Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tylko jedna wersja. Wersja Made in China czy Made in Japan nie różni się niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Patricko, bo gdzieś mi się obiło o uszy, że w tym roku miała wyjść wersja z jakimiś poprawkami dot. wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Patricko, bo gdzieś mi się obiło o uszy, że w tym roku miała wyjść wersja z jakimiś poprawkami dot. wifi.

Tak, dobrze ci się obiło. Ma wyjść nowy model konsoli i pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dobrze ci się obiło. Ma wyjść nowy model konsoli i pada.

Orientujesz się może, kiedy? Nowy model pada (trwalsze gałki) czy wersja moro zapowiedziana na E3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym pisane tutaj albo w temacie z padem.

Kiedy - nie wiadomo. Jak wyjdzie to będzie o tym głośno ;) 

Na temat gałek nic oficjalnie nie pisali. Inny typ połączenia bluetooth i mniejszy pobór mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie, a mianowicie chodzi o wysyłanie pada (starte gumy) do PRAM'u.

W papierach mam wpisać model produktu, chodzi tutaj o ,,Playstation 4" ?

A po drugie chcą też numer seryjny, chodzi o ten co się zaczyna na CUH, czy o numer konsoli ? Jeżeli o numer konsoli to gdzie go mogę znaleść ?

Mam też dołączyć zdjęcie ,,tabliczki znaminowej", chodzi o tą na spodzie konsoli?

Jbc. punkt z instrukcji:

       9. Proszę pamiętać o dołączeniu do sprzętu zdjęcia tabliczki znamionowej z widocznym modelem i numerem seryjnym konsoli do której został dołączony pad.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ten temat, po drugie nie jesteśmy wsparciem technicznym PRAM. Wysil się. 

Modle produktu - chodzi o model pada.

Numer seryjny - ten na padzie.

Tabliczka znamionowa - tak ta na konsoli - jeżeli pad był w pakiecie z konsolą a nie kupowany osobno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć jak to jest wykonane ? :biggrin:

rozkrecasz , malujesz i skrecasz przy tym masz po gwarancji , i nalezy pamietać aby farba byla do plastiku bo bedzie odpadać :)

ja swojej konsoli nie malowałem tylko obudowe ktorą nastepnie sprzedałem komus kto sobie zamontuje :) .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozkrecasz , malujesz i skrecasz przy tym masz po gwarancji , i nalezy pamietać aby farba byla do plastiku bo bedzie odpadać :)

ja swojej konsoli nie malowałem tylko obudowe ktorą nastepnie sprzedałem komus kto sobie zamontuje :) .

A możesz się pochwalić jakiej konkretnie farby użyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz się pochwalić jakiej konkretnie farby użyłeś?

pewnie , kupowałem w UK bo tu mieszkam juz kilka lat

http://www.amazon.co.uk/Plasti-kote-3100SE-400ml-Super-Spray/dp/B001GU8B18/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1404933845&sr=8-1&keywords=spray+matt+white

http://www.amazon.co.uk/Rustoleum-AE0040028E8-400ml-Surface-Primer/dp/B001W03PSQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1404933868&sr=8-1&keywords=spray+primer++white

nic specjalnego ale do plastiku

dodam ze czy bedzie to odpadać itd to niewiem bo jedna z 2 obudów ktore wymalowalem została juz sprzedana. Kiedys cos takiego robiłem na gorszych farbach z PS3 i nie było problemu

Edytowane przez Chazy_Chaz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz za malowanko? :)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie , kupowałem w UK bo tu mieszkam juz kilka lat

http://www.amazon.co.uk/Plasti-kote-3100SE-400ml-Super-Spray/dp/B001GU8B18/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1404933845&sr=8-1&keywords=spray+matt+white

http://www.amazon.co.uk/Rustoleum-AE0040028E8-400ml-Surface-Primer/dp/B001W03PSQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1404933868&sr=8-1&keywords=spray+primer++white

nic specjalnego ale do plastiku

dodam ze czy bedzie to odpadać itd to niewiem bo jedna z 2 obudów ktore wymalowalem została juz sprzedana. Kiedys cos takiego robiłem na gorszych farbach z PS3 i nie było problemu

Dziękuję...

