Skocz do zawartości
ONE

[Online] Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

ja grałem na używce i żadnego kodu nie trzeba było wpisywać. niestety na trybie multi się zawiodłem. już nie wnikałem czy to wina neta czy serwerów, ale miałem straszne lagi , brak hitmarkerów i ciągłe teleporty. co prawda to problem który dotyka wszystkie fpsy, ale grając w bfa i trafiając na graczy z totalnego kosmosu ( jakieś chiny i inne arabie), aż takich kwiatków nie mam. z drugiej strony używkę można już wyrwać za 5 dyszek , więc nawet jak się rozczarujesz to nie bedzie kasy szkoda ( po przejściu singla można puścić dalej w handel :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duźo osòb na serwerach?widze że jest darmowy pakiet map do pobrania na PSS i sie zastanawiam nad używką.warto?singiel dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na multi :) i powiem, że nawet nawet :) co prawda to nie CoD ale jest fajne :) gra ma duży potencjał. 

 

jedynie co mnie wkurza to celowanie takie jakby powolne :) ma ktoś na to radę by było bardziej dynamiczne i czuć to celowanie ?

 

 

zapraszam do wspólnej gry mój PSN: krisscox1 lub krisscox

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś ostatnio online, jest z kim pograć czy pokoje świecą pustką?

Chętnie bym wrócił do gry do luźnego strzelania, jest to FPS który najbardziej mi przypasował na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś ostatnio online, jest z kim pograć czy pokoje świecą pustką?

Chętnie bym wrócił do gry do luźnego strzelania, jest to FPS który najbardziej mi przypasował na PS4.

Ostatni raz grałem 2 tyg temu i było pełno. Grałem w sobotę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Thx

 

Zamówiłem grę, brakuje mi ostatnio jakiejś dobrej gry FPS, a w KZ przegrałem pewnie z 150h+ i gdyby nie nowe gry pewnie grałbym dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam Killzone'a bo jest to seria chyba najlepiej nastawiona na skilla. Nie ma czegoś takiego, że wszyscy używają jakieś broni bo jest przepakowana. W Killzonie nawet mały pistolecik może być zabójczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po roku i 8 miesiącach udało mi się wbić platynę, nigdy tak długo nie platynowałem gry :P

 

@up

Chętnie, ale jakoś w przyszłym tygodniu bo w tym chcę po prostu pograć w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi mega, jedyne co jest skopane to spawn pointy. Na każdej mapie są dziesiątki, odnóży przejść, rozwidleń a z każdej bazy mamy 3 wyjścia...

Przez to często w TDM robi się z tego gry base rape, inaczej rozwiązałbym spawn pointy i nie ma się do czego w multi przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z popularnością Intercept- dlc? 

Bo za 29 zeta bym wziął ale jak nie ma graczy to szkoda kasy bo to tylko online :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z popularnością Intercept- dlc? 

Bo za 29 zeta bym wziął ale jak nie ma graczy to szkoda kasy bo to tylko online :biggrin:

Bieda w tym temacie. Ogólnie to rozegrałem w tym trybie raptem (może) 20 spotkań. Nie ma ludzi. Kup jeśli już masz z kim grać. Szybko się nudzi, ale jak masz znajomych to można kupić aha...poziom trudności w tym dodatku to ... jakiś hardcore. Giniesz bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z Online ogólnie? Warto kupować killzone dla rozgrywki online? A poza tym nie miałem jeszcze przyjemności grać w singla;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z Online ogólnie? Warto kupować killzone dla rozgrywki online? A poza tym nie miałem jeszcze przyjemności grać w singla;)

Dzisiaj grałem kilka godzin. Dla mnie to najlepsze multi w fpsach. Singiel jest trochę słabszy...ale w sumie dobrze się przy nim bawiłem. Multi to...(według mnie) piękna sprawa. Bardzo skillowe. Sporo ludzi gra, ale przygotuj się na to, że jest wielu graczy na bardzo wysokich poziomach. Ja np mam zrobione niecałe 1500 challangey na jakieś 2500 i mam na koncie 12-13 tys killi, a są gracze co mają 200 tys killi. Sporo weteranów więc przygotuj się na lanie dupska choć też bez przesady...szybko się przyzwyczaisz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafię się przestawić po titanfall(XOne) , grając w killzone,gra jest dla mnie mega powolna(ruchy postaci, sama akcja, mowa oczywiście o multi) . Może to spaczenie po kilkudziesięciu godzinach titanfall :-)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafię się przestawić po titanfall(XOne) , grając w killzone,gra jest dla mnie mega powolna(ruchy postaci, sama akcja, mowa oczywiście o multi) . Może to spaczenie po kilkudziesięciu godzinach titanfall :-)

Może...ale znowuż we wiodących fpsach jak COD czy BF gdzie żołnierz obładowany sprzętem z wyrzutnią w rękach biegnie szybciej niż Bolt to coś jest nie tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×