Skocz do zawartości
ONE

[Online] Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

killzone kod błędu 10101 - dzisaj od rana nie mogę grac w sieci bo caly czas wyskakuje mi cos takiego. Ma ktos jakis pomysł?

sprecyzuje wypowiedz.

Cały czas grałem w sieci bez problemów, ps łączy się z internetem za pomocą Wi-Fi tak samo jak wszystkie urządzenia w domu. Próbowałem wszystkiego, nie wiem co mam jeszcze zrobić. Zgodnie z tym co piszą na forach killzone.com jest to wina mojego Wi-Fi. Dziwne, bo wszystkie pozostałe komputery tablety i  inne ustrojstwa działają prawidłowo. Sprawdzałem łącze na tescie w PS, działa normalnie. Co mam robić? Nagle się zepsuło? 

Edytowane przez zibenn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Co myślicie o stworzeniu forumowego klanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killzone kod błędu 10101 - dzisaj od rana nie mogę grac w sieci bo caly czas wyskakuje mi cos takiego. Ma ktos jakis pomysł?

sprecyzuje wypowiedz.

Cały czas grałem w sieci bez problemów, ps łączy się z internetem za pomocą Wi-Fi tak samo jak wszystkie urządzenia w domu. Próbowałem wszystkiego, nie wiem co mam jeszcze zrobić. Zgodnie z tym co piszą na forach killzone.com jest to wina mojego Wi-Fi. Dziwne, bo wszystkie pozostałe komputery tablety i  inne ustrojstwa działają prawidłowo. Sprawdzałem łącze na tescie w PS, działa normalnie. Co mam robić? Nagle się zepsuło? 

podlacz po kablu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kablu konsola sie nie łaczy, nie chce odłaczac kabla od routera bo nie mieszkam sam a wszyscy kozystaja z interentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem Ci dlatego że gdy sam testowałem gre po wifi to właśnie taki błąd mi wyskakiwał nieraaz ( mimo że router mam 50 cm od konsoli wiec sygnal bajka). po przełączeniu na kabel problem zniknął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kablu konsola sie nie łaczy, nie chce odłaczac kabla od routera bo nie mieszkam sam a wszyscy kozystaja z interentu.

A skonfigurowałeś jeszcze raz połączenie z Internetem czy wpiołeś kabel i stwierdziłeś, że nie działa?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ktoś chętny pobostować w multi. Gram przeważnie po 18. Przygodę z Killzonem SF zacząłem nie dawno więc jest dużo do zrobienia :) Zainteresowanych proszę aby pisali na PSN - ArcziVIP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz weekend otwarty, wiec tym którzy nie mają polecam sprawdzić. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, grafika no cóż mam tu powiedzieć, bardzo ładna, ale na byłym pecetowcu wrażenia ogromnego to nie zrobiła :P Gameplay wydaje się przyjemny, ale to trzeba pograć trochę dłużej ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie obczajam i gra w multi jest mega miodna .Jesli przez te kilka dni otwartych dalej bede mial tak pozytywnie nastawienie to trafi na moja liste zakupow na 100 %.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym weekendem? Mam grę ciągle zainstalowaną na dysku mimo, że płytę już dawno sprzedałem. W jaki sposób mam to teraz uruchomić? Trzeba znowu pobierać te 39gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pobieralem ale dalem czuwanie i po 1,5h bylo wiec pewnie nie pobiera calosci, mimo ze pisalo 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pobieralem ale dalem czuwanie i po 1,5h bylo wiec pewnie nie pobiera calosci, mimo ze pisalo 40

 

Pobiera 13gb. Musiałem usunąć całego Killzona, którego miałem zainstalowanego żeby zacząć pobieranie ze Store. Dziwne to troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja

 

Mam pytane. Czy ktoś z was, gra w jakimś sensowym klanie? Z chęcią bym dołączył. Gram w miare regularnie. Zawsze w paczce raźniej. Szukam ludzi średnio-zaawansowanych, którzy znają mapy, wiedza gdzie co i jak, nie chce amatorki. 

