Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

jak odblokowac misje OSTATNI ?

Misja dostępna dla Franklina po zrobieniu 100% gry.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam do was pytanie dot. samochodow i garazy bo pomimo wysilkow nie ogarniam jak ten system dziala :(

 

Auta "zapisuje" w taki sposob: kradne auto, (czasem ulepszam w Los Santos Customs), parkuje w garazu na miescie, wychodze z garazu, dla pewnosci zapisuje gre (przez telefon).

 

Ostatnio mialem takie dwie sytuacje:

1) Jezdze swoim podrasowanym wozem po miescie. Jakies kobicie kradna auto (losowe zdarzenie) i gonie kolesia. Przejezdzamy kawalek, wywalam go z wozu i odprowadzam skradziony pojazd do wlasciciela. Wracam na miejsce gdzie zostawilem auto a tam pusto :/

2) Podobnie jak wyzej, jezdze autem po miescie. Siedzac w aucie, przelaczam sie z Michaela na Franklina. Nastepnie przelaczam sie powrotnie na Michaela. Jest w losowym miejscu bez auta. Pojazdu nie ma ani na podjezdzie przy domu, ani w garazu przy domu, ani w garazu na miescie, ani nie zostal odholowany (na mapce nie pojawia sie ikona parkingu policyjnego) :(

 

To normalne? Jesli nie to co robie nie tak?

 

Pozdr

Konik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam do was pytanie dot. samochodow i garazy bo pomimo wysilkow nie ogarniam jak ten system dziala :sad:

 

Auta "zapisuje" w taki sposob: kradne auto, (czasem ulepszam w Los Santos Customs), parkuje w garazu na miescie, wychodze z garazu, dla pewnosci zapisuje gre (przez telefon).

 

Ostatnio mialem takie dwie sytuacje:

1) Jezdze swoim podrasowanym wozem po miescie. Jakies kobicie kradna auto (losowe zdarzenie) i gonie kolesia. Przejezdzamy kawalek, wywalam go z wozu i odprowadzam skradziony pojazd do wlasciciela. Wracam na miejsce gdzie zostawilem auto a tam pusto :/

2) Podobnie jak wyzej, jezdze autem po miescie. Siedzac w aucie, przelaczam sie z Michaela na Franklina. Nastepnie przelaczam sie powrotnie na Michaela. Jest w losowym miejscu bez auta. Pojazdu nie ma ani na podjezdzie przy domu, ani w garazu przy domu, ani w garazu na miescie, ani nie zostal odholowany (na mapce nie pojawia sie ikona parkingu policyjnego) :sad:

 

To normalne? Jesli nie to co robie nie tak?

 

Pozdr

Konik

 

W takich wypadkach zazwyczaj auto zostaje odholowane. Dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HuNtEr: a ikona garazu policyjnego pojawia się od razu? Czy moze musi minac troche (+/- ile) czasu?

 

Pozdr

Koniczowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GTA zawsze tak było że żeby nie utracić auta musimy je zapisać w garażu i jak już nim jezdzimy to raczej nie spuszczac go z oczu :).

Podsumowując jedynym miejscem gdzie nie może zniknąć auto to garaż, w piątce mamy też te parkingi policyjne ale tego za bardzo nie ogarniam ale chyba działa to dość losowo z tego co zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GTA zawsze tak było że żeby nie utracić auta musimy je zapisać w garażu i jak już nim jezdzimy to raczej nie spuszczac go z oczu :).

Podsumowując jedynym miejscem gdzie nie może zniknąć auto to garaż, w piątce mamy też te parkingi policyjne ale tego za bardzo nie ogarniam ale chyba działa to dość losowo z tego co zauważyłem.

 

Auto, które podtuningowaliście w lsc zawsze trafia na parking policyjny. To samo z samochodami, które choć raz wjechały do garażu. Inne trafiają tam losowo, a ikonka powinna być stale widoczna na mapie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 100% gry to już musiałeś zrobić ostatnią misję.

 

Wg. twojego profilu na psn już zrobiłeś ostatnią misję 3 października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją dla epsilonu, jak dostarczyłem wszystkie 5 aut powinienem dostać emaila co robić  dalej, ale go nie dostałem, probowałem spać 100 razy,wysyłałem im dużo dotacji i nic.Wie ktoś czy da sie to jakoś naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 100% gry i nadal mi sie nie odblokowała misja ostatni

Ona nie pojawia się od razu. Trzeba czasem trochę poczekać, więc spróbuj jeszcze się czymś zająć, np. zapoluj na UFO czy przekimaj z tydzień. Jak tak zrobiłem, zająłem się sprawdzaniem easter eggów w tym czasie i po ok. godzinie gry misja się pojawiła. Sprawdzaj poprzez wchodzenie do koła wyboru postaci, jak przy portrecie Franklina pojawi się jedynka w kółeczku, to znaczy że misja już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podają twórcy DLC o nazwie Beach Bum Pack zaoferuje nowe pojazdy, bronie oraz nowe możliwości upiększania postaci – wszystko będzie dostępne w rozgrywce single player oraz GTA Online. Aktualizacja zaoferuje także nowiutkie, różnorodne misje. Dodatek zadebiutuje na rynku na początku listopada.

