Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo ze nie bedzie

 

Info ? 

 

Mogliby dac na rok. Na swieta poprzednie tak bylo. Obstawialem zreszta 12 oferte swiateczna albo obnizka plusa albo Last Of Us i pakiet dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z bloga playstation. Teraz im się promocji po prostu nie opłaca dawać. Na ps4, abonament jest obowiązkowy. Ludzie pewnię masowo teraz to kupują, jest popyt na ps+. Jaki cel mają teraz w obniżeniu ceny ? Ponieważ ty tego żądasz w tym momencie czy jak? 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z bloga playstation. Teraz im się promocji po prostu nie opłaca dawać. Na ps4, abonament jest obowiązkowy. Ludzie pewnię masowo teraz to kupują, jest popyt na ps+. Jaki cel mają teraz w obniżeniu ceny ? Ponieważ ty tego żądasz w tym momencie czy jak? 

 

zapominasz, że nie każdy ma PS4 to raz a dwa promo zachęci ludzi do dalszego przedłużenia szybciej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony pewnie zdaje sobie sprawę, że Te osoby co teraz im się kończy powiedzmy roczny abonament to prędzej czy później i tak przedłużą. Tyle gier im się nazbierało i pewnie nie będą chcieli ich stracić (chyba, że skończyli wszystkie). A Ci co nie przedłużą, to ich strata (bądź ta usługa im nie przypasowała).

Nie twierdzę, że brak promocji jest super. Jednak ja na miejscu Sony na pewno teraz nie dawałbym żadnej promocji. Jak się nię kupuje przez psn, to czy 170zł na rok to na prawdę tak dużo ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

146zł to zawsze lepiej  :D

 

pewnie i tak wykupię, nie mniej jak było promo to i pół roku przed końcem kupiłem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się cieszcie że Sony, przez te 1,5 roku odkąd wprowadzili "odświeżonego" Plusa nie podwyższyło ani razu ceny a okazji mieli do tego bez liku, choćby przy okazji dodania do biblioteki gier na vite czy ps4, a tu tylko ciągłe domagania się promocji. Jeśli uważacie, że usługa nie spełnia oczekiwań lub jest za droga w stosunku do jakości i ilości contentu to sposób jest prosty - nie przedłużać.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usługa jest opłacalna ale przyjemniej było dać 146 zamiast 195  :biggrin:

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sing nie placz ja musialem 50 euro wpakowac na rok i tak jestem zadowolony mam za free gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś rozpiskę wrzucanych gier do PS PLUS w roku 2013 ? Najlepiej miesiącami. Chętnie bym sobie zrobił małe podsumowanie. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@robotyk

 

Akurat dziś pojawił się taki filmik :)

 

 

Jednym słowem... Wow :) Gdyby ktoś mi kilka lat temu, że za 200 zł przez rok będe dostawał takie hiciory, to w życiu bym nie uwierzył ;).

Edytowane przez alfik
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@robotyk prosisz- dostajesz (wprost od SCEP FB)  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=607444462656382&set=a.214096465324519.52993.205010466233119&type=1#

 

a w komentarzach....

 

"

będzie jakaś obniżka cen subskrypcji???

PlayStation Polska Jeżeli będziemy mieć jakieś info w tym temacie damy znać."

 

:)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w dealsie gta 5 i killzone. Czekalem na killzona i juz kupiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w dealsie gta 5 i killzone. Czekalem na killzona i juz kupiony :)

A co to ma do plusa, o którym jest ten temat?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie ma bo cena dla plusa jest niższa ale w sumie lepiej dawać to w temacie "Playstation Store" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to ma do plusa ze dla plusowiczow sa specjalne ceny?

