Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

W telefonie masz kontakt: Pegasus. Po zadzwonieniu do niego, na mapie będzie miejsce gdzie dany pojazd na Ciebie czeka.

Nath_147 Nie ma sensu pisać tego drugi raz jak w moim poście jest to opisane.  :whistling:

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze złotego zrzutu miałem 5000RP, 5000$ i miniguna. Broń oczywiście zniknęła po zmianie serwera, potrzeba 120 rangi by mieć ją na stałe.

 

 

 

Możecie mi wytłumaczyć jak jest sens bycia w ekipie skoro do mnie podjeżdżacie i zaczynacie strzelać? Albo jak ja do was podjeżdżam to dostaje serię z karabinu? Podlatuje helikopterem, dostaje z miniguna, a jak na chwile odejdę od swojego auta to jest na nim C4? Zrozumiałbym gdyby to były sytuacje na prywatnym serwerze, albo gdyby robił to ktoś z listy znajomych, ale osoby te prawdopodobnie nie wypowiadają się nawet na tym forum i widziałem je w grze pierwszy raz. Teraz, kiedy jakiś noname z ekipy do mnie podchodzi, czekam z bronią w pogotowiu. Ekipa powinna sobie pomagać, ochraniać się, a nie walczyć między sobą. Wygląda na to, że moja black lista z dnia na dzień będzie coraz dłuższa.

 

Codziennie gram z ekipa i nawet jak mam nagrode na swoj leb do takich sytuacji nie dochodzi. Jesli ktos notorycznie robi syf daj mi lub Patricko na PW jego nick, opisz sytuacje i dlugo w ekipie nie pociagnie.

 

To samo tyczy sie innych, jak ktos spotkal sie z podobnymi incydentami poprosze nick tych hultajow na PW ;). Usuniecie takich poziomek z ekipy bedzie wszystkim na reke.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie gram z ekipa i nawet jak mam nagrode na swoj leb do takich sytuacji nie dochodzi.

 Pamiętaj ,że to był przypadek i się podzieliliśmy mimo to ;p

 

Co do randomów najlepiej podawać ich nicki i wylot z marszu po co nam takie osoby ,co specjalnie to robią? Rozumiem jak jesteśmy se grupą sami i się dla jaj zabijamy tylko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio kilka razy pisalem do osob z naszego Crew na serwie i cisza. Gadam do nich i cisza... Zaczalem dodawac do listy znajomych ludzi z Crew to część odrzuciła zaproszenie, łącznie z tymi co są najwyżej w hierarchii...

 

Chcę grać w GTA:O, ale z ogarniętymi osobami, a nie randomami... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio kilka razy pisalem do osob z naszego Crew na serwie i cisza. Gadam do nich i cisza... Zaczalem dodawac do listy znajomych ludzi z Crew to część odrzuciła zaproszenie, łącznie z tymi co są najwyżej w hierarchii...

 

Chcę grać w GTA:O, ale z ogarniętymi osobami, a nie randomami... :/

 

Nie każdego trzeba dodawać w PSN, skoro ludzie są ze sobą w crew. PSN ma ograniczenie na 99osób, więc dodanie nawet połowy crew jest niemożliwe, już pominę, że dodatkowo bez sensu dodawać kogoś dla jednej gry. Mam trochę osób z crew w znajomych, ale to zazwyczaj znajomi również z innych gier lub ogólnie znajomi.

 

IMO sam SocialClub załatwia sprawę w sposób wystarczający, na potrzeby wspólnego grania.

Edytowane przez Vulcan_Genom
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję nick jednego chachara i huncwota, który zabił mnie wczorej i od razu po tym incydencie uciekł z serwera :/ Prosiłbym ekipę o zemstę na tym jegomości jeśli ujrzą go na serwerze. Osoba ta zwana jest jako "Bansai_"  , jeździ dużym różowym pickupem oraz ma charakterystyczny klakson. To nie jest żart ! Prosiłbym aby sprawiedliwości stało się zadość !

