Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki,

Przeglądając forum pssite zauważyłem, ze sporo osób rozróżnia konsole z Chin i Japonii w kontekście awaryjności.

Planowałem zakup okazji na Allegro, ale chyba jednak kupie w sklepie, nie ma dużej różnicy cenowej.

Wytłumaczcie mi proszę, jaka wersje wybrać (Chiny czy Japonia) oraz jak rozpoznać wersje konsoli w sklepie?

To czy dostaniesz from China lub from Japan, nie ma żadnego znaczenia. Obie wersje psują się tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za info.

W takim razie rozumiem, ze zakup na Allegro używek nie ma sensu, podobne jak nowych bez gwarancji.

Zakupu dokonam chyba w euro, na raty 0%. Ewentualnie w sklepie gdzie bedzie pewna gwarancja 2 lata i dobra cena.

Polecacie jakiś konkretny sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro kupuj tylko z odbiorem osobistym, jak ja. Sprawdzisz czy wszystko jest dobrze i kupisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za info.

W takim razie rozumiem, ze zakup na Allegro używek nie ma sensu, podobne jak nowych bez gwarancji.

Zakupu dokonam chyba w euro, na raty 0%. Ewentualnie w sklepie gdzie bedzie pewna gwarancja 2 lata i dobra cena.

Polecacie jakiś konkretny sklep?

Tanio i pewnie jest w oleole http://www.oleole.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4.bhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za info. Chyba właśnie tam zakupie, ewentualnie oszukam czegoś z jakaś gra :)

Są sklepy gdzie dają 2 lata gwarancji? Czy trzeba bedzie korzystać z niezgodności towaru z umowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancje daje Sony i jest jej 12 miesięcy. Pozostałe 12 miesięcy ma zapewnić sklep jako niezgodność towaru z umową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do oleole, to zastanawiam się czy jak będę kupował to warto zapłacić 250 zł za dodatkowy rok gwarancji czy nie? Bo nie wiem czy jest to opłacalne i czy w np w innych sklepach wyjdzie taniej kosztem nieco droższej samej konsoli, bo ole ma dobrą cenę i jak patrzę, to regularnie spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole nie oplaca sie zadnej dodatkowej gwarancji dokupywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, noszę się z zamiarem zakupu PS4, ale interesowałby mnie zestaw z PS Vitą. Są jakieś informacje dotyczące tego zestawu? Podobno ma być premiera 4 lipca. Myślicie, że jaka będzie cena w Polsce? Raczej na 2000zł nie mam co liczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, nie ma co liczyc

 

Dowalił chłop co?? 2k hahahahaha.... U nas 2k to sama konsla PS4 kosztuje nawet :P

 

Ale Vitę można było za 500 zł nową wyrwać :P (patrz Avans :P)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowalił chłop co?? 2k hahahahaha.... U nas 2k to sama konsla PS4 kosztuje nawet :P

Ale Vitę można było za 500 zł nową wyrwać :P (patrz Avans :P)...

PS4 golasa kupisz za około 1650zl. Za 2k to jeszcze nie widziałem. Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak myślałem.. No to biorę gołą PS4, za 1650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem temat, ale się chyba nie spodobał :laugh: więc zapytam tu

Czy mógłby jakiś dobry człowiek skserować (o ile posiada skaner) okładkę Killzone Shadow Fall i Infamous Second Son ? Najlepiej w polskiej wersji :whistling:
Będę wdzięczny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem temat, ale się chyba nie spodobał :laugh: więc zapytam tu

Czy mógłby jakiś dobry człowiek skserować (o ile posiada skaner) okładkę Killzone Shadow Fall i Infamous Second Son ? Najlepiej w polskiej wersji :whistling:

Będę wdzięczny !

Chwila szukania w google i jest: 

 

http://www.freecovers.net/view/0/1ad534502de5ab159c48179d6953704c/front.html

 

http://www.console-covers.com/Downloads/Vault/Files/PS4/PALCovers/39550/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garru@

Dzięki za chęci, ale widziałem obie te okładki, ale pierwsza killzone, to ledwo 1MB i podejrzewam, że trzeba zapłacić, aby pobrać w tej "super" jakości, zaś infamous jest po angielsku, dlatego napisałem tutaj o porządną jakoś i PL, dla kogoś to pewnie kilka minut roboty, a uszczęśliwi parę osób ;)

Edytowane przez swiatek94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem dzisiaj ciekawa rzecz. Wrocilem do domu po jakichs 7 h ( konsola w trybie czuwania) i slysze delikatny halas. Prawie nie slyszalny. Podchodze do konsoli i czuje ze wentylator pracuje. Czuc bylo jak pobiera i wydmuchuje powietrze - bardzo delikatnie. Konola na 100% nic nie pobierala. Normalne to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem dzisiaj ciekawa rzecz. Wrocilem do domu po jakichs 7 h ( konsola w trybie czuwania) i slysze delikatny halas. Prawie nie slyszalny. Podchodze do konsoli i czuje ze wentylator pracuje. Czuc bylo jak pobiera i wydmuchuje powietrze - bardzo delikatnie. Konola na 100% nic nie pobierala. Normalne to?

To znak, ze cos sie dzieje. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem dzisiaj ciekawa rzecz. Wrocilem do domu po jakichs 7 h ( konsola w trybie czuwania) i slysze delikatny halas. Prawie nie slyszalny. Podchodze do konsoli i czuje ze wentylator pracuje. Czuc bylo jak pobiera i wydmuchuje powietrze - bardzo delikatnie. Konola na 100% nic nie pobierala. Normalne to?

Na czuwaniu konsola też pracuje - nawet jak nic nie pobiera. Nagrzewa się i po prostu chce się schłodzić. Tak, to normalne...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam PS3 i widzę kilka mankamentów w systemie. W związku z tym, że będę kupował PS4 chciałbym wiedzieć, czy coś z tym zrobili.

 

1. Po zakupie gry w PS Store automatycznie rozpoczyna się pobieranie - gdy chcę ustawić pobieranie w tle muszę czekać czasem kilka minut dla większych gier. Zabiera to niepotrzebnie czas.

2. Podobnie z instalowaniem - da się instalować gry automatycznie w nocy itd? Nic mnie tak nie drażni jak czekanie godzinę na instalację gry.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego w trybie czuwania pobiera tyle energii co ps3 podczas normalnej pracy dlatego wg mnie jeżeli sie czegoś nie pobiera to nie warto tak zostawiać konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam PS3 i widzę kilka mankamentów w systemie. W związku z tym, że będę kupował PS4 chciałbym wiedzieć, czy coś z tym zrobili.

 

1. Po zakupie gry w PS Store automatycznie rozpoczyna się pobieranie - gdy chcę ustawić pobieranie w tle muszę czekać czasem kilka minut dla większych gier. Zabiera to niepotrzebnie czas.

2. Podobnie z instalowaniem - da się instalować gry automatycznie w nocy itd? Nic mnie tak nie drażni jak czekanie godzinę na instalację gry.

 

Pozdrawiam :)

1. Pobiera od razu bez czekania na decyzję o pobieraniu w tle, dodatkowo dodaje łatki jeżeli takie są

2. Instaluje od razu po pobraniu ale w tym czasie można normalnie korzystać z konsoli. Nie zauważyłem żadnego spowolnienia gier w czasie instalacji i pobierania...

 

Można też przejść w tryb czuwania po wyjściu z PSS - wtedy wszystko trwa znacznie krócej...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ucieszyło to co piszesz. Rzadko gram na konsoli i czekanie na wszystkie czynności potrafiło zniechęcić do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×