Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze wiele się musisz nauczyć może poszedłeś do pana Bronka na osiedlu i ci doradził ?

Czy też W Sony Center?

Jeśli dla ciebie w sieciówkach pracują ludzie nie znających się na produktach to gz.Ogarnięty człek wyrabia tam 4k na rękę.

A ja trafisz na takiego to od razu wiadomo, że koleś wie o czym gada bo ci powie czym jest X reality pro w sony triluminos display czy też, że 400hz to 100hz itd.

Ale jak ci pan Bronek ze specjalistycznego sklepu doradził to ok wolny kraj.

I de facto najlepiej kupować produkty które chcą wywalić z magazynu, kolega wygarnął 47W809 za 2500zł nówka :O gdzie telewizor ten chodził za 3400 ;O

Ale to jest Twoje zdanie i masz prawo do niego. Ja byłem w kilku sieciowych sklepach i wszędzie proponowano mi samsunga, bo ma fajnego smarta, bądź lg. Sony wg nich zbyt drogie, a philips posiada zbędny bajer, czyli światełka jak to pan nazwał. Może nie trafiłem na człowieka z wiedzą i zaraziłem się, ale wydaje mi się, że gdy chcę otrzymać fachową poradę, aby kupić tv z wyższej półki, to coś więcej niż w/w mi się należy. Dlatego powtarzam, nie trafiłem nigdzie na kogoś z wiedzą. A ja mam takie zboczenie, że gdy kupuję coś, to staram się być przygotowany w tym temacie. I jeśli ja miałem większą wiedzę na temat tv, niż człowiek sprzedający mi go, to wybacz.

A tak to trafiłem do sklepu, nie podam nazwy publicznie, ale to jest jeden jedyny sklep w pl, który dość prężnie działa w sieci, na jednym z forów o tematyce AV. I jeśli obsłużono mnie pro, a na tv zaoszczędziłem 600 zł, to mam prawo być zadowolony. Zawsze polecę ten sklep, więc jak ktoś ma ochotę to PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartbuks

Czy przypadkiem siedziba tego sklepu nie mieści się w Olsztynie?

Jeśli tak, to na necie masz sporo wpisów na temat ich ,,profesjonalizmu''...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś robili to bardziej fachowo. Teraz jak się trochę rozwineli to mają więcej pracowników którzy tylko myślą jakby tu najszybciej do domu wrócić. Nie jestem w temacie już ze 3 lata bo tyle czasu użytkuję obecny tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bo przymierzam się do kupna PS4 chciałem się zapytać bo w większości sklepów jest gwarancja na 12 miesięcy czemu nie na 24 ? Czy jest to zgodne z prawem Uni Europejskiej ?

Temat wałkowany setki razy.

Sony daje rok a drugi rok według wspomnianego prawa ma działać i to już że sklepem załatwiasz a nie z Sony jak się zepsuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bo przymierzam się do kupna PS4 chciałem się zapytać bo w większości sklepów jest gwarancja na 12 miesięcy czemu nie na 24 ? Czy jest to zgodne z prawem Uni Europejskiej ?

Nie ma takiego prawa. Gwarancja jest dobrowolnym świadczeniem producenta, i może nawet jej nie być. 2 lata, to masz jako odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową - i to gwarantuje EU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem bo jakoś dziwnie to napisaliście sklep daje rok, a drugi rok Sony odpowiada jak coś się stanie ?

Gwarancja jaką daje Sony, wynosi rok. Natomiast prawo daje Ci drugą metodę na reklamację wadliwego towaru (u sprzedawcy, nie producenta), której okres wynosi 2 lata, i nazywa się to "niezgodność towaru z umową". W poniższym linku, masz wszystko wyjaśnione...

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/n,39,390,6,1,abc-konsumenta--co-warto-wiedziec-o-zakupach-i-reklamacji-wzory-pism.html

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem, tylko dalej nie rozumiem dlaczego w niektórych sklepach jest napisane, że dają 1 rok gwarancji skoro i tak muszą dać 2 lata sick.

 

Mylisz pojęcia kolego... :) W drugim przypadku to TY musisz udowodnić wadę produktu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra w takim razie kupować z gwarancją 12 miechów czy dopłacić stówke i brać z 24 ?

Czy ty w ogóle przeczytałeś tego linka, który ci wkleiłem? Bo wydaje mi się, że nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem na 24 miechy jest gwarancja, tylko to jest Polska i wiem, że czasami są tutaj problemy.

Problemy mają tylko pojedyńcze jednostki, które nie zapoznają się ze sposobem reklamowania towarów. Ale w takich przypadkach, do ich dyspozycji jest darmowa pomoc Rzecznika Konsumenta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nową PS4 w komputroniku, wszystko oryginalnie pozamykane itd, jednak gdy wszystko w domu rozpakowywałem to nie znalażłem wśród papierów "słynnej" karty gwarancyjnej od Sony (o tym mówię: http://img821.imageshack.us/img821/9764/obrazgs.jpg). Czy jej brak stanowi jakiś problem/co robić w takiej sytuacji? Jako dowód zakupu wybrałem paragon i czy na jego podstawie mogę korzystać z gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra w takim razie kupować z gwarancją 12 miechów czy dopłacić stówke i brać z 24 ? 

