Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

zna ktos dobry program do kompresji filmow z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowolny Movie maker albo inny sony vegas. Potniesz jak ci odpowiada itp itd.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,jak wiadomo niektóre gry na ps4 powodują że konsola po wyłączeniu gry nadal się mocno schładza.Przeważnie pozostawiam ją w menu konsoli na 15 minut,teraz jak bym ją od razu po zakończeniu gry przełączył w tryb uśpienia to w tym trybie wpierw się schłodzi i pozostanie na czuwaniu czy od razu bez schładzania wchodzi w tryb uśpienia ,pozostając w środku ciepłe piekiełko?:D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony pomyślało o tym. 

Sama się chłodzi w trybie uśpienia i dopiero wtedy wyłącza wiatraki jak temperatura będzie OK.

Nie trzeba zostawiać włączonej konsoli specjalnie do tego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od wczoraj (tj.27.03.15) Nie przychodzą do mnie żadne powiadomienia, ani zaproszenia. Czy to do imprez, czy gier. Poprzedzając pytania, sprawdziłem w Ustawienia -> powiadomienia i wszystko jest zaznaczone.

Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz chyba te screeny ręcznie usuwać z galerii po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym wygodnym rozwiązaniem jest brak masowego zarządzania save'ami oraz update i zawartość użytkownika jako save . :/

Tym sposobem taki save w SingStar którym córka się bawi zajmuje mi prawie 2GB :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdy chce kupic Bloodborne przez Playstation Store wyskakuje komunikat: "W tej chwili ne można wybrać tego materiału". Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze store jest jakis problem i dotyczy sporej ilosci gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem store nie funkcjonuje poprawnie.Myślałem, że coś u mnie z siecią lub przez ostatnią aktualizacje jest nie tak, ale widzę, że nawet przez oficjalną stronę nie da się wejść w niektóre gry w tym Bloodborne.Mam nadzieję, że wkrótce będzie ok, bo zakupy jutro chciałem zrobić :(

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że znowu rozpiski nie robią na nowy miesiąc w plusie:) Ciekaw jestem jakie indyki tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi indykami to fakt przesada jest, ale np. Wielkanocna oferta w store całkiem niezła, więc może i w plusie z okazji Świąt dostaniemy coś ciekawego ;)

Edytowane przez Ski_drow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartus0000: Woah Dave na Ps4 specjalnie dla ciebie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Spotify wylądowało na PS4 jak coś idzie już podkładać custom soundtracki do np. GTA , integracja z ios np. trwa dosłownie kilka sekund . Cudowny feature , po tym nowym FW śmiga ta konsolka w końcu tak jak powinna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze kilka rzeczy mogliby poprawić w tym Spotify. Najbardziej mi doskwiera brak podziału na albumy w naszej muzyce. Trochę tego mam i lecieć przez całą listę do danego utworu to masakra. Chyba, że jest sposób o którym nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spotify to jestem mega zaskoczony ;)

Wreszcie jakiś pozytyw jeśli chodzi o samą konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze kilka rzeczy mogliby poprawić w tym Spotify. Najbardziej mi doskwiera brak podziału na albumy w naszej muzyce. Trochę tego mam i lecieć przez całą listę do danego utworu to masakra. Chyba, że jest sposób o którym nie wiem.

Chyba na tą chwilę jedyna opcja to nasiekać playlist albo dodać ileś tam utworów do kolejki odtwarzania z tym że z moich obserwacji wynika że tworząc kolejkę na aplikacji w konsoli coś się sypie. Np dodałem kilka razy po cztery kawałki lub więcej i przy którymś coś się zacina, utworek po pierwszym odegraniu odtwarza się jeszcze raz a potem kolejność leci jak w playliscie a nie kolejce odtwarzania.

Z kolei jak ustawię kolejkę na smartfonie to muszę mieć odpaloną aplikację bo jak wyłączyłem i dłubałem w czymś innym to po pierwszym kawałku z kolejki przeszło na początek całej playlisty w której ten utwór się znajdował.

Nie wiem też jak to działa na koncie Premium bo sam mam Unlimited (nie wiem czy jeszcze ta opcja jest w ogóle możliwa do wyboru dla nowych użytkowników? opłata 10 zł/miesiąc) i np na smartfonie generalnie jak słucham to mogę dać tylko losowe odtwarzanie (oczywiście kiedy działa apka na konsoli a na smartfonie tylko zmieniam kawałki to mogę wybrać co chcę), a na tablecie i konsoli działa to tak że mogę wybrać każdy utwór jaki chce i gra wszystko tylko co ileś minut lecą reklamy a na PC tych reklam nie mam wcale (tutaj też nie rozumiem jak to działa z tymi reklamami).

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam problem z moim Ps4.
Dzisiaj rano w konsoli wyzerowałem ustawienia, do fabrycznych.
Po zresetowaniu się konsoli nie mogę uruchomić żadnej gry.
Przy próbie uruchomia gry pobranej z PSN pojawia się komunikat "Nie można znaleść aplikacji Czy chcesz przeszukać sklep PlaystationStore?"
Po usunięciu gry z dysku konsoli i ponownym jej pobraniu i zainstalowaniu, pojawia się ten sam komunikat.
Z grami w wersji pudełkowej jest tak samo.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×