. Nic na ten temat nie było w Twoim poście. Napisałeś , że jest gta V i killzone w promocji. A pózniej, że czekałeś na niego. Gdzie tu informacja, że jest 10% rabatu dla plusowiczów? Jakby taka była nie byłoby mojego postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego ze nie jestem captain obvious for the rescue i kazdy wie ze we wszystkich dealach jest promocja dla plusowiczow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego ze nie jestem captain obvious for the rescue i kazdy wie ze we wszystkich dealach jest promocja dla plusowiczow

G prawda, kapitanie obwjus. Dla przykładu na GTA V nie ma dodatkowych -10%, podobnie było bodaj przy Diablo.

Już nie pierwszy raz jest taka sytuacja, że jak gra kosztuje 100zł+, to zniżki dla plusa nie ma.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez madrala juz przestan spinac poslady polecam masc na bol dupy. Dotyczy plusa i zajebista oferta pisze bo duzo ludzi przegapilo raymana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podsumowujac ten rok .. Far Cry 3 to byla chyba najlepsza gra w plusie tegorocznym. Z indykow Guacamelee, absolutnie doskonale odswiezenie gatunku. 

 

Najgorsza to Battlefield 3, wiekszego gowna ( przy zalozeniu ze gra ma wielki budzet) to juz dawno nie widzialem. Nie wiem po co to sciagac. 

 

No i z premedytacja, nawet do gier ktore mnie przekonaly do siebie nie kupowalem dlc. Nigdy tego trendu nie zaakceptuje. 

Edytowane przez tyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podsumowujac ten rok .. Far Cry 3 to byla chyba najlepsza gra w plusie tegorocznym. Z indykow Guacamelee, absolutnie doskonale odswiezenie gatunku.

Najgorsza to Battlefield 3, wiekszego gowna ( przy zalozeniu ze gra ma wielki budzet) to juz dawno nie widzialem. Nie wiem po co to sciagac.

No i z premedytacja, nawet do gier ktore mnie przekonaly do siebie nie kupowalem dlc. Nigdy tego trendu nie zaakceptuje.

Dla mnie najlepsza mgr i sleeping dogs :) far cry 3 mi nie podszedl nie lubie z pierwszej osoby grac (chociaz sa tez wyjatki) co do battlefield pelna racja ja tego nawet nie sciagalem :) dlc dokupilem tylko do infamous to festiwal krwi jak byl w promo:) ogolnie plus jest swietny mam jeszcze kupione w ciemno na ponad rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 ograłem w pudełku niedługo po premierze, ale gdyby nie ten fakt, też wybrałbym ją, jako najlepszą w Plusie. A tak, hmmm... Hitman Absolution niech będzie. :)

Nie zgodzę się natomiast co do Battlefielda 3. Co prawda nie jest to poziom Killzone 2/3, ale na multi grało się całkiem przyjemnie i nie uświadczyłem większych błędów. Kampania również była całkiem spoko, a dzięki Pulsom odkryłem nowy poziom udźwiękowienia w grach. Żadna gra na PS3 nie ma lepiej wykonanego dźwięku od strony technicznej niż Battlefield 3.

Oczywiście mógłbym w ciemno założyć, że Borderlands 2 będzie najlepszą tegoroczną grą w PS+, ale oceniajmy gry ograne.  ;) Polecam również DmC. Poza grafiką, klimatem i historią, ten slasher to również dźwiękowa perełka. ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo najlepszą grą tego roku było Okami HD, może na moją ocenę wpływ ma to, że większość nowych gier zaliczyłem tuż po premierze (SD, Hitman, AC3, FC3, DD etc.).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe podsumowanie i sposób na zdobycie nowych subów...ludzie teraz będą kupować suby na ps+ ponieważ będą myśleli że dostaną te gry ;D a tutaj lipton XD

 

Anywhoo ten rok był dla mnie syty dzięki Ps+. Mało gierek mnie się powtórzyło i wiele kasy zaoszczędziłem dzięki temu :)

 

Oby przyszły rok był równie dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największy hit tegorocznego Plusa to Spec Ops: The Line. Gra świetna, Muzyka majstersztyk. Zrobiłem Fubara z przyjemnością i platyna w kolekcji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×