 

Chcesz dodatkowo płacić 100 zł za coś, z czego już teraz masz prawo skorzystać? Ty chyba na prawdę, nie zrozumiałeś tego, co Ci koledzy wyłożyli :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy będą zestawy PlayStation 4 z grą FIFA 15 (Media Markt,Euro AGD) ? Jeśli ktoś wie to bardzo dziękuje za podanie informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej oficjalnej informacji ale znając życie. Exa sklepy robiły swoje bundle, które będą droższe niż sama konsola + gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem że pojawi się jakaś informacja odnośnie bundla z Fifą 15 a najlepiej jeszcze jakby drugiego pada dali :) widzę że jednak kolejnym bundlem będzie PS4+Driveclub nie ma zatem chyba szans żeby zestaw z Fifą się pojawił, zapewne gdyby tak było to info by się już pojawiło tak jak w przypadku zestawu z Driveclubem w końcu premiera Fify już w najbliższy czwartek...szkoda., mhmm zastanawiam się czy śmigać już do sklepu po PS4 z Destiny czy jeszcze czekać tydzień a nóż widelec coś się pojawi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc coś czuję,że będę musiał kupić PS4 i FIFE osobno :/ a szkoda, bo spodziewałem się jakiegoś fajnego zestawu jak to jest z PS4+Destiny, The Last of Us albo nawet tego co ma Xbox One (Fifa 15 + Forza). :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz pisane,ze na 90% wylacznosc na bundle z fifa ma MS.

Robicie problem z niczego,konsole bez problemu za 1499 zl mozna dostac,pady tez po kolo 2 stowek jak dobrze poszukac.Na dzien dzisiejszy najtansza fifa w preorderze za 219( komputronik,me ,empik). Zestaw golas ps4 + fifa 15 od ps4 fifa bundle roznilby sie tylko tym,ze w drugim przypadku gra bylaby w pudelku z konsola,a NIC na tym nie zaoszczedzicie,predzej przeplacicie... Mamy weekend wiec dobry czas na zakup ps4,i przetestowanie konsoli zanim wyjdzie fifka,wiec ja na waszym miejscu lecialbym i kupil skoro macie fundusze,zamiast siedziec na forum i sie glowic ze MOZE MEGA FARTEM wyjdzie fifa bundle i zamiast 1499+219 zaplace 1699...Panowie,troche zdecydowania...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz pisane,ze na 90% wylacznosc na bundle z fifa ma MS.

Robicie problem z niczego,konsole bez problemu za 1499 zl mozna dostac,pady tez po kolo 2 stowek jak dobrze poszukac.Na dzien dzisiejszy najtansza fifa w preorderze za 219( komputronik,me ,empik). Zestaw golas ps4 + fifa 15 od ps4 fifa bundle roznilby sie tylko tym,ze w drugim przypadku gra bylaby w pudelku z konsola,a NIC na tym nie zaoszczedzicie,predzej przeplacicie... Mamy weekend wiec dobry czas na zakup ps4,i przetestowanie konsoli zanim wyjdzie fifka,wiec ja na waszym miejscu lecialbym i kupil skoro macie fundusze,zamiast siedziec na forum i sie glowic ze MOZE MEGA FARTEM wyjdzie fifa bundle i zamiast 1499+219 zaplace 1699...Panowie,troche zdecydowania... ;)

Nie wiem trochę o co Ci chodzi i o jakie robienie problemów no ale w razie czego przepraszam,że w ogóle napisałem i za moje niezdecydowanie również :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu bardziej mialem na mysli kemota ktory zastanawia sie czy kupowac teraz czy za tydzien bo moze sie cos pojawi...no kuzwa rece opadaja.

W czasie w ktorym myslicie czy warto teraz kupic czy za tydzien zdazylibyscie juz kupic i sie cieszyc nowa konsola zamiast wypisywac teksty ktore niezbyt ludzi interesuja czyli chcialem kupic bundle,ale sie chyba nie pojawi,wiec kupie oddzielnie albo nadal bede liczyl ze bundle sie pojawi..

Mnie za nic nie trzeba przepraszac,ale warto byc w zyciu bardziej zdecydowanym,bo na razie tylko tracicie...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dex jednyna różnica może być taka, że bundle mają nowsze modele konsol ( z tlou model 10004A czy 1116A Destiny) a modele bez gier to premierówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mieliście problem z napędem to on mielił cały czas ? Bo u mnie po dłuższej chwili od włączenia. Dodatkowo jak gram to konsola potrafi kilka razy z rzędu piknac. Chodzi o ten dźwięk od włączania.

Te problemy zaczęły się kilka dni temu gdy podczas gry w Destiny wyłączyli na chwilę prąd. Odpalam i dziwne pikanie. Dzisiaj głównie problem z napędem. Co dziwne jest on prawie nieużywany bo większość gier mam cyfrowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrójne piknięcie oznacza reset systemu.

Odbuduj bazę danych, może trzeba Soft przeinstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pyt. czy na PS4 można tak jak na PS3 wrzucić sobie filmy avi i je swobodnie odtwarzać z dysku konsoli?? I czy można je posegregować jak na PS3? tworząc albumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy podłączając dysk zew./pena z Fat32 lub NTFS (nie wiem czy widzi NTFS) można coś odtworzyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×