś była sytuacja,że nie było zniżki na DLC do gry z PS+?Pytam o wartościowe DLC,a nie stroje,nowe samochody itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że do ME3 nie było. Korygujcie, jeśli się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że nie zrozumiałeś tego tekstu i przesłania jakie niesie :)bo inaczej nie pisałbyś "***** ROKU 2013". Penista wyśmiewa w tym tekście ludzi którzy narzekają na playstation plus i na gry. Taki tekst z ironią. Mi się te podsumowanie bardzo podobało i każdy narzekający na playstation plus powinien tekst Pianisty przeczytać i wziąć do siebie. Przeczytaj to jeszcze raz DOKŁADNIE Nemesis :biggrin:

ok było późno ,dojechany byłem ,lekko podpity....sory ....gafa na całe forum:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie inaczej :P ale będzie Ci wybaczone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,będą.

Czy kiedyś była sytuacja,że nie było zniżki na DLC do gry z PS+?Pytam o wartościowe DLC,a nie stroje,nowe samochody itp.

 

A byly np. do Mafii 2 ? Bo tam komplet dlc kosztuje wiecej niz gra w wersji GOTY na allegro lol. Nie dziwi mnie wcale to ze do plusa tak czesto wpadaja gry juz bogate w dostepne dlc do kupienia osobno. Tak bedzie teraz z Borderlands 2, czysty zysk i swietny pomysl .. ale nie kazdy jest takim fletem zeby wydawal takie pieniadze na dwugodzinne dodatki lol 

Edytowane przez tyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak  w większości przypadków jest, że fajne gry są w PS+, ale za DLC trzeba płacić normalnie, co czasem wiąże się z pewnymi kosztami, które są droższe niż sama gra. Czasami DLC pojawiają się w poźniejszych promocjach dla PS+, lecz zdarza się to rzadko, lub często nie trafi na tą grę, którą chcemy. Trzeba się niestety przyzwyczaić, że już wszystkie nowe gry, które zostaną wypuszczone będą mieć swoje DLC. Sam do dodatkowej zawartości nic nie mam, jeśli naprawdę jakoś to sensownie wygląda i gdy cena jest do zaakceptowania, niestety w praktyce wygląda to inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyciu flet nie flet jest jedno ale... Gearbox i dlc do borderlands 1 i 2 są najlepszymi dostepnymi na rynku, zawsze starczającym na około 10-20 godzin dodatkowego contentu per dlc (zupełnie nowe krainy/ fabuła/ bossowie/ sprzęt) i warto je brać jak najbardziej (mam wszystkie i ani jeden nie zawiódł...).

 

Brałem swego czasu season passa (najpierw do jedynki potem do 2ki) i było to najlepiej wydane 79 zł x 2 na dodatki w mym życiu (łącznie dały mi dodatkowe 60 godzin z kazdą z części)

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to porządne firmy tak samo jak Rockstar.

 

Ale też są firmy, które już na etapie robienia gry wycinają coś albo dlc serwują w momencie premiery. No to już coś nie tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki.sprzedaje moja ps3 bo kupilem ps4.aby wiecej za nia wychaczyc chcialbym sprzedac ja z grami na hdd czyli tymi z ps+. Czy jesli mam aktywne konto na ps4 na ktorym oplacam ps+ to czy moge jakos dac dostep potencjalnemu nabywcy mojej ps3 dostep do mojej Kolekcji gier z ps+ ? Oczywiscie jakos tak aby mi nie logowal sie na moim koncie bo moze zakupy robic itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×