Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra fajnie wytlumaczyl.ale ja nie rozumiem jednej rzeczy.Gram np  w Fife,strzelilem zajebista bramke i chca ja sharowac.W jaki sposob?

Jak nacisne share to dopiero od tego momentu konsola zacznie nagrywac tak? Czy konsola nawet nagrywa kiedy o tym nie wiem.. Ktos to ogarnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos jak wyglada sytuacja ze streamowaniem na twitchu lub ustream? Do tej pory widzialem same streamy mizernej jakosci. Zeby streamowac w 1080p trzeba miec upload rzedu 6-8 Mbps. I teraz nie wiem czy slaba jakosc spowodowana jest niewystarczajaca predkoscia czy moze twitch i ustream ogrniczaja jakosc dla ps4? Zastanawiam sie nad przyspieszeniem lacza z 16Mbps/1Mbps na 50Mbps/10Mbps stad moje pytanie.

 

Bierz pod uwagę to, że Twitch dzieli konta na zwykłe i partnerskie i te zwykłe mają gorsze możliwości streamowania niż partnerzy. Nie orientuje się jak z tym jest teraz, ale jeszcze nie dawno było tak, że wybór jakości był tylko u partnerów i chyba ostatnio nawet nie pozwalają na natywną rozdzielczość ze zwykłych kont (ale tego pewien nie jestem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra fajnie wytlumaczyl.ale ja nie rozumiem jednej rzeczy.Gram np w Fife,strzelilem zajebista bramke i chca ja sharowac.W jaki sposob?

Jak nacisne share to dopiero od tego momentu konsola zacznie nagrywac tak? Czy konsola nawet nagrywa kiedy o tym nie wiem.. Ktos to ogarnia?

Konsola nagrywa cały czas. Masz bufor 15 ostatnich minut gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emulator Ps4 na Xone  :P

 

Jak widac MS znalazl sposob zeby gry na X1 chodzily w 1080p ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra fajnie wytlumaczyl.ale ja nie rozumiem jednej rzeczy.Gram np  w Fife,strzelilem zajebista bramke i chca ja sharowac.W jaki sposob?

Jak nacisne share to dopiero od tego momentu konsola zacznie nagrywac tak? Czy konsola nawet nagrywa kiedy o tym nie wiem.. Ktos to ogarnia?

Konsola zawsze ma w pamięci ostatnie 15min. Naszej gry. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika

...nie dzieci a studenci na praktykach.

Składając konsole i inne produkty dostają zaliczenie praktyk.

Nie zmienia to faktu że sa wykorzystywani a konsole sa zrobione "na odczep się" lub wręcz robione tak że nie mają prawa działać.

...my dostaniemy konsole od Japońców któzy za źle złożoną konsolę pewnie mają popełnić sepuku :D *taki żart*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak, jak kolega pisze wyżej. Konsole na Europe robione są w Japonii, konsole na USA robione są przez Chiny :) Duża szansa na to, że będą mniej awaryjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blackhawkPL: Mniej lub bardziej, na dobrą sprawę mimo wszystko to chyba powód do radości, ale z drugiej strony ciężko będzie teraz cokolwiek powiedzieć i odnieść się do amerykańskich problemów, bo nas mogą czekać zupełnie inne. A miałem się dzisiaj właśnie pytać czy wiadomo już coś więcej na temat awaryjności przez ten tydzień od premiery, bo coś ucichło nagle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

859888_593769904023838_884690703_o.jpg

 

Bardzo trafny podział. Gimbaza nie będzie zajmować połowy konsol. Uff... Jest szansa coś pograć po weekendzie przynajmniej.

Edytowane przez blackhawkPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wyemitowano pierwszą reklamę PS4 w polskiej TV :)

 

DOWN:

Serio :ohmy: Pierwszy raz taką widziałem ;D może to dlatego, że mało oglądam TV :P

 

 

hmm faktycznie jak sobie przypomnę, to w przerwie finału LM leciała jedna (więcej sobie nie przypominam)

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już parę tygodni temu podczas Ligi Mistrzów leciały reklamy PS4 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do tych którzy zjawią się dzisiaj w wybranych miastach aby przetestować PS4 jak wrócicie opiszcie jak wrażenia z gry.

Mieszkam w takie wiosce ze Sony stwierdziło ze tutaj nie warto pokazywać konsoli i gier :D haha :D


Z góry dziękuje i przepraszam za rozmywanie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do tych którzy zjawią się dzisiaj w wybranych miastach aby przetestować PS4 jak wrócicie opiszcie jak wrażenia z gry.

Mieszkam w takie wiosce ze Sony stwierdziło ze tutaj nie warto pokazywać konsoli i gier :biggrin: haha :biggrin:

Z góry dziękuje i przepraszam za rozmywanie tematu.

 

 

 

 

No...Wrocław też chyba jest do wsi zaliczana. Przykre to trochę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...Wrocław też chyba jest do wsi zaliczana. Przykre to trochę.

 

 

Dajcie spokój, a Kraków? bez sensu te miejscówki wybrali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a to czemu niby? to jest w 13 krajach. PS4 sprzedało milion ponad w samej NA.

 

ja bym nawet powiedział że to dość kiepski wynik :). Sony sprzedało milion na terenie M$ (USA+Canada). M$ sprzedało milion w 13 krajach. A Europa to jest terytorium Sony. tak że za tydzień się dopiero okaże jaki wpier... dostał M$ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajnie, że im się udało, milion konsol w 24h to dobry wynik, ciekawe jednak jak to wygląda w samej Ameryce Pólnocnej, a szczególnie w USA. Wydaje mi się, że tam tym razem PS4 zdetronizuje X1 ; ) Poza tym, sprzęt sony nie zadebiutował jeszcze w Europie, a to zrobi sporą różnicę ; )

 

Btw.

 

http://www.pssite.com/news-29578-ponad_2_miliony_ludzi_czeka_na_ps4_w_samej_sieci_sklepow_gamestop.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strony glownej:

http://www.pssite.com/news-29596-ruszyl_europejski_playstation_store_dla_ps4__gry_kosztuja_nawet_304_zlote_.html

 

Przeginaja palke i to konkretnie, na US PSS normalne ceny 60$, a u nas nie wiadomo skad wychodzi ~100$... Rozumiem, ze to dopiero start generacji i chca jak najwiecej wycisnac z niskiej sprzedazy gier, ale bez przesady, nie zeby 4 gry kosztowaly tyle co sama konsola, wszystko ma swoje granice. Mam nadzieje, ze tlumy nie beda kupowac gier z PSS bo jak tylko wydawcy zobacza, ze ludzie sa jednak sklonni tyle placic to takie ceny zostana juz na stale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile zejdzie w PL. Myślę, że może to być rekordowa sprzedaż sprzęty SONY w naszym kraju.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×