Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

save poprzez telefon to jest tylko tymczasowy , jeżeli chcemy skończyć grę i wyłączyć konsolei nie stracic progresu należy zawsze zapisywac w lóżku w domu , tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedłem już do Trevora, który nie zawodzi, jest impulsywny, i ostro szurnięty, przy okazji pozwiedzałem trochę tereny pozamiejskie, które są piękne i rozległe, nadal nie mogę się nadziwić jak R* udało się tak umiejętnie zoptymalizować grę na podstarzałą czarnulkę (śmiać mi się teraz chce z wypowiedzi wielu developerów, którzy słabą optymalizację i własne lenistwo tłumaczyli ograniczeniami konsol, R* pokazuje, że chcieć to móc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają problem z zainstalowaniem gry – błąd 80029564 na 14% u mnie pomogło:

Grę pobierałem 4x i za każdym razem to samo - żadne ustawienia w opcjach sieci konsoli i routera nic nie pomagały. Zmieniłem na inny router z TD-W8901G na TD-W8910G, zrobiłem więcej miejsca na dysku bo miałem wolnego 41GB i w końcu się udało. :biggrin2:

Edytowane przez servisco2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

save poprzez telefon to jest tylko tymczasowy , jeżeli chcemy skończyć grę i wyłączyć konsolei nie stracic progresu należy zawsze zapisywac w lóżku w domu , tak?

Działa na takich samych zasadach jak save w łóżku, cały progres jest zapisywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może w czym może tkwić problem z tymi długimi loadingami. Nie mogę zrobić żadnej misji z trybu fabularnego. Podchodzę do ikonki, włącza się czarny ekran z tym kółeczkiem od wczytywania na dole i tak bez przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

save poprzez telefon to jest tylko tymczasowy , jeżeli chcemy skończyć grę i wyłączyć konsolei nie stracic progresu należy zawsze zapisywac w lóżku w domu , tak?

Nie. Ja zapisuję przez telefon i zawcze wczytuje mi grę dokładnie w tym samym miejscu gdzie ją poprzednio skończyłem.

Inne pytanie; ma ktoś listę utworów dla poszczególnych stacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt chyba o tym nie wspomniał, a mnie to bardzo urzekło - Burza! Uderzenie pioruna pięknie rozświetla okolicę, jest fajny huk i wibrację na padzie. Świetna sprawa. 

 

BTW. Wie ktoś jak podnieść na koła pojazd którym dachowaliśmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Wie ktoś jak podnieść na koła pojazd którym dachowaliśmy?

Lewym analogiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ja zapisuję przez telefon i zawcze wczytuje mi grę dokładnie w tym samym miejscu gdzie ją poprzednio skończyłem.

 

A to ciekawe. Ja zapisując grę raz powracam do tego samego miejsca, a czasami znajduję bohatera w zupełnie randomowym miejscu ze zmienionymi ciuchami (co on sam gra?! :D). Dobrze, że chociaż fryzura i zarost zostają :P

 

Epickość bije z tej gry na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Ja zapisując grę raz powracam do tego samego miejsca, a czasami znajduję bohatera w zupełnie randomowym miejscu ze zmienionymi ciuchami (co on sam gra?! :biggrin:). Dobrze, że chociaż fryzura i zarost zostają :P

 

Epickość bije z tej gry na każdym kroku.

Pisząc "zawsze" miałem na myśli dwa save`y, które do tej pory w ten sposób zrobiłem. Płytka nie opuszcza napędu... :biggrin:

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ok trzech godzinach spacerowania po mieście wczoraj w nocy gra jest moim zdaniem genialna. Po prostu urzeka. Polecam każdemu niezdecydowanemu. Co do prowadzenia aut to jest moim zdaniem super, nie wiem czemu ktoś narzekał. Jeśli chodzi o zniszczenia to jest podobnie jak w czwórce tylko po prostu zdecydowanie wolniej się auta niszczą. Trzeba dużo razy uderzyć by samochód był w opłakanym stanie, specjalnie mi to nie przeszkadza i nie uznaje tego za wadę. Ktoś pisał że auta nie znikają. Niestety znikają jak w czwórce bynajmniej raz mi dość szybko zniknął, najwidoczniej tak musi być - ograniczenia sprzętowe? Polecam każdemu. Piękna gra :-)

Edytowane przez crasch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar obwinia uszkodzone płyty i konsole za złe działanie GTA V

Rockstar Games poprzez swój oficjalny serwis pomocy technicznej opublikował listę powodów mówiących o tym, że za złym działaniem GTA V mogą stać uszkodzone płyty lub dogorywające napędy w konsolach graczy.

