Skocz do zawartości
ONE

[Online] Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnych do wspólnej zabawy zapraszam mój nick tysia87. Jest nas kilku więc im więcej tym lepiej ;)

Pzdr.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnych do wspólnej zabawy zapraszam mój nick tysia87. Jest nas kilku więc im więcej tym lepiej ;)

Pzdr.

Justynka, aż taka bieda że musisz tutaj (z całym szacunkiem) pisać ? :(

Ja po rozegraniu ponad 650 godz online w killzone2 czekałem z niecierpliwością na kz3...... pograłem w bete, kupilem na premiere i po kilku tyg sprzedałem z ciężkim zawodem. od tego czasu wyczekiwałem nowego killzone'a ( w miedzyczasie tłukąć w black ops 2). Powiem szczerze że SF podszedł mi bardzo. Dobre mapy, dynamiczn rozgrywka , fajny system wyzwań itp itd ale najważniejsze co widzę to to że aby czerpać pełen FUN z multi trzeba grać w kilka osób (minimum 4) żeby na spokojnie wykonywać z głową kolejne misje.  jeżeli faktycznie dodadzą wsparcie dla klanów to będzie jeszcze lepiej. fanom serii i nie tylko szczerze polecam.

sorki za odkopanie posta ale ... "jeżeli faktycznie dodadzą wsparcie dla klanów" . Skąd masz takie info ,że będzie coś robione w kierunku wsparcia klanowego ?  Długo tutaj nie zaglądałem dlatego moja wiedza w tym temacie jest niewielka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Justynka, aż taka bieda że musisz tutaj (z całym szacunkiem) pisać ? :sad:

sorki za odkopanie posta ale ... "jeżeli faktycznie dodadzą wsparcie dla klanów" . Skąd masz takie info ,że będzie coś robione w kierunku wsparcia klanowego ?  Długo tutaj nie zaglądałem dlatego moja wiedza w tym temacie jest niewielka .

Tutaj aktualna sytuacja odnośnie poprawek. Trwają prace nad dodaniem klanów.

 

http://www.thesixthaxis.com/2014/01/03/guerrilla-discuss-killzone-shadow-fall-updates/

 

"Work also continues on bringing clans back to the franchise..."

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Justynka, aż taka bieda że musisz tutaj (z całym szacunkiem) pisać ? :sad:

 

nie ma bidy jest fajna zabawa z chłopakami, ale liczę na jakąś ustawkę z innymi graczami. Wiesz, że lubię organizować tego typu rozgrywki a do tego ludzi potrzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym Wszystkich posiadaczy Killzone SF zaprosić na wspólną grę dziś o godzinie 21.00. Będzie ustawiony własny serwer z własnymi ustawieniami. Im większa ekipa tym lepiej, więc nie czekajcie tylko pady w dłoń i lecimy z tym koksem icon_e_biggrin.gif.

Do usłyszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólne granie :biggrin: Następnym razem obiecuje ze drony zostaną w garażu :thanks:

Hejtuje Twoje drony :P

Również dzięki za wspólną grę i mam nadzieję, że jeszcze wspólnie programy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można z tego taką tradycję zrobić - sobota godzina 20:00 forumowe pykanie w KZ :). Kto może to wbija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólną grę i  liczę że w kolejną sobotę również mogę liczyć na Was. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o multi - kilka stron dalej oceniałem go kiepsko, po jakimś czasie (5 tysięcy zabójstw, 3 tysiace zgonów) stwierdzam ze multi w KZ jest cholernie miodny, graficznie przezaje&%sty i ogólnie cud, miód i orzeszki :-)

Kwestia dokładnego nauczenia się map, tras po której biega potencjalne mięso i wyczucie co do doboru ekwipunku. Gram w 80% szturmowcem, w Lesie czasem przysępię Zwiadowcą, a czasem i Żołnierzem wsparcia (drony rulz!)

 

Jest tylko 1 warunek udanego wieczoru z KZ - tak zwany "zestaw wytrawnego gracza" :thumbsup:

 

u67q.jpg

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie, 

Chętnych na wspólną zabawę zapraszam na piątek będzie postawiony serwer full hardcor. Zaczynamy koło 21.00 do późnej nocy ;)

W sobotę natomiast serwer na wesoło :D z jakąś jedną bronią jeszcze nie wiem jaką, będzie to niespodzianka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Mam dziwny problem z killzone w trybie online. Przedtem tego nie miałem. Otóż gdy wl multi to ramka sie ciagle ładuje i końca nie widać, mogę tylko grac z botami. Nie wiem co zrobić aby działało jak wcześniej. Miał ktos taki problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie. Gram szturmowcem, no i udalo mi sie odblokowac " HE granat" czyli popularny granatnik. Niestety nie mam pojecia jak na niego przeloczyc, oczywisce wybralem go jako upgreade mojej broni, widze ze mam 1 naboj. Banalny problem, a wkurza. Pomozecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej L1, z L2 masz zooma.

 

racja. ja mam akurat zmienione ustawienia pada tak by strzał był pod r1 i zoom l1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×