Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Info dla osób, które maja problem z instalacja gry. Dzwonilem na infolinię i po 16 będzie do ściągnięcia sprawna instawka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zmienia stacje radiowe w gta V? Bo jestem na tyle debilny , ze nie umiem do tego dojsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zmienia stacje radiowe w gta V? Bo jestem na tyle debilny , ze nie umiem do tego dojsc

W instrukcji napewno jest ta informacja, chyba któraś ze strzałek kierunkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest lotnisko? xD

Radio trzymac lewa strzalke i prawym analogiem zmieniac

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji napewno jest ta informacja, chyba któraś ze strzałek kierunkowych.

wlasnie znalesc nie moge ;p strzalki nie dzialaja w zmianie stacji ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Od niedawna jestem właścicielem konsoli PS3 Super Slim 500GB. Kupiłem ją z zamiarem przejścia paru dedykowanych gier, oraz aby pograć w GTA V właśnie. Ale do rzeczy.

 

Konsolę obsługuje telewizor plazmowy Panasonic TX-P46G30E. Podłączona jest kablem HDMI z, nazwijmy to, niższej, ale nie najgorszej półki. W większości gier występował efekt aliasingu, tj. bardzo pikselowatych i zauważalnych przeskoków krawędzi. Winę zrzucałem na stosunkowo duży TV.

 

Grając jednak od wczoraj w GTA V efekt ten jest bardzo drażniący i jakby się nasilił. Wszyscy rozpływają się nad grafiką, a ja nie wiem, czy to u mnie coś jest nie tak, czy te konsole po prostu już tak mają. Kombinowałem już z ustawieniami PS, jednak nic nie pomogło. Czy któryś z kolegów, znający konsolę na wylot, mógłby mi coś doradzić?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po paru godzinach gry mówie

580597_246266228843476_1604133618_n.jpg

Jazda samochodem na początku wydawała mi się taka dziwna że jeździłem slalomem, myślałem że coś jest nie tak. Z postępem % prowadzenia pojazdów teraz jest to banalnie proste i strasznie przyjemne (śmiem twierdzić że lepsze od gta 4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem. Albo nie umiem tego ogarnąć, chociaż mam włączone udostępnianie i na tej stronie socialclub też powiązałem konta, W grze mam komunikat że wysłana do FB ale na stronie nic nie widać. hmmm, kto wię jak to ogarnąć?

 

ps tłumaczenie jest zajebiste, naprawdę odwalili kawał dobrej roboty. tylko żeby te napisy się dało z deka powiększyć. 

 

mam ten sam problem. Albo nie umiem tego ogarnąć, chociaż mam włączone udostępnianie i na tej stronie socialclub też powiązałem konta, W grze mam komunikat że wysłana do FB ale na stronie nic nie widać. hmmm, kto wię jak to ogarnąć?

 

ps tłumaczenie jest zajebiste, naprawdę odwalili kawał dobrej roboty. tylko żeby te napisy się dało z deka powiększyć. 

Ok, albo dopiero uruchomili to, albo ma duże opóźnienie, ale po dziesięciu godzinach sweet focia z GTA pojawiła się na moim profilu w FB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Capoholic

 

włącz w ustawieniach konsoli wygładzanie krawędzi. Kabel HDMI nie ma nic do rzeczy. 

 

GTA 5 jest piękne, Trevor o dziwo nie jest po prostu szaleńcem. Ma on jakiś tam intelekt i fajnie się słucha jego tekstów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capoholic

 

włącz w ustawieniach konsoli wygładzanie krawędzi. Kabel HDMI nie ma nic do rzeczy. 

 

 

Włączałem, różnicy brak. Z tego co czytałem, to owo wygładzanie tyczy się tylko wobec gier z PSX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Singularity: Można nacisnąć (bez przytrzymywania) samo L1 i wtedy postać wyciągnie ostatnio używaną broń.

 

Po każdej sesji gra coraz bardziej zaskakuje. Właśnie się wybrałem do Blaine County i to zupełnie inny klimat, same traktory i buggy, dzikie zwierzęta a laski trochę bardziej amerykańskiego rozmiaru :P. Podoba mi się fakt że mapę trzeba samemu odkrywać, czuję się trochę jak w Skyrimie - planuję sobie co będę następne robił, czy tam wespnę się na Mount Chilliad czy będę popylać na motorówce.  Widoki są niesamowite gdzie się nie spojrzy, tak jak było w RDR. Każda minigierka którą na razie wypróbowałem (tenis, strzelnica etc) jest bardzo dopracowana i ma potencjał żeby wciągnąć na długie godziny Dalej wszystko gładko chodzi bez żadnych problemów. 

