Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś tam się zastanawia czy brać czy nie, to pamiętajcie, że alternatywą zawsze może być kupienie DriveCluba na PS4 i wykorzystanie kodu na -50% rocznego Plusa :) Oczywiście to jest atrakcyjne dla tych co planują tą grę, całej reszcie polecam zakup obecnego 1 roku + 3 miechów gratis.

Takie tam, dodatkowe info :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłacalne póki nie wiemy ile będzie kosztował upgrade do pełnego DC z okrojonej wersji Driver Club PS+ edition ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta promocja z DriverClubem to śmieszna jest... Z jednej strony dają go w ramach plusa w okrojonej wersji a z drugiej strony jest promo, że jak ktoś kupi DriverCluba w pudełkowej edycji to dostanie zniżkę na abonament w plusie... Pozostawię to bez komentarza... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wszystkie. Panowie trudne pytanie z samego rana na rozegranie główki ) Posiadając PS+ i gry dzięki ten ofercie na twardym dysku macie awarie sieci z internetu. Jaki czas internet w konsoli może być nieaktywny by stało się coś z grami z ps+ ? ? mam nadzieję że wiecie o co chodzi bo dopiero idę spać hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja z 3 miesiącami gratis już działa ? Niby w sklepiku jest o tym info, ale na karcie z rocznym abonamentem nic o tym nie piszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślicie, że plusowicze dalej będą mieli ekskluzywnego plusa przy nicku w nowej generacji? Skoro będzie wymagany do online to już nie będzie taki ekskluzywny i może go zbiorą, a wtedy nie będzie szpanu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wszystkie. Panowie trudne pytanie z samego rana na rozegranie główki ) Posiadając PS+ i gry dzięki ten ofercie na twardym dysku macie awarie sieci z internetu. Jaki czas internet w konsoli może być nieaktywny by stało się coś z grami z ps+ ? ? mam nadzieję że wiecie o co chodzi bo dopiero idę spać hehe

Nie ma takiego czasu, termin ważności jest zapisany bezpośrednio na konsoli. Więc można grać offline przez cały czas trwania subskrypcji, a net jest jedynie wymagany do pobrania gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta promocja z DriverClubem to śmieszna jest... Z jednej strony dają go w ramach plusa w okrojonej wersji a z drugiej strony jest promo, że jak ktoś kupi DriverCluba w pudełkowej edycji to dostanie zniżkę na abonament w plusie... Pozostawię to bez komentarza... 

Śmieszmy to jest Twój komentarz. Sony daje Ci dodatkowy bonus w postaci możliwości kupna Plusa na rok za 50% ceny, ale według Ciebie to śmieszne, bo jednocześnie posiadając Plusa dostaniesz grę w okrojonej wersji. Słowem, dostajesz dwa bonusy, których wcale nie musiałoby być. Toć to żałosne ze strony Sony, prawda?

 

Ta promocja z 3 miesiącami gratis już działa ? Niby w sklepiku jest o tym info, ale na karcie z rocznym abonamentem nic o tym nie piszą...

Bo promocja dotyczy tylko Plusa kupionego poprzez PSS. Przeczytałbyś pierwszy post, wiedziałbyś.

 

A myślicie, że plusowicze dalej będą mieli ekskluzywnego plusa przy nicku w nowej generacji? Skoro będzie wymagany do online to już nie będzie taki ekskluzywny i może go zbiorą, a wtedy nie będzie szpanu ;)

To, że będzie wymagany do online, nie oznacza, że nie będzie ekskluzywny. ;) Zerkniesz na listę friendsów na konsoli i od razu będziesz wiedział z kim pociorasz po Sieci, a z kim nie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja z 3 miesiącami gratis już działa ? Niby w sklepiku jest o tym info, ale na karcie z rocznym abonamentem nic o tym nie piszą...

