Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Książka czy inny "szit"   :shok:  z całym szacunkiem piachu ale poleciałeś... Dobra ja kończę znów tego naprawdę irytującego offtopa (chyba najbardziej znienawidzony przez ten ogfftop temat tego forum)....

mialem na mysli translatora, takie moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google English ma sens, ludki w sony szybciej zorientują sie o co chodzi "kurcze oni naprawdę nie znaja sie na angielskim, trzeba dać im gry w rodzimym języku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do plusa - dla mnie osobiście najsłabsza rozpiska od miesięcy (jeżeli nie od czasów początku tej usługi gdy dodawano 100000 minisów i tyle), cóż nie trzeba zawsze znaleźć coś dla siebie...

 

Teraz śmieszy mnie trochę m$ vs sony z plusem... x dostaje ac 2 (i się podniecają :laugh: ) wcześniej wart 20 zł fable 2 czy tam 3 :P a ps3 sami wiecie... Eh pod koniec generacji można rzecz że końcówka: ps3>>>>>>wii>x360... A początek zapowiadał inny przebieg sprawy.. 

 

 

Ciekawę kiedy marketingowcy od Billa stwierdzą że warto aby ich konsolę troche dłuyżej promowac niż do czasu zapowiedzi następcy.. Pamietam jak dziś olanie graczy xbox - nagle 0 i smierć konsoli...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do plusa - dla mnie osobiście najsłabsza rozpiska od miesięcy (jeżeli nie od czasów początku tej usługi gdy dodawano 100000 minisów i tyle), cóż nie trzeba zawsze znaleźć coś dla siebie...

 

Teraz śmieszy mnie trochę m$ vs sony z plusem... x dostaje ac 2 (i się podniecają :laugh: ) wcześniej wart 20 zł fable 2 czy tam 3 :P a ps3 sami wiecie... Eh pod koniec generacji można rzecz że końcówka: ps3>>>>>>wii>x360... A początek zapowiadał inny przebieg sprawy.. 

a jaka wg. Ciebie byla najlepsza rozpiska w historii plusa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele ich było ale chyba patrząc na różnorodność i petardę czerwiec 2013:

 

Kingdom of Amalur (średnio dobry)

Ico & SoTC coll (wybitne)

demons souls (wybitne)

 

dodatkowo dano roczniaki

 

uncharted 3 (must have)

x-com (petarda)

lbp karting (średnio dobre)

 

i dowalili petardą na vite czyli rayman origins (wybitne dio kwadratu)...

 

Oczywiscie było sporo sytych miesięcy ale dla mnie chyba ten był "najdzikszy" w gorące tytuły (subiektywne zdanie)....

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 
Te wiadomości pochodzą z translatora? Nie wiem kto jest ich autorem, ale są straszne i wątpię, żeby ktokolwiek zrozumiał o co w nich chodzi, a już na pewno nikt nie będzie ich brał na poważnie.

 

games in boxes with inscriptions - EPIC :biggrin:

 

 

zacytowany w spojlerze fragment też zauważyłem i zmieniłem to na Subtitles ;)

To co zauważyłem to zmieniłem w tym czyimś komentarzu. Najważniesjze to, żeby jak najwięcej osób upomniało się o napisy a nie patrzeć czy jest jakiś błąd czy nie ;)

Nie ma zbytnio okazji używać angielskiego poza biernym słuchaniem w grach czy filmach z napisami więc jest jak jest ;P jakoś się tym nie przejmuję bo wolę niemiecki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo braku czasu na granie to od święta jednak gram. W związku z tym, chwalę się, dziś wykupiłem PS+ prawie do końca przyszłego roku! To bez wątpienia najlepsza usługa jaką można mieć wykupioną, no może poza kredytem hipotecznym (nieco droższy niż 13zł/miesiąc) :)

Pozdrawiam i miłego tygodnia w pracy, oby szybko się skończył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu dobry nabazgrze jakąś biedacką petycje do SCEP, na jakiejś biedackiej stronie petycje online com (która wygląda biedacko),no ale hej lepsze to niż nic  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy dokładnie ma trwać ta promocja 12+3 miesiące plusa, do końca września? Muszę wszystko skrupulatnie rozplanować finansowo, teraz tyle premier, że zaczynam powątpiewać w świadectwo swoich zmysłów patrząc na stan konta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 4 września. ale SCEE lubi czasem wcześniej skończyć promocję bez zapowiedzi, wieć nie warto zwlekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kamil Kubala Co w przypadku gdy korzystam z subskrypcji danej mi od Was za darmo na miesiąc? Czy jeżeli w trakcie tej subskrypcji dokonam zakupu PS Plus przez PS Store to dostanę 90 dni gratis?

