Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem dziś nową postać na 2gim slocie. Mam nadzieję, że tej mi nie usuną albo zaraz mi ta pierwsza wróci. Online ma potencjał, ale na razie to bubel techniczny  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN jest w trakcie pisania recenzji GTA:O. Jak ktoś chce to może poczytać ich odczucia z tego co grali do tej pory.

 

 

I'm pretty furious. This is what public betas are for. Currently I'm not sure GTA Online even qualifies as a beta - it feels more like alpha code. This is a potentially incredible game with an extraordinary level of ambition, but for it to launch in this state undermines all of that. Needless to say, the review in progress will be suspended until I get my character back, if I ever do.

 

 

http://m.uk.ign.com/articles/2013/10/07/grand-theft-auto-online-review

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ilu godzinach?

 

Ide zobaczyć co u mnie. Nie, Rockstar każe mi ukończyć samouczek.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę...skoro R* mówił, że online wystartuje 2 tyg po premierze żeby go dopracować, a mimo to nie działa to jak by to wyglądało gdyby online uruchomili w dniu premiery? :blink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala rada, jesli okradacie sklep i macie i helikopter przed sklepem to on moze wam zniknac, wiec raczej tego nie probujcie

Kurcze zalozylem maske i jak ja zdjalem to moje wlosy zniknely.

Edytowane przez jawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze maski są robione z takie tworzywa, że włosy po prostu wypala. Nie martw się odrosną :whistling:

Edytowane przez calendd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duszol_PL - wczoraj nie miałem całą dobę, dzisiaj wróciłem z uczelni około 16 i była na miejscu.

Co do okradania sklepów heli, to udało mi się tak z 5 sklepami w 10 minut :D heli nie znikał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę...skoro R* mówił, że online wystartuje 2 tyg po premierze żeby go dopracować, a mimo to nie działa to jak by to wyglądało gdyby online uruchomili w dniu premiery? :blink:

Moze chodzilo ze 2 tyg po premierze online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tworzy postac to sie wybiera ile gozin ona poswieca na legalna prace. To ja mam pyanie. Jak legalnie pracowac? Jak wsiadamb do taksowki to nie da sie kursowac z ludzmi. Albo trzeba cos wcisnac tylko nie wiem co. Sory zapisownie ale nie chce mi sie szukac polskich znakow na vicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko wysłałem prośbę o dodanie do Crew z drugiego konta (Marru89), na którym przebywam do czasu ustabilizowania się gry. Jakby dało radę je przyjąć byłoby miło ;)

 

@erwines

Ta legalna praca czy sport to tylko ustala wygląd postaci, strój i jej umiejętności. Nic poza tym. Przybliż sobie na twarz, a zobaczysz, że np. im więcej nielegalnej pracy to ma szramy na twarzy.

Edytowane przez Marru
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to jakie znaczenie ma ten cykl dnia, który wybieramy podczas tworzenia postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tylko chwilę spędziłem w online i było całkiem przyjemnie. Tylko strasznie szkoda, że nie można było wybierać ludzi do ekipy.

Niestety jest w Naszej ekipie sporo idiotów, którzy, jak się chce człowiek przywitać, zagadać, zagrać, cokolwiek logicznego, to

od razu zabijają i spieprzają, a jak się chce już pobawić i zemścić, to z gry wychodzą leszcze. Gimbusy kurde.

 

Dziękuję wszystkim, z którymi pograłem.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie debili w ekipie to piszcie ich nicki tutaj. Będziemy ich wywalac.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko mozna dolaczyc? :) bo widze, ze jestes liderem. Nick taki sam jak na PSN - wildaf3nix(Polska flage mam :))

Bo samemu to tak za bardzo lipa, a widze, ze duzo osob, ktorymi gralem w BF3 tutaj jest :)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tylko chwilę spędziłem w online i było całkiem przyjemnie. Tylko strasznie szkoda, że nie można było wybierać ludzi do ekipy.

Niestety jest w Naszej ekipie sporo idiotów, którzy, jak się chce człowiek przywitać, zagadać, zagrać, cokolwiek logicznego, to

od razu zabijają i spieprzają, a jak się chce już pobawić i zemścić, to z gry wychodzą leszcze. Gimbusy kurde.

 

Dziękuję wszystkim, z którymi pograłem.

 

Pozdrawiam :cool:

 

Patricko chciałbym tylko dodac moje 3 grosze ;)

 

W ekipie jest ponad 260 osób!! ( wow ), z czego tak naprawdę "pobawic się na poziomie" będzie można z pewną częścią, dlatego popieram szybkie odseparowanie "TYCH" odstających. Wiadomo każdemu może zdarzy się gorszy dzień, lub jakiś blamaż, leczy gdy ktoś jest notorycznym recydiwistą to dla niego przebaczenia powinno zabraknąc w naszych szeregach ;)

 

PS: Tak  dla równowagi ;) Dziś przed pracą grałem z Carrvine - było naprawdę na poziomie :D Polecam tego gracza (nasza akcja była maks noobowska ;) ale zabawa, przednia i bez ekscesów)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko myśle, że nie tylko wywalać :biggrin: Możemy ich wpisywać na jakąś czarną listę a poźniej na serwach się nimi odpowiedno zająć xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mnie zaprosil do survival, i duzo kasy sie dostaje, w 10 rundzie zginelismy i dostalem 18k potem wszyscy wzieli replay, w trakcie gry wyszli i sam zostalem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie spotkałem się z kimś kto by biegał i zabijał swoich bez powodu.

Zginąłem z ręki naszych 4 razy, ale za każdym razem było jakieś wytłumaczenie, albo ktoś przeprosił, albo sytuacja była absurdalna - np. wszedłem pod ogień miniguna Bansaia. :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, pamietam to, ratatatatata a tu ktos przebiegl i zostal zmielony, gromko sie smialem na skajpie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na którejś stronie opisane jak założyć własną ekipę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na którejś stronie opisane jak założyć własną ekipę ?

 

Przez socialclub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×