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję nick jednego chachara i huncwota, który zabił mnie wczorej i od razu po tym incydencie uciekł z serwera :/ Prosiłbym ekipę o zemstę na tym jegomości jeśli ujrzą go na serwerze. Osoba ta zwana jest jako "Bansai_"  , jeździ dużym różowym pickupem oraz ma charakterystyczny klakson. To nie jest żart ! Prosiłbym aby sprawiedliwości stało się zadość !

 

Czekalem na tego posta, czekalem :biggrin:

Zaraz wchodze do gry i wyperswaduje Ci bejsbolem takie pomysly ty chacharze.

 

EDIT: Chodz grac lemingu bo widze ze offline jestes.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się do ekipy czy za duży random ze mnie ?? ;)

 

jak to zrobić jak się nie pamieta swoich haseł z SC gdyz zakładałem tam konto dla rdr i potem mp3 i ni hu hu bo "lata mineły :p "  ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagle mi wskakuje ten sam poziom "maksymalnego zdrowia" (20/100). tylko ja tak mam, czy wszyscy? ;o juz chyba z 8 razy go wbilem.

Edytowane przez Voltix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co 20 poziomów wskakuje na wyższy poziom, na 60 poziomie masz 60/100

Edytowane przez calendd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na tego posta, czekalem :biggrin:.

Tej, Bansai? A do mnie kiedy się odezwiesz? Ty.. Bo ja też czekam i czekam na Twojego posta..

Myślałem, że dałem wyraźną aluzje, że zachowałeś się h*jowo na serwerze i jakoś się wytłumaczysz.. H*jowo.. Ale wytłumaczysz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się do ekipy czy za duży random ze mnie ?? ;)

 

jak to zrobić jak się nie pamieta swoich haseł z SC gdyz zakładałem tam konto dla rdr i potem mp3 i ni hu hu bo "lata mineły :P "  ;)

 

Ty to randomie w DoA wolisz grac :P

 

Jak cos to kolo 21 pierwszej bedzie montowana ekipa na jakies granie. Misje, przetrwanie czy polowanie na jakis ludkow spoza crew (tak jak wczoraj) :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brak aktywności jak na razie, ale do końca tygodnia nie mam praktycznie czasu na granie, a to co miałem to wykorzystałem na kończenia singla.

Od następnego tygodnia piszę się na wszystko, więc byłoby miło gdybym nie został wyrzucony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 będę to teraz zostaje sie pouczyc troche i idziemy grac ;) Ciekawe ile osób przeznaczy pieniądze na GTA V w zwiazku z przesunieciem premiery WD

 

 

EDIT: Jednaknie będzie mnie ,bo dziś Polska gra i zapomniałem o meczu podczas pisania postu ;)

Edytowane przez Daniol_02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kieruję prośbę do przywódcy ekipy o dodanie mnie jako członka. Gram zazwyczaj od 20 do ok.24. Mój level na daną chwilę 19. Samoloty i heli dobrze ogarniam (misja TITAN od Lestera ogarnięta), headset'a też mam. Jak będziecie robili "czystkę" w ekipie to miejcie mnie na uwadze :)

psn:gasTROnom_puBLic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym z wami w końcu pograł (z większą liczbą ludzi z ekipy),ale niestety dziś nie dam rady pograć. Jutro będziecie grać?  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos notorycznie robi syf daj mi lub Patricko na PW jego nick, opisz sytuacje i dlugo w ekipie nie pociagnie.

Następnym razem pozapisuje nicki i podeśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem również chętny do crew, ale po czystkach. Do zobaczenia na serwerach.

 

PSN ID: draqfire

HS jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak edytowali??

Czesciej helikoptery i mapy edytowali - kontenery powywalali, na 1 mapie z dachu juz nie mozna strzelac, b z gry wywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest kpina. Widać jak bardzo przemyśleli projekt map jak teraz muszą wszystko zmieniać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×