Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Już niedługo premiera konsoli. Byłem napalony ale z różnych względów, zwłaszcza błędami wieku młodzieńczego, odpuściłem sobie. Jeżeli ktoś z was zakupi konsole a przez przypadek będzie miał słuchawki SONY Elite Pulse Headset 7.1 proszę by napisał czy ten zestaw działa poprawnie i czy w ogóle działa na PS4. Ostatnio znowu dobił mnie artykuł ze strony głównej że cytuje: ''Brak obsługi zestawów słuchawkowych pod Bluetooth jednak boli bardziej niż się spodziewałem. Osoby bez dobrego systemu audio niestety nie będą mogli "poczuć" dźwięku w grze.'' Jest to dla mnie ważny aspekt gdyż w 80% gram z tymi słuchawkami na uszach. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już niedługo premiera konsoli. Byłem napalony ale z różnych względów, zwłaszcza błędami wieku młodzieńczego, odpuściłem sobie. Jeżeli ktoś z was zakupi konsole a przez przypadek będzie miał słuchawki SONY Elite Pulse Headset 7.1 proszę by napisał czy ten zestaw działa poprawnie i czy w ogóle działa na PS4. Ostatnio znowu dobił mnie artykuł ze strony głównej że cytuje: ''Brak obsługi zestawów słuchawkowych pod Bluetooth jednak boli bardziej niż się spodziewałem. Osoby bez dobrego systemu audio niestety nie będą mogli "poczuć" dźwięku w grze.'' Jest to dla mnie ważny aspekt gdyż w 80% gram z tymi słuchawkami na uszach. Pozdrawiam.

 

 

 

...a ja powtórzę jeszcze raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SONY Elite Pulse Headset 7.1  !!TO NIE BLUETOOTH TYLKO RADIO WYKORZYSTUJĄCE ŁĄCZE USB DO ŁĄCZNOŚCI Z KONSOLĄ!!

Zestawy słuchawkowe na USB działają od patcha 1.50.

 

Dziękuje za uwagę ;)

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

SONY Elite Pulse Headset 7.1  !!TO NIE BLUETOOTH TYLKO RADIO!!

....

To mnie akurat też interesuje, lepiej by było gdyby działały jak piszesz :) jak czytałem ten oficjalny faq to wprost to nie wynikało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli jeszcze nie jest wspierany a miał być od 1.50 według oficjalnego FAQ, to nadal nie jest to Bluetooth tylko radio a komunikacja taka sama jak w każdych innych słuchawkach USB. Standardowe słuchawki USB są lub będą wspierane bo jadą tym samym wózku co Pulse. A to że między słuchawkami a dongle nie ma kabla to już osobna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by Sony Pulse było na Bluetooth to by nie potrzebowało dongle do działania i działały by z każdym telefonem i PC bez żadnych kabli ;-) Trochę się naczytałem o nich przed zakupem - o obu modelach.

Poza tym Bluetooth nie robił by zakłóceń w działaniu Wi-Fi nd niektórych częstotliwościach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te gry

  • Assassin's Creed IV Black Flag
  • Call of Duty: Ghosts
  • Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
  • Battlefield 4
  • NBA 2K14

są tylko dostępne w opcji PS3 do PS4 w formie cyfrowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem, to ten cały pulse ma być wspierany POTEM po updacie którymś, na początku mamy tylko kablowe niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Will Wireless Stereo Headset and PULSE wireless stereo headset, which are currently sold for the PS3 system, work on the PS4 system at launch? What about other wireless headsets?

The PS4 system will support the Pulse Wireless Stereo Headset and Pulse Wireless Stereo Headset following an upcoming PS4 system software update. Existing wireless headsets from third-party companies that use a Bluetooth connection will not be supported on the PS4 system, though most existing headsets that connect via USB will be supported following PS4 system software update 1.50

 

Ja akurat mam oficjalnego headseta na BT, ale i tak chcialem go wymienic. I tak po glowie chodzil mi ten pulse lub turtle beach p5, ale po informacji o 4-pinowym gniezdzie w padzie pod zestaw sluchawkowy jak z telefonu mam zamiar to taniej ugryzc. Albo kupie headseta na kabelku albo dokupie mikrofon zalmana do moich CAL'i i wepne sie za pomoca adaptera w pada, o ktorym mowa w temacie o DS4. Uwazam to za najlepsze rozwiazanie jak sie nie ma pulsow.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że nie chcę podłączać SONY Elite Pulse Headset przez kabel w czasie gry. Konsola stoi dość daleko przy TV i podłączenie słuchawek kablem nie wchodzi w rachubę. Zresztą nigdy tego nie wypróbowałem zbytnio nawet na PS3. No nic innego nie pozostało jak czekać na opinie innych użytkowników czy to działa czy tez nie. Wedle podanej info będą działać od wersji software 1.50, ale lepiej poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej nowych informacji o ps4 tym mniej chęci na jej kupno na premierę, wychodzi na to że jest mniej multimedialna niż jej poprzedniczka ps3: http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,14998510,Nie_samymi_grami_konsola_zyje__Do_czego_jeszcze_mozna.html

Nikt CI nie wciska PS4 na siłę.

Artykuł ten jest trochę pisany pod Xbox'a i nie przypadkowo PS4 jest zawsze jako pierwsze wymieniane jako to które czegoś nie może, pamiętaj tylko że wymienione funkcje będą w raz z uaktualnieniami.

