Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem swój egzemplarz. Jednak jeszcze nie podchodzę do grania. Dopiero odpalę w piątek, kiedy ureguluje swoje sprawy, aby móc przed weekendem spokojnie zasiąść przed konsolą. Ale mam pewne pytanko. Czytając recenzje Gta V, wielu recenzentów narzekało na strzelanie w tej grze. Że coś z celowaniem, że należy ustawić w opcjach menu na manualne(???) , czy coś takiego. Wtedy jest wygodniej i lepiej. I mam do Was pytanie. Czy się z tym zgadzacie? Czy przed próbą wkroczenia do świata Los Santos, warto pogrzebać w ustawieniach, czy to raczej niema wpływu na zabawę ? Jeśli jest lepiej, to z chęcią skorzystam. Ale musicie dać jakieś wskazówki.

 

Z góry thx za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie jest ustawione na auto celowanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie jest ustawione autocelowanie, które jest idealne do misji i do multi. Jak chcesz się po prostu pobawić i robić rozróby to lepsze jest strzelanie manualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy i koleżanki... Z przyjemnością ukończyłem GTA 5. Pograłem także w tryb Online i jest całkiem fajnie jednak nie przyciągnął mnie do ekranu na długie godziny. Ale chciałem napisać coś na inny temat. Od pewnego czasu wychodzą różne patche więc myślałem że problem jest chwilowy niestety po pobraniu kolejnej łatki nęka mnie ta sama sprawa. W różnych odstępach czasowych po odpaleniu gry następuje wyłączenie konsoli. Inne gry nie mają takiego wpływu na działanie PS3 a płyta jest czysta jak alba ministranta.

Pomogło usunięcie danych gry oraz ponowna instalacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie coś na temat giełdy w GTA: Online? Kiedy będzie w końcu działać i czy wgl będzie? A jeśli nie to jak zarabiać w GTA bo jeżdżenie wyścigów po $2200 mnie zaczyna irytować xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z pytaniem odnośnie muzyki. Chodzi mi o moment między 1:55 a 3:10

 

Kojarzy ktoś? W jakiejś stacji radiowej czy może z jakiegoś trailera? Dałbym łeb sobie odciąć za to, że gdzieś już ją słyszałem tylko nie wiem gdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma Bad Sporta to nie można grać z innymi nawet na prywatnej sesji?
Dziś chciałem pojeździć CR z bratem, ale po zaproszeniu go zaraz pokazywało rejected i tyle. Później przypomniało mi się, że wcześniej jak byliśmy we free roamie to dostałem bad sporta za zniszczenie jego motocykla. W celu sprawdzenia wszedłem na publica i trafiłem na gościa z PS3S, później poszukałem nowej sesji i byłem sam. To jest te piekło czy co? Zostałem zesłany na samotną grę w GTAO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z pytaniem odnośnie muzyki. Chodzi mi o moment między 1:55 a 3:10

 

Kojarzy ktoś? W jakiejś stacji radiowej czy może z jakiegoś trailera? Dałbym łeb sobie odciąć za to, że gdzieś już ją słyszałem tylko nie wiem gdzie :)

To jest Michael Hunter - L.S. Mob przed premierą ludzie sądzili, że to będzie główny temat muzyczny w GTA V

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rynki z lcn rosną tylko po misjach Lestera a bawsaqq nie

tak apropo:

CALA MAPA BEZ SPOILERA!!!

kuwa mac czytam i hu mialo byc bez spoilerow dlatego sobie wszystkie strony przegladam od paru dni a tu chu. Od wczoraj pogrywam gierka mnie narazie zbytnio nie zachwycila ale to dlatego ze gram max godz przed robota ale sa fajne momenty duzo dodane najbardziej chyba do tej pory spodobal mi sie "szczupak" Franklina :D fajnie ze krew zostaje na ubraniach duzo by tu pisac o zaletach tej gry wad narazie nie dostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Gram w GTA 5 i mam około 60 % gry, chciałbym zacząć nową grę ale nie stracic save'a ze starej. Czy jeśli rozpocznę nową grę to będę mógł wrócić do tej aktualnej?? 