Pytanie niezadowolonego gracza o zwiechy, spadki animacji i różne dziwne błędy w animacjach, który przedsięwziął środki w postaci wyczyszczenia pamięci cache, usunął i ponownie zainstalował i spatchował grę z poziomu dysku konsoli, a nawet zaczął grać od nowa, usuwając stare zapisy gry spotkało się z następującą odpowiedzią:
Gry firmy Rockstar często doczytują dane z dysku w napędzie konsoli - opisane przez Ciebie problemy sugerują, że gra ma problem z odczytem danych z dysku optycznego, więc może to być spowodowane problemami z uszkodzoną płytą z grą GTA V lub samą konsolą, która już powoli dogorywa.
Lista znanych problemów, z którymi borykają się chętni zagrania w GTA V prezentuje się następująco:
Brak dźwięku
Zacinanie lub całkowite zatrzymanie cut-scenek w losowych miejscach, ale tylko na konkretnym nośniku lub konsoli. Ten sam problem występuje losowo podczas rozgrywki.
Dźwięki otoczenia są odtwarzane, ale brak ścieżki dialogowej
Przenikanie przez podłogę, spadanie w nicość, a następnie śmierć
Problemy z odpalaniem cut-scenek. Dojeżdżasz na miejsce, gdzie powinna się zacząć scenka, jednak nic się nie ładuje i możesz chodzić bez celu, bowiem fabuła nie ruszy do przodu.
Dziwne teksty pojawiające się podczas podświetlania GTA V w XMB konsoli PlayStation 3
Powolne wczytywanie się tekstur lub elementów otoczenia
PlayStation 3 pika i wyłącza się samoczynnie.
Losowe wyłączenie gry i powrót do XMB konsoli.
Problemy z instalacją gry na dysku, które pojawiają się w różnych momentach procesu. Czasami dzieje się to na początku, a czasami na końcu instalacji.
Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że wielu graczy która przewija się po forach i stronach internetowych twierdzi, że problem występuje także na nowych konsolach, które zakupili specjalnie z powodu GTA V.
Czy w takim przypadku można mówić o problemie z napędem lub kopią gry, czy zwyczajnym przeoczeniem Rockstara, które powinni naprawić wraz z kolejną łatką?

http://www.ps3site.pl/rocskstar-obwinia-uszkodzone-plyty-i-konsole-za-zle-dzialanie-gta-v/167100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o save z telefonu/save w domu to denerwuje mnie, że nie mogę nadpisać autosave'a tylko tworzy się drugi... niby pierdoła ale jednak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej napisze jak pogram dluzej, bo na razie na liczniku 4h, gdzie spedzilem jezdzac roznymi pojazdami ale nie moge juz czytac placzy o modelu jazdy.. Jest duzo lepiej niz w 4, w koncu kuzwa nie ma zawieszenia z zelkow.. Skoro wy chcecie driftowac i plynac bokiem kazdym autem to zycze powodzenia, bo ja swoja langusta za chiny nie moge dirftowac.. Wejdzcie do mocnego auta z tylnim napedem jak comet i wtedy gadajcie, dla mnie zmiana na duzy plus i o wiele przyjemniej sie jezdzi niz w 4.. A realizm? Kuzwa to gra, ocipialbym jak co 500 metrow mudialbym zmieniac fure

Smaczkow w tej grze tyle ze nie sposob o wszystkim napisac, wielkiego szoku doznalem jak czulem jakies dziury czy zmiane nawierzchni jadac fura, masakra..

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie przebije zabawy z ,, pieskiem,, :D

Pies na Psów :D hahha

GAŁA u przydroznej laski - 18 $

Zobaczyć zagryzionego policjanta - bezcenne ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajże kółko lub kwadrat wciśnij płynąc.

 

 

 

 

Ani jedno, ani drugie ;). Nurkujemy R1, a pływamy przytrzymując, bądź klepiąc X.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo godzin już za mną, więc może coś skrobnę:

-Ciekawa i wciągająca fabuła

-Świetne, przemyślane misje, koniec z jedź i zabij

-Model jazdy jest świetny, dużo lepszy niż w IV

-Zniszczenia są zmodyfikowane, auta rzeczywiście mniej się gniotą, ale to w sumie lepiej, bo są wytrzymalsze

-Grafika jest świetna, nie wiem jak im się udało coś takiego zrobić na 7 letnich konsolach

-Strzelanie też jest bardzo dobrze wyważone, jak zresztą każdy aspekt gry.

-Warunki pogodowe super, wszystko super zresztą XD

GOTY zdecydowanie, może nawet i coś więcej...

