Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, bo wychodzi w takim razie na to, że slimka jest głośniejsza niż moja przeszło roczna 1216 i bliżej jej do premierówki choć na ucho mówisz, że kultura pracy podobna do tej konsoli sygnowanej U4? Jeśli tak to nieźle choć po niższym procesie produkcyjnym APU spodziewałem się lepszych wyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szparagu napisał:

Dziwne, bo wychodzi w takim razie na to, że slimka jest głośniejsza niż moja przeszło roczna 1216 i bliżej jej do premierówki choć na ucho mówisz, że kultura pracy podobna do tej konsoli sygnowanej U4? Jeśli tak to nieźle choć po niższym procesie produkcyjnym APU spodziewałem się lepszych wyników.

tak moim zdaniem jest tak samo , a grzeje się bardziej bo nawet w menu jest goraca dosc a przy u4 jak cholera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowz ds4 troche wiekszy widze, pewnie wygodniejszy... ciekawe jak z aku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bany1987 napisał:

nowz ds4 troche wiekszy widze, pewnie wygodniejszy... ciekawe jak z aku...

nie wydaje mi sie zeby byl wiekszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciach wyglada minimalnie wiekszy ale moze perspektywa taka, aczkolwiek baterie mogliby wsadzic pojemniejsza to bym moze przytulil nowy model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ta konsola ma znacznie mniej wlotow czy wylotow powietrza co zwykły model, ciekawe. Czyli coś musieli pogrzebać w środku że chodzi tak samo głośno jak poprzedni model a ma mniejszy przypływ powietrza. Takie moje domysły :22_stuck_out_tongue_winking_eye:
A napisz jeszcze kolego jaki to dokładnie model CUH i co dalej ?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, cykor napisał:

Widzę że ta konsola ma znacznie mniej wlotow czy wylotow powietrza co zwykły model, ciekawe. Czyli coś musieli pogrzebać w środku że chodzi tak samo głośno jak poprzedni model a ma mniejszy przypływ powietrza. Takie moje domysły :22_stuck_out_tongue_winking_eye:
A napisz jeszcze kolego jaki to dokładnie model CUH i co dalej ?

 

ma ich całkiem sporo ale nie są az tak widoczne , całe boki i tył to wloty powietrza.

CUH 2016A A 2016B  bedzie model z 1TB

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chazy weź proszę nagraj filmik z pracy tej slimki. Kilka różnych gier wraz z pomiarem głośności... Już wiemy jak wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, cykor napisał:

Widzę że ta konsola ma znacznie mniej wlotow czy wylotow powietrza co zwykły model, ciekawe. Czyli coś musieli pogrzebać w środku że chodzi tak samo głośno jak poprzedni model a ma mniejszy przypływ powietrza. Takie moje domysły :22_stuck_out_tongue_winking_eye:
A napisz jeszcze kolego jaki to dokładnie model CUH i co dalej ?

 

Jasne, że było grzebane, bo na pewno APU w slimce jest wykonane w niższym procesie produkcyjnym czyli jego zapotrzebowanie na prąd jest znacząco mniejsze niż w poprzednich modelach, a poza tym już na pierwszy rzut oka widać, że tym razem powietrze wydmuchiwane jest od góry, a nie od spodu więc w końcu ktoś w SONY dostrzegł, że gorące powietrze zawsze wędruje ku górze :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, haobao_PL napisał:

@Chazy weź proszę nagraj filmik z pracy tej slimki. Kilka różnych gier wraz z pomiarem głośności... Już wiemy jak wygląda ;)

nagrać film to nie problem , tylko gdzie go udostepnic juz bany podostawałem za uncharted 4 ;-)

uruchamianie , tzn nowy LED :

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem co teraz Sony planuje zaprezentować na zbliżającym się evencie, skoro ich tajemniczy produkt można bez problemu dostać na ebayu. Oni sobie chyba nie zdają sprawy jaki to jest cios wizerunkowy. Jakim cudem im wypłynęło tyle sprzętu jeszcze przed oficjalną zapowiedzią? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sLk napisał:

Ciekawy jestem co teraz Sony planuje zaprezentować na zbliżającym się evencie, skoro ich tajemniczy produkt można bez problemu dostać na ebayu. Oni sobie chyba nie zdają sprawy jaki to jest cios wizerunkowy. Jakim cudem im wypłynęło tyle sprzętu jeszcze przed oficjalną zapowiedzią? 