 

O to samo miałem zapytać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki czas internet w konsoli może być nieaktywny by stało się coś z grami z ps+ ? ? mam nadzieję że wiecie o co chodzi bo dopiero idę spać hehe

A co sie moze stac z grami? Nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matheo

 

Chyba się nie zrozumieliśmy... Jak myślisz dlaczego po zakupie DriveCluba w pudełku dają zniżkę na abonament? Po to aby jak najwięcej ludzi pomimo tego, że dostają coś za free w plusie pobiegło do sklepu i kupiło pudełko... Żeby tylko taka polityka nie odbiła się na Nas w przyszlości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Jest promocja. Nie masz Plusa. Kupujesz Drive Cluba, dostajesz Plusa za pół ceny. Słabo? Nie sądzę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo promocja dotyczy tylko Plusa kupionego poprzez PSS. Przeczytałbyś pierwszy post, wiedziałbyś.

 

Czytałem pierwszy post, więc wyluzuj ;) Konto na PSS mam doładowane na 200pln, wchodzę w sklepik, jest info o gratisowych 3 miesiącach, klikam w te info, wyskakuje karta produktu z abonamentem 365dni, w której nie ma nic o tej promocji...i to mnie właśnie martwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matheo

 

Chyba się nie zrozumieliśmy... Jak myślisz dlaczego po zakupie DriveCluba w pudełku dają zniżkę na abonament? Po to aby jak najwięcej ludzi pomimo tego, że dostają coś za free w plusie pobiegło do sklepu i kupiło pudełko... Żeby tylko taka polityka nie odbiła się na Nas w przyszlości.

Do zakupu pełnej wersji Drive Cluba ma zachęcić okrojona wersja z PS+. Ta dodatkowa 50% zniżka to dodatkowy bonus przy zakupie pełnej wersji. Jeśli przykładowo masz Plusa i spodoba Ci się Drive Club, że aż pobiegniesz po pudełko, to masz dodatkowo możliwość przedłużenia Plusa o rok za połowę ceny. Tak trudno to zrozumieć? ;)

 

Czytałem pierwszy post, więc wyluzuj ;) Konto na PSS mam doładowane na 200pln, wchodzę w sklepik, jest info o gratisowych 3 miesiącach, klikam w te info, wyskakuje karta produktu z abonamentem 365dni, w której nie ma nic o tej promocji...i to mnie właśnie martwi...

W takim razie nie zrozumiałem o co Ci chodzi. Sądziłem, że mówisz o karcie "fizycznej" do kupienia w sklepach stacjonarnych. Sorka. ;) Ponoć promocja działa i normalnie przedłuża o te dodatkowe 3 miesiące. Ktoś już tu na forum pisał o tym, że zakupił na rok i dodało mu 3 mieszki do całości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię to bez komentarza... 

Moim zdaniem ta promocja z DriverClubem to śmieszna jest... 

Jak pozostawiasz bez komentarza to po co komentujesz...

 

Promocja są bardzo dobra i sprawiedliwa.

Zarówno ci co kupują pełną wersję jak i ci drudzy dostają jakiś bonus i nikt nie jest pokrzywdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z punktu opłacalności promocja z Drive club jest żadna pod warunkiem zakupu plusa i ps4 w dniu premiery konsoli, miesiąc po premierze tej gry nie będzie juz w plusie, i tu zakup Drive club moze okazac sie korzystny, aczkolwiek jeżeli nie interesuje cię ta gra to nie warto, nawet podczas odsprzedaży nie zaoszczędzisz za wiele, taka promocja niczym zlym nam sie nie odbije, jak w przyszłości będzie dotyczyć innych gier (np. Uncharted 4, gow 4, etc), ktoś będzie mial plusa na kilka (niepotrzebnych?) lat do przodu innemu uda sie kupić używana grę znacznie taniej - choć imo mysle ze to jednorazowa marketingowa zagrywka by poprawic sprzedaz Drive club bo plusa wiekszos kupi, a tak moze kupią tez grę której nie zamierzali kupić, sony to co zainwestuje w promocji odbierze z nawiązką na grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszlo ci do glowy, ze Drive Club moze byc gra roczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusik przedłużony data ważności 22.03.2015 r :D
I oto chodziło jakiś czas temu pytałem się na forum o jakieś promo na Plusa

Teraz wybuliłem 2 basy na przedłużenie i bardziej lajtowo będzie mi kupić konsolę w listopadzie grudniu

Dobry ruch Sony.