Wie ktoś jak skutecznie ukraść największy samolot z lotniska w Los Santos? Bo mi za każdym razem silniki w czasie lotu zaczynają się psuć, to chyba przez to że policja strzela w czasie startu do nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troszkę pytań:

1.Szyby w wieżowcach są zniszczalne czy to co widzieliśmy na trailerze to był skypt?

2.Jak to jest z tym modelem zniszczeń aut?

3.Jaka jest walka wręcz?

4.Mamy godnego następce San Andreas?Jak się mam zawartość piątki do San Andreas?

5.Czy jest online pass lub coś w tym rodzaju czy Rockstar nie walczy z używkami?

6.Jak jest ze zróżnicowaniem misji?

Edytowane przez Snipe__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troszkę pytań:

1.Szyby w wieżowcach są zniszczalne czy to co widzieliśmy na trailerze to był skypt?

2.Jak to jest z tym modelem zniszczeń aut?

3.Jaka jest walka wręcz?

4.Mamy godnego następce San Andreas?Jak się mam zawartość piątki do San Andreas?

5.Czy jest online pass lub coś w tym rodzaju czy Rockstar nie walczy z używkami?

6.Jak jest ze zróżnicowaniem misji?

 

Boże tego nie można już czytać.... Jest tyle "gemplejów" na YT że wszystko zobaczysz i nikt Ci tego lepiej nie wytłumaczy. Jeśli się zastanawiasz czy kupić czy nie, to znaczy że nie potrzebujesz tej gry...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat przeczyszczony, bany i warny rozdane. zdziwionych odsyłam do pierwszego posta.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dłużej i im więcej gram tym bardziej mi się podoba. Poprawili chyba wszystko, co można było poprawić.

 

Co do tematu rzeki: modelu jazdy.

Sam jestem wielkim fanem tego z GTA IV. Jest lekko arkadowy, trochę symulacyjny i trzeba się go nauczyć. Jak już się opanuje model jazdy z GTA IV, to można z autem robić niemal wszystko. Pamiętam jak przelatywałem przez skrzyżowania na pełnym gazie na centymetry między innymi autami.

W GTA V moją pierwszą reakcją było: "co to ma być?" Po ograniu gry dłużej, nowy model jazdy podoba mi się coraz bardziej. Nadal uważam, że jest bardziej arcadowy, ale naprawdę niezły. Niesamowicie czuć moc. Kiedy jeździ się trochę delikatniej są naprawdę niezłe efekty (co po niektórzy narzekają, że autem miota). Dodatkowo ten model jazdy ma jedną naprawdę ważną dla mnie zaletę: jest inny. Gdyby zrobili taki model jazdy jak w GTA IV, to już od samego początku wymiatałbym każdym autem. Teraz mam na nowo zabawę z nauką jazdy i frajdę, że idzie mi coraz lepiej. Nie podoba mi się nadal stawianie auta na koła i zdolność Franklina. Obiecałem sobie jednak, że nie będę z tych ficzerów korzystał i na razie mi się udaje.

 

Nie wierzyłem w taką oprawę graficzną aż do odpalenia gry na mojej konsoli. To co zrobili z naszą czarnulką zasługuje na brawa. Przy tym wszystkim moja konsola nawet się specjalnie nie grzeje. No i nie dostaliśmy gorszej jakościowo oprawy od xboxowców w co też nie wierzyłem.

 

@Snipe__PL

Model walki jest podobny do tego z czwórki. Trochę poprawiony i bardziej czuć moc uderzeń. Dla mnie bomba, bo lubiłem ten z czwórki.

Auta mają ładniejsze zniszczenia niż w czwórce. Trudniej auto zniszczyć, ale za to szybciej czuć zniszczenia mechaniczne. Auto traci moc i je znosi.

San Andreas ma godnego następcę w każdym aspekcie.

Online pasa nie widziałem. Jedyny kod w pudełku dotyczył sterowca, czyli zawartości dodatkowej.

Misje są wyśmienite, zróżnicowane i najczęściej paroetapowe. Nawet takie z pozoru proste w stylu jedź i zabij są poprowadzone tak fajnie fabularnie, że się je przechodzi z przyjemnością.

 

@Mario CFC

To, że kolega chce się dowiedzieć paru rzeczy nie spojlerując sobie gry oglądając gameplaye, to nie jest nic dziwnego.

Edytowane przez skaposzczet
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za rozbudowaną odpowiedź @skaposzczet , no cóż wychodzi na to że będe musiał sprzedać kilka gierek żeby kupić sobie to cudo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×