Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie ktos atakowal siedzac w samochodzie to tez mu go niszczylem broniac sie i uwazam, ze w takiej sytuacji karanie za niszczenie auta innego gracza jest glupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jechałem czołgiem, ludzie we mnie specjalnie wjeżdżali swoimi samochodami żebym dostał badsporta. Inny przypadek, wchodzę na serwer gdzie są ludzie z tego samego crew, kickują mnie i dostaję ostrzeżenie. Lepiej żeby rockstar poszedł po rozum do głowy, bo inaczej kończę przygodę z tym gównem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą miałem śmieszną sytuację. Siedzę na pełnym serwerze, wchodzę do myśliwca i wybuch. Praktycznie nawet nie wystartowałem i zostałem zestrzelony. Odradzam się już na pustym serwerze i 3 zniszczone myśliwce leżą przede mną w bagnach.

 

0_0.jpg

 

I druga sprawa, was też tak rzuca na pace Titana? Przy startowaniu wcisnęło mój samochód w tylną klapę i wybuchł. Z relacji wynikało, że co innego pokazuje mi a co innego drugiej osobie. Np. u mnie klapa była zamknięta, u Dejwida otwarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hue, witam wszystkich przy okazji pierwszego posta :D
Jest jakiś crew z ludźmi, którzy mają headsety? Chętnie bym popykał w GTA na free roamie, albo na jakichś misjach. Ew. jestem też chętny na opcję grania z komunikacją na skype. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą miałem śmieszną sytuację. Siedzę na pełnym serwerze, wchodzę do myśliwca i wybuch. Praktycznie nawet nie wystartowałem i zostałem zestrzelony. Odradzam się już na pustym serwerze i 3 zniszczone myśliwce leżą przede mną w bagnach.

 

I druga sprawa, was też tak rzuca na pace Titana? Przy startowaniu wcisnęło mój samochód w tylną klapę i wybuchł. Z relacji wynikało, że co innego pokazuje mi a co innego drugiej osobie. Np. u mnie klapa była zamknięta, u Dejwida otwarta.

 

Miałem dokładnie tak samo z Titanem. Znajomy wjechał do środka, chociaż klapa była na moim ekranie zamknięta. 

Jest jakiś sposób, aby zdobyć Cargobob'a po 30 poziomie? Teraz na wszystkich lotniskach mam buzzard'y ;/

0_0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób, aby zdobyć Cargobob'a po 30 poziomie? Teraz na wszystkich lotniskach mam buzzard'y ;/

iZCyYrm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to na zagranicznym forum, ale niestety tak jak wszędzie mam tylko buzzard'y. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam chętnych na survival 2-3 osoby.

Chętni niech piszą na pw. jestem często dostępny w grze jak i na forum.

Skype:ON

PSN: radocha93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak na mapie stoi u mnie Cargobob, a mam powyżej 30 poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby serwery online stale raczkowaly? Bo dostalem zaproszenie do crew na Social Club-zaakceptowalem i pokazuje ze jestem w ekipie. Natomiast w grze juz nie jestem w zadnym crew, wyswietla nawet ze dostalem juz zaproszenie.. ktorego w "zaproszeniach" nie ma, ehh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak na mapie stoi u mnie Cargobob, a mam powyżej 30 poziomu.

A który masz dokładnie poziom? Bo u mnie na 73 na każdym możliwym stoi buzzard. Żaden inny heli mi się nie pojawia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jest ktoś może chętny teraz pograć ? Hs'a mam więc można popykać :) (oczywiście bez dzieciaków żadnych , bo ich nie zmutowany głos jest denerwujący)

 

PSN: kapec12

Edytowane przez Kapec1221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grandy111

35, wszędzie Titany i Froggery, a w tamtym miejscu Cargobob.

Dla testu wziąłem jednego, odleciałem i pojawił się następny.

0_0.jpg

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Titan jest teraz już tylko na lotnisku w LS, u Trevora jest czarny pasażerski. A z helikopterów tylko buzzard'y i w jednym miejscu anihilator. No nic, trzeba liczyć że Rockstar doda możliwoś kupienia cargobob'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dziala bomba stacyjkowa, czy i jak ja aktywować? Raz kupiona jest caly czas w aucie? Da sie gdzieś na stale zmienić by postać nie nosila kamizelki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się założyć jakoś prywatną gre i zaprosić znajomych z crew, bo mnie Ci idioci wk....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Da sie gdzieś na stale zmienić by postać nie nosila kamizelki?

 

 

Przytrzymaj select/ekwipunek i tam możesz wybrać.

 

Co do drugiej częsci to sam jestem ciekawy jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Fryz-u, do której siedziałeś?? Niezła ta partyjka tam poszła z tą Walką o przetrwanie :) :) I te 20k $$ za partyjkę, trzeba się ugadać na wieczór znowu to się coś dorobi ;)

 

Masakra dziś czuję się jak g... a do pracy trzeba iść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dobiłem do 50 poziomu i liczyłem, że w końcu odblokują się jakieś fajne misje.

Znowu zawód mamy praktycznie to samo tylko za więcej kasy, XP.

Przykład misja od martina na levelach 30-50 trzeba było zabić prawnika, na 50 jest identyczna misja tylko gonimy fotografa...

Mam wrażenie, że ten wspaniały wielki świat jest zupełnie niewykorzystany.

R* zapowiadało ciągłe ulepszanie świata, no i bawię się świetnie przy tej grze więc kończę narzekanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Fryz-u, do której siedziałeś?? Niezła ta partyjka tam poszła z tą Walką o przetrwanie :) :) I te 20k $$ za partyjkę, trzeba się ugadać na wieczór znowu to się coś dorobi ;)

 

Masakra dziś czuję się jak g... a do pracy trzeba iść ;)

 Daj znać jak będziecie grać, to chętnie do Was dołączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Fryz-u, do której siedziałeś??

Poszedlem spac po 4;)

Podbijam pytanie, ktore juz sie przewinelo: jak dokladnie dzialaja te bomby stacyjkowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem fajną sytuację, gościu miał list gończy nałożony, a jego samochód jak się okazało był na parkingu policyjnym. Zacząłem na niego polować, ale jak dogoniłem go to ten już wsiadał do samochodu na parkingu. Zdążyłem tylko zobaczyć jak próbuje ruszyć i boom :D Koleś już czekał 50 metrów dalej na to, aż będzie mógł odpalić C4 na samochodzie :D

 

 

Jak ktoś chce 7k zarobić to mam na sobie list gończy, ktoś dawał listy na wszystkich na serwerze :P Mogę się podłożyć komuś i podzielimy się 50/50 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×