Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie, jest na co wydawac wrescie ciezko zarobiona kase ? a nie zalegajace setki tys na koncie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie, jest na co wydawac wrescie ciezko zarobiona kase ? a nie zalegajace setki tys na koncie :P

Tak ja od razu zapuściłem brodę i afro ;) W sumie 70$! Zdzierstwo strach pomyśleć co będzie później.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma być przecież cała masa atrakcji pobocznych, tylko dostępne potem dopiero...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przegrałem ponad 10h robiąc misje fabularne i nie zarobiłem praktycznie dolara :P Coś tam staram się ugrać na giełdzie, ale szału też nie ma. Misje poboczne pozawalają zarobić $ czy macie jakieś inne sprawdzone sposoby?

Jak dostać się do linni fabularnej Trevora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie, jest na co wydawac wrescie ciezko zarobiona kase ? a nie zalegajace setki tys na koncie :P

Biorac pod uwage trofke wydaj 250 mln dolarow to na pewno bedzie na co wydawac ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze na misjach fabularnych praktycznie się nie zarabia, tylko na napadach. 

 

SPOILER:

 

Pierwsza poważna gotówka jest po napadzie na jubilera, i to naprawdę poważna ;-)

 

Palpatine_79 - po ok. 15 % masz Trevora 

 

----------------------------------------------------------------

 

Moje odczucia. Gra jest Bardzo Dobra, ale mimo wszystko trochę mnie zawiodła. Model jazdy gorszy niż w IV, łatwe walki wręcz (właściwie można cisnąć tylko R2), Bardzo słaby bohater jakim jest Franklin (wybaczcie, ale według mnie jest On trochę na siłę).

Graficznie ładnie, ale są problemy czasem z teksturami i doczytywaniem + spadkiem animacji przy naprawdę ogromnych akcjach.  Do tego jak na tak ogromną mapę to....mało jest tutaj do roboty. Aktywności nie ma szczególnie wiele, jak na tak rozbudowany świat. Do tego kilka uproszczeń i te atrybuty specjalne, które trochę do GTA mi nie pasują.

 

A jak reszta? Trevor i Michael są świetni, misje są fajne i zróżnicowane. Fabularnie też całkiem przyjemnie. Projekt świata świetny. 

 

Póki co 9/10

Edytowane przez Graczdari
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage trofke wydaj 250 mln dolarow to na pewno bedzie na co wydawac ;D

mysle, ze bede czesto wpadal na taniec do klubu go-go ;) wlasnie instaluje gre

 

W tej grze na misjach fabularnych praktycznie się nie zarabia, tylko na napadach. 

 

SPOILER:

 

 

oznaczaj należycie spoilery ziom ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemsik - napady są częścią fabuły. Przy ok. 10% jest wspomniany napad. Ja zarobiłem na nim

 

3,2 miliona dolarów do podziału na ekipie. Do tego kolesia za dom poszło 2,5 i Michael dostał ponad 500 tysi, a Franklin 140. Trevora jeszcze nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemsik - napady są częścią fabuły. Przy ok. 10% jest wspomniany napad. Ja zarobiłem na nim

 

3,2 miliona dolarów do podziału na ekipie. Do tego kolesia za dom poszło 2,5 i Michael dostał ponad 500 tysi, a Franklin 140. Trevora jeszcze nie było

 

 

Dzieki wielki więc lada moment bedę miał napad :) siadam dalej troszke pokatowac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Jak robie te misje, poznaje scenariusz to mam wrażenie, że ktoś z 2K Czech tutaj maczał palce. Ten scenariusz w pewien sposób przypomina mi Mafie. Nie wiem, jakieś takie refleksje mnie naszły ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić, jak słuchamy radia mamy kwadrat do udostępnienia utworu i jest napisane że w social club został udostępniony. Gdzie to jest dokładnie? Na stronie nic nie widzę, w grze też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak ma być ale u mnie w głośnikach takie trzaski, czy to pierdzenie (za bardzo nie wiem jak nazwać) głównie gdy prowadzone są dialogi. Tak ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda pograłem z 4 godzinki, do muzyki większej uwagi nie przywiązywałem przez to wielkie WOW gdy grę odpaliłem, ale raczej nie ma żadnej stacji z popem z tamtego okresu. Słyszałem Pet Shop Boys, ale w tej samej stacji były później już znacznie nowsze utwory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba tylko jedna typowo popowa stacja i to ze względnie nowymi kawałkami (wliczając Ruhannę, Brytny itp).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tym razem nie będzie Vladivostok FM :( 

dla mnie to było najlepsze radio w czworce, a może i w całej serii 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może i w całej serii

W III Rise FM, a najlepsza ścieżka to Vice City, gdzie każda stacja to masa wspomnień i genialnej muzyki.

W IV musiałem szukać czegoś sensownego, ale poza Electro Shock, nie było nic dla mnie ciekawego :)

O SA nie mówię nawet, tyle murzyńskich klimatów, że do dzisiaj mam traumę XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie, czy jest radio w stylu pop z lat 80'tych?

Nie sprawdzałem dokładnie czy jest całe radio w tym stylu, ale słyszałem np Queen - Radio Gaga. 

 

W San Andreas to wiadomo, rządził rap, ale ja osobiście uwielbiałem słuchać K-DST czyli klasyki rocka i Radio X przy większych zadymach.

Edytowane przez MarcinX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unknown3d - na zarabianie pieniędzy musisz trochę poczekać ;-) Niestety tutaj gotówka głównie wpada za napady, które są nieco później (ok. 10% gry). Możesz też inwestować na giełdzie itd., ale najpierw trzeba coś zarobić :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie, czy jest radio w stylu pop z lat 80'tych?

 

Jest radio Non Stop Pop calkiem fajne kawalki leca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem, pograłem dwie godzinki. Dla mnie bomba. Będzie kupa roboty i zabawy. Jedyne co mi się nie podoba to samo Los Santos. Nie żeby było złe czy coś. Po prostu to z San Andreas podobało mi się bardziej. Było takie bardziej Los Angeles'owskie. :thumbsup:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy, od pierwszego uruchomienia mam problemy z grafika w gta, uruchamia gre na 576p zamiast 1080, przez co litery w menu są nie czytelne. Jak rozwiązać problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jak na razie troszkę denerwuje mnie te kilka postaci. Z jednej strony jest to innowacja (być możę muszę się do tego przyzwyczaić), ale z drugiej denerwują takie szczegóły jak np, to że przebierzemy w jakiś ciuch bohatera po czym od następnego wejścia w gre/zmiany postaci jest już w innym. Niby ma to swój urok (bo kto chodzi w jednym ubraniu pare dni), ale jak ktoś lubi się doczepić do szczegółów to może to irytować  :biggrin: 
Zobaczymy co będzie dalej, na razie za mną pare godizn gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×