Spieszyli się chłpaki żeby na premierę się wyrobić ale do póki są to kwestie softu to dla mnie liczy się efekt końcowy.

Tak, pisze z pozycji stronniczej bo mam zamówioną już konsolę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dedykowane słuchawki od Sony nie będą działać to bedzie przegięciem - sam mam starszy model i powinien on działac ODRAZU, a nie po jakis smiesznych update...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że nie chcę podłączać SONY Elite Pulse Headset przez kabel w czasie gry. Konsola stoi dość daleko przy TV i podłączenie słuchawek kablem nie wchodzi w rachubę. Zresztą nigdy tego nie wypróbowałem zbytnio nawet na PS3. No nic innego nie pozostało jak czekać na opinie innych użytkowników czy to działa czy tez nie. Wedle podanej info będą działać od wersji software 1.50, ale lepiej poczekam.

Nadal możesz podłączyć Pulse Elite kablem do DualShck 4 do póki nie będą już wspierane bezprzewodowo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej nowych informacji o ps4 tym mniej chęci na jej kupno na premierę, wychodzi na to że jest mniej multimedialna niż jej poprzedniczka ps3: http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,14998510,Nie_samymi_grami_konsola_zyje__Do_czego_jeszcze_mozna.html

 

Powiedzmy sobie szczerze. Multimedialność w przypadku PS3 to porażka, to samo na razie w PS4. Ale kto głównie do tych celów kupuje konsolę? Pierwszy lepszy Dongle Smart TV za 150 zł jest 100x bardziej multimedialny niż konsole wszystkich generacji razem wzięte, łącznie z PS4 i X1 na czele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dedykowane słuchawki od Sony nie będą działać to bedzie przegięciem - sam mam starszy model i powinien on działac ODRAZU, a nie po jakis smiesznych update...

Wiem że jest to przegięcie.

Na szczęście będzie to załatane.

Właściciele xBone mają mniej szczęścia bo tylko oficjalne słuchawki i tylko dzięki oficjalnej przejściówce kris kiedyś się ukaże.

My przynajmniej możemy na razie podpiąć cokolwiek kablem do pada.

Powiedzmy sobie szczerze. Multimedialność w przypadku PS3 to porażka, to samo na razie w PS4. Ale kto głównie do tych celów kupuje konsolę? Pierwszy lepszy Dongle Smart TV za 150 zł jest 100x bardziej multimedialny niż konsole wszystkich generacji razem wzięte, łącznie z PS4 i X1 na czele.

Sam używam TV bezpośrednio z PC jako DLNA ale wspieranie mediów, odtwarzanie muzyki czy komunikacji często jest kartą przetargową czy brać czy nie brać konsolę. Wiem że Sony woli z nas ciągnąć kasę za filmy i muzykę które sami nam dadzą. ...Ale Polacy w tym wypadku nic nie mają bo serwisy są nie dostępne u nas.

Uważam że tak czy siak powinna się znaleźć obsługa MP3 i DLNA pomimo że sam tylko przetestuję tylko czy działa bez zakłóceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykul jest pisany pod Xboxa.Skoro Sony powiedzialo ze doda obsluge czegos,to ja doda i koniec kropka.Fakt,szkoda,ze od razu konsola nie wspiera mp3 itd,ale konsola jest do grania glownie.Poza tym,artykul do Polski calkowicie nie pasuje,bo Xboxa w Polsce nie mozna kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej nowych informacji o ps4 tym mniej chęci na jej kupno na premierę, wychodzi na to że jest mniej multimedialna niż jej poprzedniczka ps3: http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,14998510,Nie_samymi_grami_konsola_zyje__Do_czego_jeszcze_mozna.html

 

 

Swietny artykul. Przynajmniej nie bedzie kolejek, bo PS4 nie czyta mp3 :sweat:

Nic z tych brakow nie jest mi potrzebne, pewnie jak wiekszosci :laugh:

 

Mam preorder na gola w euro, ale pojade do innych marketow upolowac bundla o wszystko mowiecej nazwie PLAYER EDITION

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki macie problem z mikrotransakcjami? Wciąż można grać bez ich używania. W sumie w tej generacji pojawiały się od dawna jako time saver DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co się dzieje z mikrotransakcjami w Forza 5, to są jakieś jaja albo bardziej dramat.
Tam się nie da grać bez mirkotransakcji, nie dostaje się już samochodów za wyścigi, we free mode dostępne jest tylko 40 aut.
Wszystko jest zrobione pod to żeby gracz oprócz $60 wydanych na grę dał drugie tyle na tokeny.
Jako przykład nich posłuży samochód Lotus E21 (formuła) na który trzeba wydać około 60 funtów... 60 funtów za jeden samochód, kogoś posrało.
Oczywiście nie trzeba wydawać kasy, bo jeśli chcemy kupić to auto wystarczy 60h+ farmienia bez wydawania kasy na nic innego. (wyliczył to jakiś gracz)
Jeśli mirkotransakcje są obok gry lub w grach F2P nie mam nic przeciwko, ale jeśli to co się dzieje w FM5 będzie standardem to jest o co się obawiać.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki macie problem z mikrotransakcjami? Wciąż można grać bez ich używania. W sumie w tej generacji pojawiały się od dawna jako time saver DLC.

W singlu ok, ale jak okaże się że w multi bogacze będą biegać z najlepszymi broniami itp to kiepsko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×