 

Wiem, że pytanie dosyć głupie jednak jestem nowym użytkownikiem PS3 i nie ogarniam do końca funkcjonowania tej konsoli. Pytania właściwie tyczy się ogólnych zasad zapisywania savów, gram też w Infamous ciekaw jestem jak to jest w Infamous też. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Gram w GTA 5 i mam około 60 % gry, chciałbym zacząć nową grę ale nie stracic save'a ze starej. Czy jeśli rozpocznę nową grę to będę mógł wrócić do tej aktualnej??

Zapisz sobie grę na oddzielnym slocie i możesz zaczynać nową - gra do autosave'a używa jednego slotu, pozostałe można nadpisać tylko ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniknęły mi statystyki w Social Clubie z kariery offline. Wczoraj jeszcze były. Tylko mi czy komuś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, ile potrzeba mniej więcej czasu żeby ukończyć grę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończenie samego trybu fabularnego bez skupiania się na żadnych innych aktywnościach (co jest mało prawdopodobne) zajmuje jakieś 20-25h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tryb fabularny bez misji pobocznych?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Misje poboczne itp. to jakieś drugie tyle. Oczywiście zwiedzanie mapy i zwykłe bawienie się w świecie gry to również dodatkowe godziny, nie wspominając nawet o online. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem pod wrażeniem że jeszcze zdarzają się tak długie gry ,  gdzie przeciętna długość to 10h. W takim razie kupuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema. Cały weekend nerdziłem w GTA V. Co tu dużo pisać. W zasadzie mam więcej pytań niż subiektywnych odczuć. Więc tradycyjnie proszę o wyjaśnienie kompetentych osób grających w GTa V. Bo póki co przy moich skromnym 25 % wydaje się być na razie  laikiem...

 

1) chciałbym odbywać kursy taksówkarskie. Gdzie i jak mam się zgłośić? Franklin u mnie kiepsko z kasą, wiec pomyślałem czemu nie spróbować.

 

2). gram Trevorem, wykonując jego zadania i wyzwania. I nie mogę się przełączyć na Michaela i Frankilna. Dlaczego?

 

3) Wiecie, gdzie można znaleąź batyskaf? Z chęcia znalazłbym spodki na dnie oceaniu

 

4) Czy w sklepach  z ubraniami i u fryzjera, wraz z postępem, pojawią się nowe fryzury i ciuszki do odblokowywania?

 

5) Jakie znacie inne metody na zarobienie kasy? Nie mam na myśli wykonywani misji czy polowań. 

 

6) Czy ubrania do postaci można zamówić przez neta w smartfonie? Jak na razie na takie usługi nie trafiłem. Może źle szukam??

 

 To w wszystko co mnie trapi. Mam nadzieje, że pomożecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Errr... wsiadasz do taksówki, wyrzucasz kierowcę i jedziesz? :P Ale to się nie opłaca. Wyścigi graj, jak na początku gry kasy Frankiem Ci potrzeba. Z czasem odblokujesz lepsze, z większymi stawkami.

2. Jest kilka momentów w fabule, w których nie możesz przełączyć się na inne postacie. To jest uzasadnione ich obecną sytuacją, jak próbujesz się przełączyć, powinno pokazać Ci informację, o co chodzi.

3. Batyskafem można pływać, jak zakupimy jedną z nieruchomości, Sonar Recollections Dock (sory, grałem po ang, nie znam polskiej nazwy). Kupowanie nieruchomości odblokujesz z czasem w ramach postępu w głównym wątku. Będzie potrzeba na to sporo kasy, ale do nurkowania wystarczy sam akwalung, to można mieć za friko.

4. Niestety nie.

5. Na początku będziesz klepał biedę, to jest nie do przeskoczenia. Później będziesz mógł się ścigać Frankiem za dość dobrą kasę, Trevor może dorabiać jako handlarz bronią, a Michael ma misje Programu Epsilon.