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 42 minut(y) temu
 
PlayStation Polska W tym temacie prosimy o kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta (0 801 230 000):
- od poniedziałku do piątku w godzinach - 9.00-21.00
- w soboty w godzinach - 9.00-17.00
lub zapraszamy do naszej aplikacji Pomoc Techniczna: https://www.facebook.com/PlayStationPolska/app_256670811096368
 

To się nadaje na ścianę płaczu. Te bałwany na najprostsze pytanie nie potrafią odpowiedzieć.

Ręce opadają. Ale TLoU na premierę mamy po 279zł

 

 

Dodatkowe 90 dni z grami takimi jak Assassin’s Creed 3, The Jak and Daxter Trilogy, MAFIA II i Uncharted: Złota Otchłań - zarówno na #PS3, jak i #PSVita.

Uncharted Złota Otchłań na PS3. Nawet zdania poprawnie nie potrafią sformułować. Banda patałachów

 

 

Przemek Wardęga A czy muszę już mieć 'Plusa', żeby otrzymać te 90 dni kupując subskrypcję na rok?

Lubię to! · Odpowiedz · 29 minut(y) temu
 
PlayStation Polska W tym temacie prosimy o kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta (0 801 230 000):
- od poniedziałku do piątku w godzinach - 9.00-21.00
- w soboty w godzinach - 9.00-17.00
lub zapraszamy do naszej aplikacji Pomoc Techniczna: https://www.facebook.com/PlayStationPolska/app_2566708110

Kompromitacji ciąg dalszy...

Edytowane przez pablos_83
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota Otchłań na PS3 a do tego 29październik dniem premiery PS4-  coś mi się zdaje, że ktoś tam "wczorajszy" jest w zespole PS odpowiedzialnym za FB...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często gęsto prowadzenie takich fanpage'y jest zlecane firmom zewnętrznym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCEP Umrzyj

 

pytanie o PS+ na oficjalnym koncie facebook

 

 

 

 
Maciej Jaroszyński rozumiem ze jezeli teraz to kupię to na ps4 też przejdzie?
Lubię to! · Odpowiedz · 16 minut(y) temu
 
PlayStation Polska W tym momencie nie mamy takich informacji.

Skąd oni biorą takich durni...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często gęsto prowadzenie takich fanpage'y jest zlecane firmom zewnętrznym...

 

Co dosłownie i w przenośni potwierdza np: sytuacja opisana tutaj :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCEP Umrzyj

pytanie o PS+ na oficjalnym koncie facebook

Skąd oni biorą takich durni...

Durniami to pewnie nie są, tylko zakontraktowaną firmą zewnętrzną, której durnie nie przekazali wszystkich informacji, to muszą je 'tworzyć'
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to twoja praca, to możesz sam zadzwonić na infolinie i się dowiedzieć , a potem odpowiedzieć na FB . 30  minut "riserczu" w Google wystarczy w sprawie Ps Plus, żeby nie robić z siebie durnia i nie zniechęcać ludzi od produktu.

Edytowane przez TW_DoomMachine_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCEP Umrzyj

 

pytanie o PS+ na oficjalnym koncie facebook

 

Skąd oni biorą takich durni...

To dziwne bo ja kilka dni temu zadałem takie smao pytanie i taka odpowiedź otrzymałem 

 

 

Czy kupiony playstation plus na ps3 bedzie działać na ps4?

PlayStation Polska

Witam Panie Mateuszu,

Tak, abonament PlayStation Plus będzie dostępny na 3 konsolach jednocześnie: na PS3, PS Vita i PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie:

 

Aktualnie mam PS Plus 30-dniowego na drugim koncie na ps3 (dane do sklepiku w wersji UK) ważny do 9 września br. Nie mogłem go zakupić na podstawowe konto, bo kiedyś skorzystałem z "Welcome Back". Ściągnąłem sobie NFS-a, jutro zapewne zacznę AC III.

Chcę jednak zakupić roczną subskrypcję już na swoje podstawowe konto (sklepik PL), ale dopiero pod koniec bieżącej promocji, gdzieś ok. 17 września br.

 

Czy gry ściągnięte na drugim koncie w Plusie "odblokują się" ponownie, po zakupie Plusa na podstawowym koncie? Czy nie stracę save`ów?

 

Dzięki za odp. :)

Edytowane przez sunnyluk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gry są na dysku konsoli będą działać bez żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty człowieku mu piszesz? Jeśli miał aktywnego plusa na koncie A i tam ściągał gry, a teraz kupi plusa na koncie B to gdy skończy mu się plus na koncie A to w gry ściągnięte na tym koncie nie zagra. Jeśli są jeszcze dostępne to będzie je musiał ściągnąć ponownie na konto B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×