Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Żadna nie jest cicha. Kwestia czasu. To nie Xbox One :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fifa 16 - wartość nówki w folii - 170 zł.

Wiedźmin - wartość nówki w folii - 170 zł

 

 

Dzięki za odpowiedź. Tylko powiedz mi gdzie gry w takich cenach znajdę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tylko powiedz mi gdzie gry w takich cenach znajdę? :)

Tu chyba chodziło o kupno zestawu konsola + gry na promocji gdzie właśnie takie są ceny gier po rozliczeniu kosztów co ile jest warte w tym zestawie. Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nie jest cicha. Kwestia czasu. To nie Xbox One :P

Bzdura kolego, ja swojego 1216 używam już ponad 3 miesiące i jest wciąż idealnie cicho, ba ostatnio wróciłem do wiedźmina i byłem zszokowany bo podczas gry jest praktycznie nie słyszalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos xbone, to zaraz po włączeniu nie jest cichy, tylko wydaje dźwięk jak świerszcz, w praktyce brzmi to jakby pracował pc.

 

Odnośnie Ps4 i wkręcania się na większe obroty czasem - nie znam sprzętu, który w stresie pracuje cicho . W grach wymagających graficznie pc, laptopy z grafami dedykowanymi, czy ps4, wszystko wchodzi na wyższe obroty. 

 

A xbone to osoba historia. 1/2 powierzchni konsoli to wywietrzniki, i stale chodzi na okreslonym poziomie glosnosci - mruczy jak pc. Ale jest to okupione niższą wydajnością i rozdzielczością prawie w każdej grze. Wiadomo, Wiedźmin 3 był wyjątkiem na początku, ale np to nie do przyjęcia, żeby taki Fallout 4 spadał do 0 fps co jakiś czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście, że podobno od 19 listopada w Tesco PS4 500GB za 1299zł
To chyba dobra oferta jak na gołą konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście, że podobno od 19 listopada w Tesco PS4 500GB za 1299zł

To chyba dobra oferta jak na gołą konsolę.

Biorąc pod uwagę niedawne promo w MM i Biedronce, to oferta Tesco "na kolana nie rzuca". Jeśli byłaby oferowana z dyskiem 1TB, to byłaby super oferta, ale z dyskiem 500GB już niekoniecznie. Poza tym, przed zakupem w Tesco należy sprawdzić jaka to wersja konsoli. W moim Tesco PS4 500GB w wersji 1004 leżakują już od bardzo długiego czasu, bo cena - w negatywnym tego słowa znaczeniu -  "zwala z nóg" 1799 zł :P Mogą więc próbować opchnąć stare modele zalegające na półkach :)

Edytowane przez rafcio76r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlanie wypelniam jakas dluga ankiete od Sony i w koncu pojawilo sie pytanie o jakosc gier w PS Plus  :whistling:

 

post-11979-0-45700100-1447751406_thumb.p

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 'jest doskonała'  -   :shok:  :blink:  hahahaha 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlanie wypelniam jakas dluga ankiete od Sony i w koncu pojawilo sie pytanie o jakosc gier w PS Plus  :whistling:

 

attachicon.gifZrzut ekranu 2015-11-17 10.09.50.png

 

Tez to wypelanialem niby mialo byc 20 minut, ja rozumiem ze moja znajomosc Szwedzkiego jest podstawowa i wiele musialem tlumaczyc ale dluzyla sie ta ankieta..... 

Troche pytan porownawczych PS+ vs xbox live

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 'jest doskonała'  -   :shok:  :blink:  hahahaha 

Tylko pamiętajcie towarzyszu, aby te plusy nie przysłoniły wam minusów :D ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję PS4 i mam pytanie. Czego się pozbyć? Czy jakoś system postawić od nowa, czy tylko wywalić konta? Jakieś rady? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajcie towarzyszu, aby te plusy nie przysłoniły wam minusów :biggrin: ;)

 

Jakich minusów ?  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję PS4 i mam pytanie. Czego się pozbyć? Czy jakoś system postawić od nowa, czy tylko wywalić konta? Jakieś rady?

Przywróc ustawienia fabryczne + usunięcie kont. To wystarczy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję PS4 i mam pytanie. Czego się pozbyć? Czy jakoś system postawić od nowa, czy tylko wywalić konta? Jakieś rady?

Przesiadka na XOne? ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka na XOne? ☺

XO kupiłem dwa miechy temu, wtedy sprzedałem PS4, ale gość dopiero dziś odbiera. Także miałem jeszcze troszkę czasu, aby pobawić się plejakiem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XO kupiłem dwa miechy temu, wtedy sprzedałem PS4, ale gość dopiero dziś odbiera. Także miałem jeszcze troszkę czasu, aby pobawić się plejakiem ;)

 

PS4 Ci nie podeszło więc sprzedałeś i kupiłeś Xone i jesteś zadowolony i to jest najważniejsze. Ja świadomie kupiłem PS4 i też jestem zadowolony. Konsole bez gier byłyby martwe, dlatego najważniejszym kryterium wyboru są gry na wyłączność jakie preferujemy na danej konsoli.  Gry multiplatformowe mają zbliżoną jakość wykonania z nieznaczną przewagą PS4. Reasumując, przy wyborze decydują tytuły na wyłączność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko tyc tytułów na wyłączność jest już coraz mniej :/ słyszałem że FF VII remake ma być na XO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku nowej generacji wydaje mi się, że najważniejszym kryterium wyboru nie są tylko gry (choć tak powinno to wyglądać) a to co konsola sobą reprezentuje. Mnie np. totalnie nie podchodzą exy na xboxa typu Halo, za to uwielbiam exy na PS4 jak Uncharted czy TLOU, a mimo to bardziej chyba skłaniam się do kupna tej pierwszej... z wiadomych przyczyn. No chyba, że na tym forum 3/4 ludzi jest po prostu przewrążliwiona na punkcie głośności konsoli, jakości wykonania itp itd. Dla mnie konsola może być wykonana z papieru byleby dobrze działała, a tu mnóstwo PS4 z tego co się czyta, lądowało już w serwisie, jest uważana za totalny niewypał. OK są i tacy którym działa cacy, niestety jest to mniejszość i nie wiem w czym jest problem, w konsolach czy w ludziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exy Sony bezapelacyjne są najlepsze i najbardziej wartościowe. Ale tak sobie pomyślałem, że tych exów wcale tak dużo nie wychodzi, niby są jakieś zapowiedzi, niby coś w planach jest, ale to kropla w morzu.

Nintendo oferuje masę exów, i to bajkowych, ze stałymi 60klatkami na sekundę, z pełną grywalnością i płynnością. Są to całkowicie inne gry od Halo, Killzone, itd. Tutaj można dać porównanie do Codów, Forza vs Gran Tourismo do innych wyścigówek, a exy z Niny jednak są zupełnie inne i to ich wyróżnia. Powstaje ich więcej niż ps4/xbox one.

 

Tylko problem Nintendo jest jeden a w zasadzie 2. Muszą zacząć powstawać na tą konsolę Multiplatformy, Assasiny, Fify, Wiedźminy, Cody, itd. Wszystko to co ma ps4 i xbox one.

dodatkowo musi być pad taki jak ma xbox one/ps4. Normalny pad a nie jakiś tablet.

 

W tym przypadku nie byłbym posiadaczem ps4. Ps4 jednak wybrałem na exy, bardziej przejawiają do mnie. Multiplatformy sa takie same na xbox jak i ps4. Ale gdyby Nina miała i pad i multiplatformy to sądze, że 40% graczy razem wziętych xbox one i ps4 przeszłoby na Nintendo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×