Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam szybkie pytanie:

 

Aktualnie mam PS Plus 30-dniowego na drugim koncie na ps3 (dane do sklepiku w wersji UK) ważny do 9 września br. Nie mogłem go zakupić na podstawowe konto, bo kiedyś skorzystałem z "Welcome Back". Ściągnąłem sobie NFS-a, jutro zapewne zacznę AC III.

Chcę jednak zakupić roczną subskrypcję już na swoje podstawowe konto (sklepik PL), ale dopiero pod koniec bieżącej promocji, gdzieś ok. 17 września br.

 

Czy gry ściągnięte na drugim koncie w Plusie "odblokują się" ponownie, po zakupie Plusa na podstawowym koncie? Czy nie stracę save`ów?

 

Dzięki za odp. :)

 

nie będą ci działały... aby gry z konta a działały musi być tam wykupiony PS+...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zdania podzielone, ale większość pisze, że nie będą :(

 

Mam tego 30-dniowego plusa na koncie B, ale np. w NFS:MW gram oczywiście na koncie A (na którym jeszcze Plusa nie mam). Myślałem, że podobnie będę mógł w niego nadal grać, po kupieniu Plusa na koncie A. 

 

Czyli, żeby np. nadal posiadać możliwość gry w NFS:MW na koncie A, musiałbym hmmm do jutra wykupić Plusa i jeszcze zdążyć ściągnąć most Wanted :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zdania podzielone, ale większość pisze, że nie będą :sad:

 

Mam tego 30-dniowego plusa na koncie B, ale np. w NFS:MW gram oczywiście na koncie A (na którym jeszcze Plusa nie mam). Myślałem, że podobnie będę mógł w niego nadal grać, po kupieniu Plusa na koncie A. 

 

Czyli, żeby np. nadal posiadać możliwość gry w NFS:MW na koncie A, musiałbym hmmm do jutra wykupić Plusa i jeszcze zdążyć ściągnąć most Wanted :/ 

 

no dokładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być aktywny plus na koncie z którego pobraliśmy grę (bez znaczenia na którym koncie gramy)

 

Jeżeli byłoby inaczej całe życie można by jechać na darmowych 30 dniowych plusach bez potrzeby wydawania ani zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK rozwiałeś moje wątpliwości, dzięki :)

 

A jeszcze jedno w takim razie: jeśli zacznę dziś na koncie A, po zakupie na nim Plusa, na nowo pobierać sobie np. NFS: MW to:

- czy zadziałają mi save`y z konta B?

- czy jeśli nie zdążę pobrać gry, a jutro wchodzi nowa oferta i NFS zniknie, czy będę mógł kontynuować pobieranie???

Edytowane przez sunnyluk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK rozwiałeś moje wątpliwości, dzięki :)

 

A jeszcze jedno w takim razie: jeśli zacznę dziś na koncie A, po zakupie na nim Plusa, na nowo pobierać sobie np. NFS: MW to:

- czy zadziałają mi save`y z konta B?

- czy jeśli nie zdążę pobrać gry, a jutro wchodzi nowa oferta i NFS zniknie, czy będę mógł kontynuować pobieranie???

 

1. Tak, bo save tyczy się profilu na którym grasz.

2. Jeżeli dzisiaj klikniesz 'pobierz' i uruchomisz pobieranie to będziesz mógł bezproblemowo kontynuować pobieranie po zmianie oferty PS+ (bo gra będzie widniała przecież na Twojej 'liście pobierania' i tak długo jak PS+ będzie aktywny na tym koncie, tak długo będziesz mógł wielokrotnie pobierać te gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, save będzie działał.

Wystarczy że dodasz do listy pobierania i możesz ściągnąć za rok(o ile będziesz miał aktywny abonament, Sony nie odłączy PSN od PS3 i nie skończy się świat).

 

E: byłem wolniejszy o 80 sekund :(

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli te gry zakupie przez PC, to bedę mógł je później ściagnać nawet jak zniknał z oferty? Pobierania nie moge rozpocząć ponieważ jeszcze nie doszedł mi dysk twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przekonaliście mnie, dołączyłem do grona plusowiczów :) trochę bez sensu, że drugi raz muszę tyle GB pobierać, ale jestem w stanie to przeżyć ;)

 

Jeszcze jedno pytanie: a co będzie, gdy zakupię ps4, ustawię swoje aktualne konto z plusem na ps4, będę grał w gierkę z plusa np. DC na ps4, a w drugim pokoju żonka na ps3 zapuści sobie gierkę z plusa na tym samym koncie, zbanują mi obie konsole? :biggrin:

