Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

BAWSAQ jest uzależniony od pracy Social Clubu, także może nie miałeś dostępu do serwera, albo akurat trafiłeś na moment kiedy to było niedostępne.

Rozumiem czyli pierwsza stronka jest offline i nie zależna od niczego a BAWSAQ jest online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCN jest zależne od wydarzeń w grze i tylko w grze.

BAWSAQ bazuje na działach graczy z całego świata + to co się dzieje w online (od 1 października).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzicie w BAWSAQ i pokazuje wam jakieś dziwne wartości to ponowne uruchomienie gry pomaga. Wymuszamy tym ponowne zalogowanie do SC. Tak samo odczekajcie chwilę zaraz po włączeniu gry bo BAWSAQ aktualizuje dane.

 

 

Pisswasser przez noc już dobił do prawie 10$ :biggrin: Ależ będzie zarobek :P

 

$796,256,566.40   i nadal rośnie :beach:

 

$10.48

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam tylko, że maksymalna ilość hajsu w grze to bodajże coś ponad 2 mld $.

Jak się przekroczy tą wartość, to wchodzi na minus, czyli macie 2 mld $, ale debetu :)

Także radzę uważać i nie przedobrzyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BAWSAQ bazuje na działach graczy z całego świata + to co się dzieje w online (od 1 października).

lol , nawet nie wiedziałem :) . czyli co, można liczyć na ataki spekulantów i granie na spadki. kolejny kryzys finansowy murowany xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ammu-nation jest np. bardzo stabilne, bo ludzie non-stop tam kupują, a nie rozwalają tam nic.

Dlatego cena akcji ciągle rośnie, ale znowu np. na Xboxie Ammu-Nation poszedł na dno.

Także obstawiam, ze każda firma ma chyba losowo zaprogramowane spadki, żeby gracze mogli sobie zarobić.

Bo jednak giełda, to jedyny sposób na zarobek w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego co podają na GTAforums to nawet jak przekroczysz cap to wyciągnie Ci tylko tyle ile ów cap wynosi, resztę zostawi dalej w BAWSAQ'u. Jak ktoś będzie dalej próbował wyciągnąć resztę to akcje znikają. W pewny sposób R* zabezpieczył majątki przed "odwróceniem" z tym, że trzeba uważać, żeby biegając z capem nie podnosić kasy z ziemi czy rabować sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie z tym hajsem co zarobiłem na Pisswasser mam już zamiar biegać do końca całej gry :) Więcej póki co nie jest potrzebne, w online będzie osobna waluta, a jak się pojawią fabularne DLC, to pewnie i tak nie będą związane z naszymi postaciami. Zresztą nawet jakby były to pewnie i tak kasa ta nie będzie potrzebna. Jedyna opcja, to że kiedyś dodadzą więcej posiadłości do kupienia, modyfikacji, broni, itd. Ale to by było trochę bez sensu już :)

No, ale zobaczymy. Póki co jest happy z tego co mam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osób do grupy w GTA V.

Warunki są dwa, musisz spełniać wymagania PEGI dla tej gry i musisz posiadać headset.

 

Więcej info na Social Clubie.

Nick SmokedDuvel

 

albo na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Douglas, na obecną chwilę mam 210 mln na postać. To jak wyciągnę to będę mieć ponad 400 mln. Więcej naprawdę nie jest potrzebne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam od dłuższego czasu Western Daemona. Czy ktoś mógły podpowiedzieć, gdzie najczęściej można napotkać na ten motocykl, gdzie się spawnuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie odnośnie osiągnięcia All's Fare in Love and War, już dawno kupiłem taksówki ale wciąż nie dostałem telefonu na zrobienie prywatnego kursu. Czy najpierw muszę porobić sporo normalnych kursów żeby to dostać? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się pokręcić obok tej firmy taksówkarskiej i wtedy powinni wysłać jakieś powiadomienie. Przed tym trochę jeździłem taksówką, ale wątpię żeby to miało znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas sprzedawać akcje, bo Pisswasser trochę spadł i ogólnie cała giełda poszła w dół. Ludzie przed online chyba sprzedają jak głupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się pokręcić obok tej firmy taksówkarskiej i wtedy powinni wysłać jakieś powiadomienie. Przed tym trochę jeździłem taksówką, ale wątpię żeby to miało znaczenie.

No właśnie ja już próbuję od jakiegoś czasu i nic, tylko zwykłe zgłoszenia przez radio w taksówce a nic na telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja już próbuję od jakiegoś czasu i nic, tylko zwykłe zgłoszenia przez radio w taksówce a nic na telefon

Może właśnie problem jest z tą taksówką, możliwe że gdy robisz normalne kursy to nie będą Ci zgłaszać tych prywatnych. Zawsze jak do mnie dzwonili czy tam pisali to ja byłem w zwykłym samochodzie, nie taksówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie problem jest z tą taksówką, możliwe że gdy robisz normalne kursy to nie będą Ci zgłaszać tych prywatnych. Zawsze jak do mnie dzwonili czy tam pisali to ja byłem w zwykłym samochodzie, nie taksówce.

W zwykłym też cisza, oczywiście gram tą postacią która kupiła taksówki, nie mam pojęcia co z tym zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni sami dzwonią, a do tego jeszcze potrafią mieć wymagania co do samochodu. Zwykłą taksówką nie chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjąłem jakieś trzy zlecenia i za każdym razem byłem w domyślnym samochodzie Franklina. Staraj się nie robić misji pobocznych związanych z innymi nieruchomościami, bo wtedy inne nie wysyłają powiadomień od razu, żeby gracz nie był co chwilę męczony tymi misjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni sami dzwonią, a do tego jeszcze potrafią mieć wymagania co do samochodu. Zwykłą taksówką nie chcą.

Właśnie może to chodzi o samochód jakim się jedzie, inaczej nie zadzwonią, ktoś pamięta furę jaką jechał jak dzwonili?

Ja przyjąłem jakieś trzy zlecenia i za każdym razem byłem w domyślnym samochodzie Franklina. Staraj się nie robić misji pobocznych związanych z innymi nieruchomościami, bo wtedy inne nie wysyłają powiadomień od razu, żeby gracz nie był co chwilę męczony tymi misjami.

No jak narazie nie mam innych misji pobocznych bo wszystko już porobiłem a z taksówek z tego co apmiętam jeszcze nigdy do mnie nie dzwonili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×