Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

No i słusznie ja czekałbym na generację konsoli PS5 z 4K i wirtualny chełm z playstation VR w 2018 roku:-) Bo raczej wczesniej w 2016 roku drugiego kompa składałbym z (APU) AMD Zen 14nm na podstawce AM4 z pełnym wsparciem DDR4 i dla nowych kart graficznych AMD HBM z dx12  4K z Windowsem 10 :-). Pożyjemy i zobaczymy bo za 5 lat wyjdzie bardzo dużo nowoczesnych gier w DX12 z rozdzielczością 4K i niskopoziomowa architektura sprzętowa z API na PS5 bardzo wzmocni grafikę w 4K nawet 40 razy szybciej niż Ps4. Ciekawe jaka będzie to architektura graficzna w konsoli PS5 bo wiadomo w PC (APU) AMD Zen za wszystko można kupić na rynku nowoczesne karty graficzne w cenie konsoli i gier a wirtualna rzeczywistość Playstation VR przynosi nam nowe doznania gier o wyższy poziom.

Edytowane przez darkowal710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wierze w 2018r. Powstało/powstaje tyle gier na ps4 lub xbox one, ze to byłby jakiś absurd. Inaczej sytuacja wyglądała z ps3/xbox360, bo tam konsole były latami, w ostatnich latach grafika stawała się coraz piękniejsza i nie było aż tak wielkiego wyczekiwania na nowe generacje. W sumie tyle lat konsole miały i nadal sprawują się super. Gdyby nie info o ps4 ludzie nadal graliby na ps3 i xbox360 i świetnie się bawili.

Przy ps4 po 2 latach od premiery jest nagle wielkie wyczekiwanie na ps5 :) 2 lata po premierze i już ludzie domagają się nowszej generacji - ps5.

To jest kompromitacja.

 

PS. na ps5 chyba nigdy nie będzie dx12. To dziecko MS. nie pozwolą na to. Posiadaczon sony musi starczyć nowszy openGL

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co znów wypuszczą nie dopracowany produkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i słusznie ja czekałbym na generację konsoli PS5 z 4K i wirtualny chełm z playstation VR w 2018 roku:-) Bo raczej wczesniej w 2016 roku drugiego kompa składałbym z (APU) AMD Zen na podstawce AM4 z pełnym wsparciem DDR4 i dla nowych kart graficznych AMD HBM z dx12  4K z Windowsem 10 :-). Pożyjemy i zobaczymy bo za 5 lat wyjdzie bardzo dużo nowoczesnych gier w DX12 i niskopoziomowa architektura sprzętowa z API na PS5 bardzo wzmocni grafikę w 4K nawet 40 razy szybciej niż Ps4.

 

Wirtualny chełm? To jakieś futurystyczne, wyimaginowane miasto na wschodzie Polski? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jest mowa o PS5 za 3 lata od teraz, dla mnie nie jest problemem wymieniac konsole co 4-5 lat, baa wymienialbym ja nawet co 3 lata, byle bylo warto. PS4 jest w porzadku, kusi niska cena, niezlymi bebechami i baza graczy. To polaczenie determinuje co by nie mowic spory sukces tej konsoli. Czy moglo byc lepiej? Oczywiscie, ze moglo, bo zawsze moze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co znów wypuszczą nie dopracowany produkt

który po dwóch latach okaże się za mało dopakowany ramem czy inną pierdółką ;) więc pojawią się głosy że że warto by było wydać ps6 tak w okolicach 2020, a potem poszło by już z górki i co rok do każdej fify dorzucali by konsoletę w bundlu :biggrin: nowego nextgena ofkors

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sztab specjalistów Sony/MS siedzi i wymyśla wygląd nowej konsoli a nie bebechów w środku :)

Bebechy jakieś wstawią, przecież produkt musza ładnie opakować. Grafik rysuje już nowego pada a Chińczycy zacierają ręce bo dostali zlecenie na wyklepanie milionów padów do ps5 jeszcze taniej niż to miało miejsce przy ps4 :)

 

Tak więc rynek się kręci, Chińczyk zadowolony bo klepie na mase za 2$ dziennie, Japoniec/Amerykaniec że sprzedaje produkt, dystryburor gier, że sprzedaje gry z ps3 za 200 zł / ps4 za 250 zł a ps5 za 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 5 lat wyjdą takie nowoczesne gry że oczy będą palić z playstation VR w chełmie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to się stanie to najgorsze będą ceny gier.

