Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, ale posucha jesli chodzi o znajomych grajacych w diabelka (PS4).
Z jakimis randomami grac mi sie nie chce - ale nigdy nie mow nigdy, a "przyjaciele" juz dawno odlozyli (albo sprzedali) diabolo na polke.


Gralem w weekend dosc sporo moja krzyzowka i ... ehhh nie mam szczescia w dropie sad.gif
Nic, kompletnie nic z gry i nic od kadali ...

Na razie jade metoda:

Udreka 4
Szybki rajd po zadaniach, by uzyskac pierscien krolewskiej wspanialosci.
Przez caly weekend wypadl mi jeden pierscien, ale byl tak zalosny ze kowal sie od razu za niego zabral i rozbil na kawalki.
Zwykly rift - by zdobyc ten klucz prob.
Przy okazji ciagle mam tu nadzieje na jakis drop i ... nadzieja pozostaje
Proba - dobijam do plus/minus 20 levelu i daje sie zabic.
Gleboki rift na 20-23 levelu.
Zabijam straznika i leveluje te cholerne kamyki - choc nie wiem po co, bo na razie nie mam dziur w pierscieniach/amulecie.
Innego dropu - nie uswiadczylem (a nie ... przepraszam, byl jeden helm akhhana, ale gorszy juz byc nie mogl - tu nawet mistyczka by nie pomogla by byl na cos uzyteczny).

Wszystko powtorz az do znudzenia.

 

 

Teraz pytanie czysto handlowe :)

 

Ma ktos na wymiane jakis sprzet dla krzyzowca?

Moge odwdzieczyc sie sprzetem dla demon huntera i barba (mam caly set marudera, reactora, niesmiertelnego krola i chyba set ziemi).

Grajac barbem - wszystkie sety dla niego wydropilem w tydzien (dla DH tez cos kolo tego).

Krzyzowiec ma chyba u mnie jakiegos wielkiego pecha, bo gram nim juz bardzo dlugo i tylko wydropila mi klatka akhana (i oczywiscie moglabyc duzo lepsza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz odnośnie dlc. Zainstalowało mi się i mam w grze dodatki. Jednak w Psn dalej widnieje, że dlc mam do ściągnięcia. Jest ta biała strzałeczka zamias szarej przy pliku. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę właśnie się zastanawiam czy odpalić diablo dla zrobienia platyny. Kupiłem ostatnio na PS4 i nie odpaliłem bo nie wiem czy będzie chciało mi się grać po graniu na PC ponad 200h

2 osiągnięcia są bardzo czasochłonne te z 500 zadań i każdą postacią 70 poziom, ostatnio grałem krzyżowcem na pc i do 70 poziomu zajęło mi 28h więc zajmie to dobrze ponad 130h

W ile Wam się udało zrobić platynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ostatnio grałem krzyżowcem na pc i do 70 poziomu zajęło mi 28h więc zajmie to dobrze ponad 130h

 

 

Rany boskie! Jak wy gracie w tą grę? :P

 

Chcesz znać prawdę? Jak zależy Ci tylko na platynie to sobie zcheatuj save'a, wpadnie ci pucharek w ciągu godziny. Diablo na PS4 jest już shackowane we wszystkie możliwe otworki ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie! Jak wy gracie w tą grę? :P

 

Chcesz znać prawdę? Jak zależy Ci tylko na platynie to sobie zcheatuj save'a, wpadnie ci pucharek w ciągu godziny. Diablo na PS4 jest już shackowane we wszystkie możliwe otworki ;)

Nie interesują mnie takie praktyki a nawet brzydzę się nimi. Jak już robię platynę/osiągnięcia to sam.

Rozwiń temat tego "schackowania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Set Caina?

Wysoko poziomowe kryształ w hełm?

Inferialny hełm z PS3?

 

Akt 5 > runy oblężnicze - farm spot?

 

Robienie szczelin z kolegami  wysokolevelowymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedział to trwa Buff Halloweenowy - 100% więcej expa i golda. Jest to bonus tzw multiplikatywny czyli w skrócie podwajający wartość jaką posiadamy. Dla przykładu, jeśli mieliśmy 800% expa, to teraz będzie 1600%. Mówię to jako ciekawostkę, bo wygląda na oczywistą oczywistość, ale nie do końca. Blizzard lubi dawać też bonusy addictive, czyli w powyższym przykładzie zamiast 800% byłoby 900% :)

 

Halloween trwa na wszystkich platformach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W uzupełnieniu:

"W przypadku wersji konsolowej premia będzie działać według czasu amerykańskiego, a więc w Polsce od soboty 1 listopada, od godz. 08:00, do wtorku 4 listopada, do godz. 08:59. Wydłużenie o godzinę wynika ze zmiany strefy czasowej w USA."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano dziś grałem i premia juz była widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy gram z kimś (ma założone lokalne konto imienne ale bez podłączenia do SEN) to jego postać liczy się do osiągnięcia z postaciami na 70 poziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież gra na innym koncie to jak ma ci się zaliczać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, sam sobie odpowiedziałem :P

Czyli muszę sam przejść każdą postacią :/

Jaką postacią będzie najłatwiej w trybie hardkorowym?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę grając przez Shareplay w  Diabełka zrobić tak, aby koleś grający jako gość miał postać zapisaną, abyśmy mogli kolejnego dnia kontynuować grę ? Do tej pory nie wiem, czy się da zrobić tak, aby zapisywało postać mojego kolegi, który gra ze mną jako gość przez Shareplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem Krzyżowcem :P

Który masz lvl? Może byśmy przy piątku coś pobiegli, ciężko dorwać randoma grającego na HC.

Też krzyżykiem gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który masz lvl? Może byśmy przy piątku coś pobiegli, ciężko dorwać randoma grającego na HC.

Też krzyżykiem gram.

30 albo 40 któryś :D teraz czarodziejką dokończyłem 70 i dalej lecę na HC do 70. Potem resztą postaci do 70 i zlecenia :P Taki plan zobaczymy co z tego wyjdzie.

Gram sam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chwilowo odpoczywam od D3 ale jeszcze ludzie grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×