Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko wczoraj po raz trzeci skasowała mi się ranga i postać.

Czy ktoś miał podobny problem po aktualizacji 1.02.

Miałem już 17 rangę.

Czy wiadomo kiedy to będzie w 100% naprawione .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko wczoraj po raz trzeci skasowała mi się ranga i postać.

Czy ktoś miał podobny problem po aktualizacji 1.02.

Miałem już 17 rangę.

Czy wiadomo kiedy to będzie w 100% naprawione .

Chyba już to wszyscy przerabiali. Mi kasowało 3 razy, ale ostatnio się trzyma i zawsze czekam do następnego dnia, nie śpieszę się z tworzeniem nowej postaci.

 

Edit:

@Skiba - na Twoje pytanie częściowa odpowiedź jest w dziale trofea post 318 http://www.ps3site.pl/forum/topic/78150-grand-theft-auto-v/page-16#entry906540, ale to zadanie o które pytasz pokazuje się wczesniej

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już to wszyscy przerabiali. Mi kasowało 3 razy, ale ostatnio się trzyma i zawsze czekam do następnego dnia, nie śpieszę się z tworzeniem nowej postaci.

No nie wiem, ja mam cały czas tą samą postać, od początku. Do online zawsze wchodzę przez start i dołącz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja mam cały czas tą samą postać, od początku. Do online zawsze wchodzę przez start i dołącz

To masz szczęście, dlatego napisałem chyba, ja też zawsze wchodzę przez menu nie przez wybór postaci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak po zagraniu w online nadal psuje się singleplayer?? Nie można przełączać postaci itp czy jest wszystko już ok ? Bo niewiem czy grać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panowie macie jakieś sposoby jak dorobić się na klub golfowy? Na ostatniej misji zarobiłem tylko 17 milionów na postać, próbuję od kilku dni inwestować na giełdzie ale zysk jest śmiesznie mały i nie warty zachodu jeśli myślę o 150 milionach. Proszę o szczegółowe porady, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja inwestuję wszystko co mam w akcje Pisswasser. W ciągu 7 dni podskoczyły z 12 dolarów za akcję do 42 dolarów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko wczoraj po raz trzeci skasowała mi się ranga i postać.

Czy ktoś miał podobny problem po aktualizacji 1.02.

Miałem już 17 rangę.

Czy wiadomo kiedy to będzie w 100% naprawione .

 

 

Chyba już to wszyscy przerabiali. Mi kasowało 3 razy, ale ostatnio się trzyma i zawsze czekam do następnego dnia, nie śpieszę się z tworzeniem nowej postaci.

 

 

Ja mam ten sam problem już 3 razy mi skasowało ostatnim razem kupiłem sportowy samochód i jak stworzę charakter od początku to mi go skasuje. Czekam od sobotniej nocy i nadal nic. Wchodzę do online we wszystkich możliwych sposobach i ciągle mam level 1. Na szczęście nie skasowało mi na koncie bankowym 100000 dolarów.

Edytowane przez stachu5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panowie macie jakieś sposoby jak dorobić się na klub golfowy? Na ostatniej misji zarobiłem tylko 17 milionów na postać, próbuję od kilku dni inwestować na giełdzie ale zysk jest śmiesznie mały i nie warty zachodu jeśli myślę o 150 milionach. Proszę o szczegółowe porady, dzięki.

w poradniku masz krok po kroku jak zarobić na akcjach w misjach pobocznych Lestera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale już drugi raz na misjach lestera zarabia tylko fanklin, mike i trev maja w plecy bo już drugi raz kupowałem co zasugerował lester i znowu tak samo czyli tylko ten który misje robi ma zyski z tych akcji troche lipa szczególnie że na bawsqu kupione więc powinno tyczyć się wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie, ludzie piszą że aktualizacja zepsuła (zbugowała) grę w singlu, czy to prawda ? Bo dzisiaj będę miał swoją kopię Gta, i nie wiem czy aktualizować ją ? Czy będę musiał żeby wgl pograć, czy bez problemu można aktualizować ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nic się nie zepsuło w singlu, ani po pierwszym, ani po drugim patchu. Do tego w dużym garażu Franklina pojawił mi się samochód, który wstawiłem tam na samym początku gry :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy każda postać ma swoje losowe spotkania czy wszystkie (no, pewnie poza kilkoma wyjątkami) mogą być zaliczone dowolną postacią? Pytam, bo gram Michaelem i już ominąłem specjalnie dwie podwózki, bo pamiętam, że Trevor może wywozić ludzi do lasu. I teraz nie wiem, czy brać te podwózki byle kim, bo Trevor i tak ma swoje, czy robić je Trevorem, żeby potem ludzi do wywiezienia mi nie zabrakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ponieważ w menu wyboru postaci na franklinie jest jedynka czyli niby mam jeszcze do wykonania jedną misje ale nie ma jej na mapie.. wie ktoś o co chodzi ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często tak miałem i tu chyba chodzi o to, że Franklin będzie brał udział w misji którą uruchamiasz inną postacią, bo innego wytłumaczenia nie znalazłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często tak miałem i tu chyba chodzi o to, że Franklin będzie brał udział w misji którą uruchamiasz inną postacią, bo innego wytłumaczenia nie znalazłem. 

Tylko jest problem bo ja wszystkie misje mam zaliczone :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja nie mogę jeździć na rowerze do przodu? :D do tyłu jakoś tam nogą się odpycham a jak chcę jechać do przodu to Franklin tylko się nadyma jak do oddania stolca ale nie jedzie, samochodem czy motocyklem umie jeździć też do przodu, a rowerem nie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja nie mogę jeździć na rowerze do przodu? :biggrin: do tyłu jakoś tam nogą się odpycham a jak chcę jechać do przodu to Franklin tylko się nadyma jak do oddania stolca ale nie jedzie, samochodem czy motocyklem umie jeździć też do przodu, a rowerem nie chce :biggrin:

 

A wciskasz R2 czy krzyżyk?  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja nie mogę jeździć na rowerze do przodu? :biggrin: do tyłu jakoś tam nogą się odpycham a jak chcę jechać do przodu to Franklin tylko się nadyma jak do oddania stolca ale nie jedzie, samochodem czy motocyklem umie jeździć też do przodu, a rowerem nie chce :biggrin:

WTF? <facepalm>

Rowerem jedziesz, trzymając :x: , a nie R2!

Co za ludzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja nie mogę jeździć na rowerze do przodu? :biggrin: do tyłu jakoś tam nogą się odpycham a jak chcę jechać do przodu to Franklin tylko się nadyma jak do oddania stolca ale nie jedzie, samochodem czy motocyklem umie jeździć też do przodu, a rowerem nie chce :biggrin:

To jest właśnie GTA V!!! Chce mu się srać, to nie będzie jechał na rowerze(spróbuj w realu sam zobaczysz). Samochodem czy motorem pojedzie, bo myśli, że szybciej dojedzie do kibla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ponieważ w menu wyboru postaci na franklinie jest jedynka czyli niby mam jeszcze do wykonania jedną misje ale nie ma jej na mapie.. wie ktoś o co chodzi ? :)

Otwórz listę kontaktów w telefonie i zadzwoń do Tonyi (panny od misji z holownikiem). Miałem identyczną sytuację i okazało się, że Tonya wysłała mi smsa, który "zaginął w akcji", a to telefon do niej aktywował brakującą misję. Możliwe, że w Twoim wypadku też o to chodzi.

 

Warto zerknąć na stronę Social Clubu, gdzie będzie dokładna rozpiska wykonanych i brakujących zadań.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×