Edytowane przez sunnyluk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zbanują. Po prostu na jednym koncie możesz się zalogować do psn i grać, a na drugim musisz grać offline ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dwie różne konsole więc pewnie nie wyloguje, można być zalogowanym na ps3 i na vicie i nie wyrzuca, pewnie między generacjami będzie tak samo(no chyba, że było już jakieś potwierdzenie, że będzie inaczej :) )

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież po to jest możliwość udostępnienia konta na dwie konsole, żeby można było tak robić  ;) Jedynie wylogowuje z psn'a jeśli się ktoś loguje na tym samym koncie z poziomu innej konsoli. Ale można założyć inny profil i już nie będzie się nic gryzło:P a jak się chce coś ściągnąć, to wystarczy na konto z plusem wejść, odpalić pobieranie i można się wylogować. Download będzie dalej zasuwał.

 

I patrz post wyżej, w przypadku ps4 może będzie się dało być zalogowanym i tu i tu.

Edytowane przez wiiilin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem rozpiskę plusa na jutro aby łatwiej się pobierało/ sprawdzało czy dana gra już się pojawiła w plusie:

Assasin`s Creed 3 - waga 11,2GB, niestety po angielsku

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/cid=EP0001-BLES01667_00-PASSASSINS000010

Jak & Daxter Trilogy (Na PS3, prawdopodobnie także na Vitę) - waga wersji PS3 - 7,3GB, waga wersji Vitowej - 3,0GB - obie wersje są po angielsku

Wersja na PS3:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/cid=EP9000-NPEA00338_00-JAKDAXTERTRILOGY

Wersja na Vitę:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/cid=EP9000-PCSF00247_00-000JAKCOLLECTION

Stealth Inc. (Na PS3 oraz na Vitę) - waga obydwu wersji to 451mb, obie wersje są po angielsku  

Wersja na PS3:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/stealth-inc-a-clone-in-the-dark/cid=EP4395-NPEB01358_00-STEALTHBSPS3FG00

Wersja na Vitę:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/stealth-inc-a-clone-in-the-dark/cid=EP4395-PCSB00317_00-STEALTHBSVITAFG0

New King`s little story na Vitę - waży 684mb, jest po angielsku

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/cid=EP0101-PCSB00109_00-NEWKINGSSTORY058

Urban Trial Freestyle tylko na Vitę - waga  to 175mb, po angielsku

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/urban-trial-freestyle/cid=EP4385-PCSB00038_00-UTFPSVEU0MC70100

 

Przypominam ,że pobieranie gier można włączyć za pomocą przeglądarki, później wystarczy tylko uruchomić PS3. 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn uruchomić, wejść w ps store i w listę pobieranych plików i kliknąć na grę którą się wybrało poprzez przeglądarkę? Czy po włączeniu konsoli automatycznie będzie się pobierało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w listę pobierania, wybierasz gry do pobrania klikając pobierz na konsolę PS3 i uruchamiasz PS3. Po włączeniu konsoli gra od razu zacznie się pobierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tez tak macie ale u mnie po kupieniu jak and daxter nie tylko pojawiło się automatycznie na vite, ale do tego mam możliwość pobrania trylogii w jednym pliku albo każdą część osobno. Nie pamietam tylko czy zarówno na PS3 i Vite, ale na vite na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jutro trzeci raz z rzędu pojawi się jakiś nieoczekiwany gratis do ściągnięcia. Niech z wrzuceniem poczekają do wieczora jak w zeszłym miesiącu, zdążymy wrócić z pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pojawi się, bo wszystkie kraje dostają to samo

 

Na gratisy można liczyć gdy Niemcy/Australia/Arabusy mają inną grę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której się pojawiły gry miesiąc temu ktoś pamięta?

Bo pamiętam że ostatnimi czasy to już nie tylko wieczór ale nawet w okolicach południa mogły się gry pojawiać, to jak jest?

btw.Setny post  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Sony pojechało... Wszystko po ENG. W AC III grałem trochę na PC i niezbyt mi się spodobał. Cóż Jak & Daxter ratuje ten miesiąc.

 

@ Snipe

 

W godzinach późnego po południa

Edytowane przez Tycior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja najbardziej cieszę się na Stealth Inc. myślę, że gierka mimo iż nie jest mega produkcją da dużo radochy podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy istnieje możliwość usunięcia całej jakby historii pobierania z plusa?(chodzi o tą listę plików do pobrania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×