Oczywiście gracze nadal wyczekują na kreator misji, który wcześniej został zapowiedziany przez Rockstar. Z najnowszych informacji wynika, że możliwość tworzenia pojedynków Deatmatch, czy też wyścigów zostanie udostępniona do końca jesieni, czyli 22 grudnia.

Podoba mi się takie podejście twórców – w cenie jednej gry dostaliśmy ogromny świat, ciekawą kampanię, interesujące zmagania sieciowe, a teraz jeszcze otrzymamy darmowe dodatki. Pięknie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie aukcje kupować na giełdzie, żeby dorobić się pola golfowego ? Ukończyłem już wątek fabularny, więc pomoc lestera odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie aukcje kupować na giełdzie, żeby dorobić się pola golfowego ? Ukończyłem już wątek fabularny, więc pomoc lestera odpada.

piswasser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Mam 2 pytania. 1. Da sie jakos odtworzyc wlasna muzyke ?? za pomoca np pendrive'a ?? 2. Na chwile obecna mam ukonczonych 50 glownych misji i zaczalem sie bawic w wyscigi terenowe ktorych jest ogole 6 (patrzac na stronie social club) przejechalem 4 wyscig i w lewym gornym rogu wyskoczyla mi informacja ze zostal odblokowany nastepny ale niestety ciagle na mapie pokazuje mi te 4 co juz ukonczylem :(( o co moze chodzic ?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Mam 2 pytania. 1. Da sie jakos odtworzyc wlasna muzyke ?? za pomoca np pendrive'a ?? 2. Na chwile obecna mam ukonczonych 50 glownych misji i zaczalem sie bawic w wyscigi terenowe ktorych jest ogole 6 (patrzac na stronie social club) przejechalem 4 wyscig i w lewym gornym rogu wyskoczyla mi informacja ze zostal odblokowany nastepny ale niestety ciagle na mapie pokazuje mi te 4 co juz ukonczylem :sad:( o co moze chodzic ?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

 

1. Nie

2. Wyścigi terenowe dzielą się na 2 grupy inaczej oznaczone na mapie. Są 4 wyścigi quad/motocross i 2 wyścigi terenówek. 5 wyścig to chyba wyścig terenówek i jest oznaczony na mapie jako "wyścig terenowy ciężarówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Padł mi dziś laser :/ Mam przez to pytanie czy jest jakas możliwość ściagniecia cyfrowej wersji GTA V, mam pudełkową ale co logiczne nie odpale jej :/ 

 

Może ktoś ma jakieś porady? 

 

 

 

Ile kosztuje nowy laser? * :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wymienisz laser to nie stracisz tych gier co masz na płytach a jak kupisz cyfrówke GTAV to stracisz kase na cos co już masz a mogłeś dać na wymiane lasera...no chyba że tobie wsio ryba czy grasz z płyt czy dysku to wtedy nie przejmuj sie niczym i jedź na cyfrach do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś akcje na których bankowo da się zarobić??

Hawk & Little i Pißwasser idą w górę od miesiąca, ale biznes opłaca się coraz mniej, bo akcje są już drogie. Oprócz tego, na Augury Insurance można zarobić metodą małych kroczków, trzeba tylko pilnować, kiedy wszystko sprzedać, żeby nie obudzić się z pustym kontem. Poza tym, generalnie prawda jest taka, że giełda to jedna wielka lipa. Kursy pozostałych spółek dają niemal zerowe możliwości zarobku (a jak dają, to tylko na dużym kapitale, który najpierw trzeba mieć i koło się zamyka), a rzekoma manipulacja giełdą i system konkurencji jest jednym wielkim zmyślonym farmazonem. Poza misjami Lestera i jednym losowym wydarzeniem z podwózką nie ma w sumie opcji zrobienia dobrej kasy na giełdzie.

 

Tak więc jeżeli szukasz metody - zainwestuj i patrz, jak konto pęka od cyferek bez Twojego udziału - nie ma takiej. Na kasę w GTA V trzeba zapracować - wyścigami u Franklina, handlowaniem bronią u Trevora, a Michael to gołodupiec, dlatego najlepiej nim kupić dok i wyławiać odpady nuklearne z morza. A jak zrobi się zadania z programu Epsilon, to kasę z nich trzeba dobrze pomnożyć, żeby wyżyć na tym do końca fabuły.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupię złomowisko jako np Trevor to dostanę 150$ za każdy zniszczony samochód Trevorem czy liczą się samochody zniszczone przez wszystkie postacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, pojazdy wciąż znikają... RIP mój wymaksowany Sanchez, mam nadzieje że spoczywa w krainach wiecznego diftu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×