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo rihanna xDDD 

ogarnia ktoś gdzie motocykle wyrwać w plastikach (sportowe)? lub gdzie maszynę można ogarnąć do nurkowania :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy wersji konsoli super slim. Czy to prawda, że gra momentami potrafi się ściąć? Nie znam się na konsolach, tylko tak słyszałem, a planowałem kupić takową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia po godzinie gry:

Malutkie napisy przez które (jeśli się je chce czytać) nie widać praktycznie co dokładnie dzieje się na ekranie, a weź jeszcze operuj padem... Model jazdy jest do bani! Masa mini bugów min. światła przy samochodzie zmieniają pozycje (uderzenie), a strumień nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy do bani? Ja wręcz uważam, że jest odwrotnie. Samochody nie mają takiego miękkiego zawieszenia, mają lepszą przyczepność i czuć większą różnicę w prowadzeniu między samochodami tego samego typu.

Ale to zawsze subiektywne odczucia.


A tak poza tym. Dopiero 5 misji za mną, ale czuję większą radochę niż przy przechodzeniu GTA IV. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, mimo tego, że nie miałem kupować gry, bo nie robiła na mnie większego wrażenia. Wpadła w moje ręce za darmo więc nie pozostaje nic tylko się cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy wersji konsoli super slim. Czy to prawda, że gra momentami potrafi się ściąć? Nie znam się na konsolach, tylko tak słyszałem, a planowałem kupić takową.

Nie mam takiego problemu :) jedynie odglosy napedu mnie wkurzaja ale to inna sprawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, Rockstar zbyt mocno uderzył w filmowy klimat i filmowe patenty (spowolnienie czasu? ocb?). Nie mam nic przeciwko, nawet w takiej serii gier jak GTA. Szkoda tylko, że kosztem spektakularnych przejazdów przez zatłoczone skrzyżowanie na spowalniaczu czasu, autem kieruje się jak lekkim plastikowym klockiem. Z początku, podczas ruszania, auto elegancko traci przyczepność, tył lekko ucieka ale co jest dalej? Moim zdaniem padaka, za nic nie mogę tego przeboleć. Tym bardziej, że w porównaniu z IV to naprawdę WIELKI krok w tył pod względem modelu jazdy. Zero przyjemności z prowadzenia jak dla mnie. Czasem w IV wsiadałem do czarnego Cavalcade (od Armando i Henrique), kamera na maskę i dalej po mieści zgodnie z reszta pojazdów. Teraz taka zabawa traci sens, autobus włączający się do ruchu z przystanku, przyśpiesza jak Ferrari. Nie wspominając o starcie aut spod świateł, rodzinne 7 miejscowe kombiaki z bagażem na dachu niemal się katapultują i nim ruszę, zjeżdżają już ze skrzyżowania. Kto grał w poprzednią część i zna się trochę na motoryzacji, wie o czym mówię. Ktoś tam pisał, że w końcu auto sportowe prowadzi się jak trzeba. Dobre naprawdę :) Auto sportowe nie oszuka praw fizyki i nie zawróci o 180 stopni na dwu pasmowej drodze choćby miało szerokie slicki i monstrualne skrzydło na klapie bagażnika. Już wolałem te bujające się auta z GTA IV. Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić, nawet do tego modelu jazdy, niesmak jednak pozostanie, podobnie było w przypadku aut wprost z Play Station 2 na PS3 za sprawą Gran Turismo 5

 

Skłamał bym jeśli napisał bym że grafika zwala na ziemię, tu całą robotę odwala zróżnicowanie i dbałość R* o najmniejsze detale. Ciężko znaleźć dwa identyczne budynki, Ulice to nie czarny gładki asfalt, lecz wielokrotnie łatana droga, naprawdę chylę czoła. Widać jednak że to kres możliwości tej generacji konsol. Auta dopiero na 100 metrów przed graczem łapią "ostrość" pozwalającą rozróżnić model pojazdu. Taki kompromis jednak jestem w stanie zaakceptować

 

Obecne gry serii GTA nie stawiają tak bardzo na jazdę autem jak bym sobie tego życzył, ale to wciąż kawał świetnego sandboxa, ze sporą mapą i wieloma możliwościami wytracania czasu. Myślę że przed większością graczy, rok szarpania to bardzo dobra wiadomość, nie wspominając o GTA Online

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wersje na płycie. Czy wam też tak dużo doczytuje z płyty. Cały czas chodzi napęd niemiłosiernie głośno. Jakby przechodził laserem z miejsca w miejsce na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up to jest normalka w wersjach BD gier z otwartym światem. Dlatego właśnie wybrałem wersję PSS :D

 

V jest niesamowite, spędziłem ostatnie 3 godziny zegarowe(!) jeżdżąc po mieście a potem po pustkowiach- polecam wziąć SUV/terenówkę i pojeździć po pustkowiach- coś świetnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - mamy hit! Naprawde, cos pieknego :P

Graficznie jest okej - dopieszczone GTA IV, chociaz przez 6 godzin grania ani razu mi nic nie doczytywalo ani nie ścięło gry. 

Natomiast cala reszta to jedno wielkie mistrzostwo. Czuć stare dobre San Andreas :P Nie wiem jak wy, ale jestem zachwycony i uwazam, ze twórcy spelnili wszystkie obietnice.

Wracam do gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×