Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zacząłem się zastanawiać dlaczego temat "Playstation Plus" znajduje się w dziale Playstation 3? Możecie mi to wyjaśnić? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy padło to pytanie bądź może i odpowiedź, ale czy mając PS4 i PS3 nadal można podzielić się z kolegą kontem PSPlus? Pytam, bo dopiero w lutym kupuję PS4, a teraz chcę z kumplem wziąć na spółkę plusa... Także jak to teraz wygląda? Bo wiem że konto można dzielić na dwie konsole PS3, a jak jest teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa kody na 30 dniową próbną subskrybcję PlayStation Plus. Chętnie oddam potrzebującym. Jak ktoś chętny --> priv.

 

Edit: już tylko jeden

Edit2: kodów brak

Edytowane przez rexar90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czytam o PS+ i dzieleniu się między dwoma PS4 i to rozumiem, ale teraz sytuacja taka, czy będzie dalej działał jeden PS+ jednocześnie na dwóch PS3 (jedna PS3 z kontem matką a na drugim PS3 konto główne tylko do pobierania a granie na innym koncie) i PS4 z kontem matką?

 

No ma to wyglądać tak:

PS3(1) konto matka

PS3(2) inne konto (jak dotychczas)

PS4 konto matka

 

Może ktoś mnie rozumie i ma tak w otoczeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cykor

Witam. Mam chyba problem z automatyczną aktualizacją. Kupiłem plusa na 3 miesiące i pobralem nfs mw. Włączyłem grę i okazało się że jest patch do pobrania.

Ustawiłem automatyczną aktualizację ( od 2 do 4 w nocy ) systemu jak i poprawek do gier. Na drugi dzień włączam mw i patrzę elegancko patch się pobrał.

Teraz sedno sprawy:

Rozpocząłem pobieranie grida 2 i przy 60% wylaczylem konsole. Rano włączam ją i grid został pobrany i zainstalowany, lecz po chwili włączam bf4 i wyskakuje patch. Trochę się zdziwiłem ale ok. Na drugi dzień znów włączam bf4 i znów patch, już trochę większe zdziwienie ze nie pobrał się sam.

Dzisiaj włączam pierwszy raz grida 2 i wyskakuje komunikat o aktualizacji. No to już całkiem wielki zonk bo przecież to powinno się samo pobrać.

O ile jestem w stanie zrozumieć ze patche do bf4 wyszły rano o 10/11 to nie umiem przebolec tego grida.

Jak jest z tymi aktualuzacjami i poprawkami do gier. One instaluja się same czy trzeba najpierw włączyć pierwszy raz grę ?

Dodam tylko ze ofw 4.53 zainstalowalo się automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje się, że oficjalnie do 5 ostatnio uruchamianych, w rzeczywistości mi nie raz pobrało do wszystkiego co mam mimo, że w międzyczasie grałem w 5 innych gier :D

 

"Dzisiaj włączam pierwszy raz grida 2 i wyskakuje komunikat o aktualizacji. No to już całkiem wielki zonk bo przecież to powinno się samo pobrać."

 

 

nic dziwnego- patche same pobierają się tylko jak gra została choć raz włączona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Dodam tylko ze ofw 4.53 zainstalowalo się automatycznie.

Na Twoim miejscu byłbym ostrożny z automatyczną aktualizacją oprogramowania do PS3. Nie raz już się zdarzało, że najnowsze oprogramowanie powodowało poważne problemy włącznie z koniecznością wizyty w serwisie. Zaraz po wersji z problemem pojawiała się aktualizacja.

 

Za to ściąganie gier, ich instalowanie oraz patchowanie (po pierwszym włączeniu) to świetny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tymi poważnymi problemami, przypadki były incydentalne

 

Konsole psują się każdego dnia, także w dzień nowego firmware

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież w ramach PS+ soft ps3 sam się nie instaluje- on się tylko pobiera a user musi z menu wybrać opcję zainstaluj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cykor

I tu się mylisz bo jak ustawisz automatyczną aktualizację systemu to gdy aktualizacja jest dostępna to konsola sama się włącza o określonej godzinie i pobiera oraz instaluje !

I jestem tego pewien bo włączyłem konsole rano i dostałem informacje: "Najnowsze oprogramowanie systemu 4.53 zostało pomyślnie zainstalowane"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę sobie zaklepać gry na ps4 z plusa żeby np. za pół roku jak konsolę kupię, móc w nie grać i je ściągnąć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta numer cztery

Need for Speed Rivals (PS3) za 119zł

Rayman Legends (PS Vita) za 59zł

 

Dodatkowo 10% zniżki dla posiadaczy PS+

 

 

edit sory nie ten temat

Edytowane przez spajrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie można się spodziewać gier z PS+ jeszcze przed świętami? Nie pamiętam dokładnie kiedy teraz gry weszły, a bodajże (?) są 4 tygodnie odstępy od nowej rozpiski. Czy nie ma na to reguły? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

04.12 odpowiedzieli że w ciągu 1 lub 2 tygodni pojawi się zapowiedz rozpiski

Czyli w przyszłym tygodniu albo jeszcze następnym

 

Wymiana gier pod sam koniec miesiąca czyli ostatnia środa grudnia

wiecej szczegółów brak

 

 

Posted on 4 December, 2013 at 3:16 pm by Faustofausto  

@JAWAD
When will be the next PS Plus Update? The month’s last wensday is 12.25 – christmas. The next month’s first wensday is 01.01 – new years day.
Thanks!
 
 
Posted on 4 December, 2013 at 4:15 pm by Jawad Ashraf
Very end of December :) Chris will have more details to share in a week or two.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!
W tym miesiącu kupiłem PS+, czy mogę liczyć na to ze znów pojawi się Battlefled 3? 
tzn czy zdarzyło się że gry pojawiały się drugi raz w ps+?

Pozdrawiam i dziękuje! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W tym miesiącu kupiłem PS+, czy mogę liczyć na to ze znów pojawi się Battlefled 3? 

tzn czy zdarzyło się że gry pojawiały się drugi raz w ps+?

Pozdrawiam i dziękuje! 

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Pamiętacie może jak przy ostatniej promocji świątecznej i tej na Wielkanoc było z ostatnim dniem promocji ? Były dostępne wszystkie tytuły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie czy kiedyś zaktualizują Testowanie pełnej wersji. Jest kilka tytułów które chciałbym sprawdzić przed kupnem, a wersji demonstracyjnych ich nie ma

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×