6. Nie, strony z ciuchami w necie to tylko reklamy. Żeby się ubrać, musisz udać się do sklepu osobiście :P

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie . Jak nie bede robil misji od nieznajomych i dziwakow na poczatku tylko pod konirc albo gdzies w polowie fabuly to normalnie one beda caly czas czy niektore przepadaja wraz z przechodzenprzechodzenirm faabuly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to trevor może być handlarzem broni :biggrin: ? są jakieś misje ?

No kupujesz McKenzie Field Hangar i śmigasz. Albo jeździsz buggym i odbierasz towar, albo samolotem robisz zrzuty do klientów / eliminujesz konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie . Jak nie bede robil misji od nieznajomych i dziwakow na poczatku tylko pod konirc albo gdzies w polowie fabuly to normalnie one beda caly czas czy niektore przepadaja wraz z przechodzenprzechodzenirm faabuly?

Zadna z misji nie przepadnie, chyba ze wybierzesz opcje A lub B przed ostatnia misja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Myślę, że najlepsza pora, aby napisać swoje wrażenia dotyczące najnowszego dziecka Rockstara. No cóż, Gta nieźle wieńczy generacje. R* odwalił kawał świetnej roboty. Można po cichu mówić o technicznym majstersztyku. Dlaczego? No bo,  przy tak wielkiej mapie i takim żyjącemu światu, grafika wcale nie odbiega od reszty. W innych sandboksach  jesteśmy skazani na obszerny rozmiar świata, ale za to dostajemy przeciętną grafikę. A tu jest wielki świat i piękna grafika. Ja od razu zakochałem się w fikcyjnym stanie San Andreas... Co ciekawe cały ten świat jest jednym wielkim pastiżem, krytykującym współczesne społeczeństwo. Widać to na każdym korku. W telewizji leci tani talent show, mamy liveinvander odpowiednik znanego Faceboka,ludzi, którzy dażą do ideału, skorumpowani gliniarze -  takich smaczków jest więcej. Napady na bank to kolejny wielki plus tej gry. Fajnie wymyślili patent z odpowiednim planowaniem, oraz werbowanie swoich ludzi. Oraz ogrom atrakcji zachęca do gry. I to nie tylko popierdółki w stylu tenis, czy golf. Ale także łapanie przestępców losowe zdarzenia,polowanie rodem z RDR,  misje poboczne etc. Ogólnie jest co robić, jest masa grania i fabuła też specjalnie zachęca do popchnięcia gry dalej. Trzy postacie to genialny pomysł moim zdaniem. Każda rożni się charakterem i odmiennością swoich misji. GTA v to tytuł grywalny jako cholera. W dodatku piękny i z świetną fabułą, mistrzowskimi dialogami oraz rozmachem możliwości. Na czym się wiec zawiodłem??  Za mało trochę interakcji. Mogli dodać np. Fast Fody czy inne knajpy tak jak w przypadku San Andreas. Wojny gangów i zdobywanie terenów też bym widział w piątce. Ale i tak mamy tytuł doskonały, i chyba najlepsze Grand Theft Auto od czasu leciwego SA.

 

P.S Mam jeszcze jedno pytanie. Wszystkie losowe zdarzenia są bardzo fajne, lecz jednego nie mogę rozkimać. Mianowice tego z tą furgonetką (dokładnie z tą, co biorą kasę z bankomatu)  Co trzeba wówczas robić? Napaść na nią, śledzić czy odbić? Jak najlepiej i najkorzystniej postąpić z tym losowym zdarzeniem?

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S Mam jeszcze jedno pytanie. Wszystkie losowe zdarzenia są bardzo fajne, lecz jednego nie mogę rozkimać. Mianowice tego z tą furgonetką (dokładnie z tą, co biorą kasę z bankomatu)  Co trzeba wówczas robić? Napaść na nią, śledzić czy odbić? Jak najlepiej i najkorzystniej postąpić z tym losowym zdarzeniem?

Ja rozwalałem ochronę, drzwi furgonetki wysadzałem bombą przylepną, kradłem kasę i uciekałem. 

Podejrzewam że można to zrobić subtelniej... Ale po co, w końcu to GTA:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×