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygoda z KZ się zaczyna :D. Zapraszam wszystkich :

 

ID:  MoC_Elninio

HS jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kwadrans przed 14 rozpoczęła się rozgrywka starcie drużynowe co trwa 15 min a chyba trwało 18 min.

killzone najnowsze dziecko zaczyna być dziurawe strasznie ... gdzie są działka w bazie dziś przestały działać i można było wchodzić do wrogiej bazy :)

 

 ... Jak już wszedłeś do wrogiej bazy można było rozstawiać swoje działka, itd.

Ps. przez ścianę żółtą nie można było przechodzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na ile meczy udała ci się taka sztuka? Pisali na swoim blogu ze maja w planach poprawki. Mimo to to nadal pojedyncze problemy nie jak w pewnej grze na ps4 gdzie poszczególne problemy występują w każdym lub co drugim meczu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kwadrans przed 14 rozpoczęła się rozgrywka starcie drużynowe co trwa 15 min a chyba trwało 18 min.

killzone najnowsze dziecko zaczyna być dziurawe strasznie ... gdzie są działka w bazie dziś przestały działać i można było wchodzić do wrogiej bazy :)

 

 ... Jak już wszedłeś do wrogiej bazy można było rozstawiać swoje działka, itd.

Ps. przez ścianę żółtą nie można było przechodzić 

...straszne... :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chętnie pogram online z innymi użytkownikami. Nick taki jak sygnatura, pozdrawiam Kuba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem posiadam kzsf i jeżeli ktoś chciałby pograć czasem na multi to zapraszam, mój PSN: toqo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos probowal stawiac wlasna gre? Postawilem dwa razy i ciagle to samo, laczy sie w nieskonczonosc.. chyba ta opcja jest tylko dla ''picu''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pograłem chwilę w online a mam świeżo ograną trójkę ... nie wiem co się stało z tą gierką, ale to najsłabszy online z Kzonów, małe mapy, strasznie słaby balans broni, jakieś inne klasy postaci ... grafika, muzyka super, ale grywalność słaba, wracam do trójki, tam przynajmniej czuć ze to jest wojna, i są świetnie zaprojektowane plansze, hala turbin, albo bulwar to jest to :)

 

- edit - sciągnałem ta nowa mape Kanion, no i wciąż potwierdzam, przez zmniejszenie i słabe zaprojektowanie map zarznięto tą grę ... nie jest tragicznie, da się grać, tylko frajda nie ta ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie grałem w żadną poprzednią część, bo siedziałem lata na Xpudle i ogrywałem inne multi np. Halo 3, COD:MW, COD:BO 1&2, Gearsy 1,2,3, BF:BC2, BF:1943. Sporo tego było, w każdym trochę posiedziałem (min. 10k kili) ale teraz zajarał mnie Shadow Fall - też już trochę pograłem: http://shadowfall.killzone.com/profile/KIELiCH_PL - To bdb gra, wg mnie, na tle innych wymienionych. Fajny teamplay, 0 autoaima, nie da się leżeć, nie da się kampić, bo mapy mają masę przejść. Dynamika jest odpowiednia dla mnie, nie tak szybka jak CODy, ale też nie taka randomowa i nie polega tylko na refleksie i aimie. Grając z ziomkami, można robić drużynowe akcje i to jest rewelacyjne. Czuje się trochę jak w B:BC2. Niektóre mecze b.zażarte. A to u mnie na +. Fajna ta klasa z DLC, oraz bronie retro. Wg mnie gra jest przyzwoicie wyważona i nikt nie gra tylko 1 klasą i 1 bronią. To świadczy dobrze o balansie. Nie zauważyłem też lagów zbyt często. Ping do serwera w UK mam 60ms i gra mi się komfortowo. Dobrze napisany netcode. Podkreślę jeszcze raz, że to 1szy KZ w jakiego gram, więc proszę wziąć na to poprawkę oceniając moją wypowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×