Jeszcze jedno pytanie jeśli można - jakieś specjalne przygotowania, czy tylko zmatowiłeś papierem ściernym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję...

Jeszcze jedno pytanie jeśli można - jakieś specjalne przygotowania, czy tylko zmatowiłeś papierem ściernym?

wlasnie chodzi o to zeby nie matowic ( tylko tą błyszczącą część) wtedy zostanie taka sama struktura jak na czarnej wersji :) , jezeli nie dasz za duzo farby :)

ale nie ma tego zlego bo da się to zrobić samemu psikając farby z dość daleka.

co mozesz zobaczyć tutaj : http://oi61.tinypic.com/2hqf1nr.jpg

 

 

Ile chcesz za malowanko? :)

wyslac z UK ?

Edytowane przez Chazy_Chaz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chodzi o to zeby nie matowic ( tylko tą błyszczącą część)... 

Właśnie zastanawiam się głównie nad tą błyszczącą częścią obudowy - marzy mi się jakiś inny kolor :)

Póki co, niestety nie pojawiły się żadne gotowe zamienniki, a naklejki mnie nie interesują...

 

Parę fotek ze strony firmy, która zajmuje się malowaniem różnego sprzętu - wygląda to zajebiście :)

wide-1000.jpg

 

wide-1000.jpg

 

wide-1000.jpg

 

wide-1000.jpg

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne ale szczerze wolę oryginalne ustawienie tzn mattowa plus troche blyszczącej.

ale jak ci się podoba to jestem pewny ze jestes sam to w stanie zrobić to naprawdę nic trudnego

jeden z minusów to to ze trzeba rozkrecić calą konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat przykladowe fotki - na stronie można sobie wybrać dowolną kombinację kolorów + wykończenie matowy/metalik. Rozkręcanie konsoli raczej nie wchodzi w grę, więc jak już, to zacznę od tego zdejmowanego, błyszczącego elementu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dosc kotletów ale uncharted to moja ulubiona seria wiec chetnie przytule na premiere .

swoja drogą nie ten dział !


To akurat przykladowe fotki - na stronie można sobie wybrać dowolną kombinację kolorów + wykończenie matowy/metalik. Rozkręcanie konsoli raczej nie wchodzi w grę, więc jak już, to zacznę od tego zdejmowanego, błyszczącego elementu...

poczekaj do konca gwarancji i do dzieła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McKay@

Dzisiaj przyszła z naprawy i dostałem nówkę z tego co widzę, albo wymienili dodatkowo plastikową część.

W każdym bądź razie konsola przyszła i nie działa... po podpięciu jej do zasilania i hdmi, cały czas świeci się niebieski pasek, pulsuje. Wyciągałem już dysk, wkładałem go z powrotem, później zmieniłem kabel hdmi/tv i zero reakcji... czy to w ogóle możliwe, że wysyłają zepsutą konsolę, czy może robię coś źle ?

Edytowane przez swiatek94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć w PS Store różne aplikacje do pobrania? Wiem, że nie ma ich zbyt wiele, ale pamiętam, że kiedyś pobierałem aplikację do słuchawek, a teraz nawet tego nie mogę odszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć w PS Store różne aplikacje do pobrania? Wiem, że nie ma ich zbyt wiele, ale pamiętam, że kiedyś pobierałem aplikację do słuchawek, a teraz nawet tego nie mogę odszukać.

"Aplikacja pomocnicza do słuchawek z mikrofonem" - znajdziesz przez wyszukiwarkę. Żadnych innych app'ek, dostepnych na PS4, w naszym PSS nie ma... Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Na jednym z growych portali przeczytałem o dostępności na PS4 aplikacji "FilmBox", ale najwyraźniej coś im się pomyliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj ktoś, kto przesiadł się z X360 na PS4 i może opisac wrażenia? Kumple mają PS4, a ja tym padem grać nie mogę i mimo najszczerszych chęci chyba będę musiał wziąć XOne. Wszystko przemawia już za PS4 opróćz tej jednej kwestii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiąc szczerze zaliczyłem taką przesiadkę i jestem zadowolony. Co do pada to jedynie gałki analogowe, a konkretnie materiał którymi są one pokryte, stanowił dla mnie problem, dlatego kupiłem na nie specjalne nakładki. Generalnie- kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×