A tak ogólnie to męczą mnie już przepychanki i wstrzyki ludzi w usługe PS+

Że gry nie takie, że gry okrojone, że brak pl wersji

Zawsze możecie przerzucić się na Xone X360 tam dostaniecie G++++

Apelowałbym do moderatora o zakończenie dyskusji na ten temat bo znowu wątek rozbuja się na 500 stron z czego rzeczowej dyskusji może było ze 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam kupiłem na rok w pss i dostałem 15 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego pytania chyba jeszcze nie bylo: ile zajmuje AC3? Uprzedzajac: mimo, ze mam dostep do forum nie mam mozliwosci aby to sprawdzic na PSS.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego pytania chyba jeszcze nie bylo: ile zajmuje AC3? Uprzedzajac: mimo, ze mam dostep do forum nie mam mozliwosci aby to sprawdzic na PSS.

11 GB

P.S Bardzo ładny avatar ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko- Jak włączyć to automatyczne synchronizowanie trofeów. Nigdzie nie znalazłem takiej opcji, włączyłem automatyczne przesyłanie danych, w grach w jakich grałem ostatnio, włączyłem tez te automatyczne aktualizacje w menu razem ze wszystkimi podpunktami w tej opcji, ale wciąż gdy chcę wejść na mój profil czy po prostu w trofea to mam synchronizację za KAŻDYM razem. Myślałem że ta automatyczna synchronizacja nie działa podczas gry, ale nawet sprawdzając w samym menu (nie będąc w grze) problem wciąż się pojawia. Myślałem że po kupnie plusa pozbędę się tej upierdliwej konieczności, więc prosiłbym o jakieś wyjaśnienie czy pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyłem tez te automatyczne aktualizacje w menu razem ze wszystkimi podpunktami w tej opcji, ale wciąż gdy chcę wejść na mój profil czy po prostu w trofea to mam synchronizację za KAŻDYM razem.

Bo właśnie tak to działa. Trofea się synchronizują automatycznie, ale to nie zmienia faktu, że zrobią to znów, kiedy będziesz chciał wejść w swój profil. Tak, to jest idiotyczne, ale w końcu nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek ludzie odpowiadający za soft w PS3 dali nam coś sensownego, więc zaskoczenia nie ma. Przełącz sobie trofea w tryb offline, wtedy lista powinna się synchronizować tylko wtedy, gdy zdobędziesz nowy pucharek.

 

//

EDIT:

dopiero zauważyłem, że to jest nowy temat. Pablos, dzięki Ci dobry człowieku za to, wreszcie mogę obserwować temat, opcja nie działała mi w starym temacie.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu ilości dostępnych języków w AC3 nieco się zirytowałem gdy zdałem sobie sprawę że w tym gąszczu nie ma polskiego  :shok: .Chyba skrobniemy jakąś petycję do Sony  żeby się bardziej dogadało z wydawcami bo to raczej nie sprawi im wiele zachodu,nam by znacznie ułatwiło życie.Wiem że SCEP jak każdy oddział sony jest dość wrażliwy na opinię graczy więc może poskutkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z punktu opłacalności promocja z Drive club jest żadna pod warunkiem zakupu plusa i ps4 w dniu premiery konsoli, miesiąc po premierze tej gry nie będzie juz w plusie, 

To będzie gra roczna, lub co najmniej będzie dłuższy czas

w odpowiedziach na blogu jest że będzie jeszcze w marcu (więc pewnie i dłużej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×