Przecież ile ceny spadły gier z ps3 jak powstała ps4? Praktycznie nic. 2 lata po premierze i ceny takie same. Powstanie ps5 i ceny gier nie będą już po 250 zł tylko po 300 zł, gdzie na PC po 160

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale gierki będą pakowac w metalowe pudełka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podam wam przykład gry która jest przygotowana Beta na nowym silniku w wirtualnym chełmie i o tym marzę żeby pograć z Playstation VR , tu mamy Oculusa Rift na PC i Playstation VR w GTA V

 

 

Playstation VR w GTA V

 

 

DO 2020 ROKU ZOSTANIE SPRZEDANE 30 MILIONÓW URZĄDZEŃ WIRTUALNYCH VR

Edytowane przez darkowal710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak a potem Remastery Remasterów na ps5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4-Ps5 będą kompatybilnie wstecznie, nie widzę potrzeby sprzedawania konsoli Ps3 ale to już inna bajka.

Edytowane przez darkowal710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4-Ps5 będą kompatybilnie wstecznie, nie widzę potrzeby sprzedawania konsoli Ps3 ale to już inna bajka.

Chyba ci się coś pomyliło.

Nie po to Sony robi usługi wypożyczania gier z chmury i remsatery żeby dało wsteczną kompatybilność.

#4themoney

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ci się coś pomyliło.

Nie po to Sony robi usługi wypożyczania gier z chmury i remsatery żeby dało wsteczną kompatybilność.

#4themoney

 

To samo mialem pisac.

 

Niemniej, zakladajac ze pogloski o pozostaniu przy x86 sie potwierdza, oraz patrzac na polityke MS - jesli MS bedzie mial wteczna day1 - co moze przyciagnac paru graczy, bo wbrew pozorom niektorzy nie maja problemu z ogrywaniem starszych tytulow, pozatym nowym uzytkownikom daje spora biblioteke na start, a obecnym pozwala zachowac kolekcje i miec tylko jedno pudlo zamiast 2.

Jesli Sony zablokuje taka mozliwosc, to mysle ze moga sie przejechac (sprzedaz, no chyba ze beda mieli inne asy w rekawie), i beda musieli zrewidowac swoje przewidywania, ugiac sie i wypuscic update softu. Moga tez tego nie zrobic. Jesli nie beda mieli innych asow to moga sprzedazowo dostac po zadkach. 

 

Bedzie ciekawie :) to jest pewne.

Niemniej to przyszlosc..... pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie o jednym... to, że nagle MS dał kompatybilność to nie jest "przypadek" a efekt takiej nie innej sytuacji X1 po tej pamiętnej premierze - pozycję można odbudować tylko śmiałą decyzją.
Przy premierze "Xbox2" nie będą mieli takiego powodu najpewniej bo raczej wyciągnęli wniosek z wpadki dziesięciolecia...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta recepta, wypuścić konsole szybciej i taniej niż konkurencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seph - patrzac tez na tytuly innych filmow tego goscia ostry troll i nawet mnie to nie bawi - sorrki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wszystko zepsułeś :biggrin:

Sorrki - w zlym watku odpisalem :(

It's all my fault.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model CUH 12XX to najnowszy model. Nowszego nie ma jak narazie. Oznaczenia A i B na koncu to oznaczenia wielkości dysku twardego domyślnie zamontowanego.

Panowie ponawiam pytanie bo tak czytałem iz oznaczenie CUH-1216 z tym wiekszym dyskiem znaczy z oznaczenien B to stary model tylko z wiekszym dyskiem(1tb) i wyczytałem też ze ma stare bebechy,za to ta z mniejszym dyskiem z oznaczeniem A(500GB) jest już z nowymi bebechami czy to wg Was prawda?skopiuje pod spodem mój watek aby było jasne moje pytanie:

"Witam jestem nu nowy dlatego chciałbym sie ze wszystkimi serdecznie przywitac i bardzo Was prosze o pomoc  bo przeczytałem chyba cały google swiat w poszukiwaniu róznic

napiszcie który z tych modeli CUH 1200 czy  CUH1216 jest nowszy znaczy-cichszy z nowym zasilaczem z nową płyta itp bo juz naprawde zglupiałem

dzieki i pozdrawiam

ps prosze wyszczegolnijcie roznice jezeli takowe są :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już ktoś ci chyba już odpisał że jeden to model na Europę a drugi na Japonię.

Olej dysk.

Zawsze możesz wymienić nie tracąc gwarancji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już ktoś ci chyba już odpisał że jeden to model na Europę a drugi na Japonię.

Olej dysk.

Zawsze możesz wymienić nie tracąc gwarancji.

Nie zależy mi na wiekszym dysku tylko pytam czy to prawda z tymi (bebechami) ale zakladając ze obie są w nowej wersji znaczy(nowe bebechy)to przecież lepiej wziąść z wiekszym dyskiem bo ceny prawie identyczne ale jak jest inaczej to dysk jak pisałes "olewam"

Tak wiec jak to z tym jest??zależy mi na nowym modelu(na nowych ulepszonych bebechach)

Edytowane przez dasior10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×