 

Pewnie wczesniej uruchomili produkcje, dystrybucje i mialo to lezec na magazynach. 

A zapowiedz miala byc na ostania chwile. 

 

Jeszcze jak byl Sony-Ericsson po zapowiedzi co prawda ale na miesiac przed premiera 20tys sztuk W910 trafilo do obrotu, bez pudelek w blisterach, ale z pelnym osprzetem. 

Pewnie chinczyki na lewo to sprzedawali, smieszne jest to (a wtedy pracowalem dla S-E) jak zapytalem czy firma zamierza cos z tym zrobic, powiedzieli ze nie a fabryka (jedna) z ktorej to moglo wyciec nawet nie dostala kary, pogrozili im tylko palcem. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, sLk napisał:

Ciekawy jestem co teraz Sony planuje zaprezentować na zbliżającym się evencie, skoro ich tajemniczy produkt można bez problemu dostać na ebayu. Oni sobie chyba nie zdają sprawy jaki to jest cios wizerunkowy. Jakim cudem im wypłynęło tyle sprzętu jeszcze przed oficjalną zapowiedzią? 

 

Jak to co:

 

 

;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Żywy napisał:

 

Jak to co:

 

 

;)

 No chyba faktycznie to im pozostało :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, sLk napisał:

Ciekawy jestem co teraz Sony planuje zaprezentować na zbliżającym się evencie, skoro ich tajemniczy produkt można bez problemu dostać na ebayu. Oni sobie chyba nie zdają sprawy jaki to jest cios wizerunkowy. Jakim cudem im wypłynęło tyle sprzętu jeszcze przed oficjalną zapowiedzią? 

A ja tak sobie myślę czy oni tego specjalnie nie zrobili, bo 7 września zapowiedzą slima, który slimem nie jest ale zastępuje na linii produkcyjnej obecny model 1216 ze względu na cięcie kosztów produkcji i ceny ostatecznej urządzenia żeby zrobić dystans pomiędzy zwykłym PS4, a Neo - domniemam 399 EUR za Neo i 249 EUR za mniejsze PS4. Większość czasu na konferencji skradnie pewnie prezentacja i zapowiedź Neo w związku z czym któraś konsola byłaby poszkodowana i zapewne byłaby nią ta słabsza wersja, bo portale będą głównie pisać o Neo, dlatego też SONY mogło celowo zrobić zamieszanie w sieci i teraz niczego nie komentuje (banują filmy żeby udawać, że im to szkodzi żeby nie wyglądało to na wyciek kontrolowany). Jeśli tak jest to wyszło im to dobrze, bo na dwa-trzy tygodnie przed imprezą wszystkie portale prześcigają się w zdobywaniu nowych materiałów dotyczących nowego modelu PS4 :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Mniejsza wersja czwórki skradła już uwagę branżowych portali, a teraz będzie czas dla Neo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie remote play z ps4. Otóż czy majac ps vite mogę grać poprzez remote play w gry z ps4 będąc w pracy?  Wiadomo ze to daleko od domu i inna sieć wifi ale gdzieś czytałem że tak można i nie wiem ile w tym prawdy 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szparagu zobaczymy, ale nie posądzał bym ich aż o taką przenikliwość. Od jakiegoś czasu wszystko im wycieka przed premierą, łącznie z wyciekającymi danymi z kont psn. Ale zobaczymy, sam jestem ciekawy tej konferencji i tego jak do niej podejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Banan91PL napisał:

Witam mam pytanie odnośnie remote play z ps4. Otóż czy majac ps vite mogę grać poprzez remote play w gry z ps4 będąc w pracy?  Wiadomo ze to daleko od domu i inna sieć wifi ale gdzieś czytałem że tak można i nie wiem ile w tym prawdy 

Można grać na komputerze przez Remote Play więc chyba na Vicie też ale nie daję pewności, bo nie mam Vity.

 

@sLk Pomijając kwestię jakości PSN i jego zabezpieczeń, to marketingowców mają świetnych ;) Większość informacji o Neo to też były najprawdopodobniej przecieki kontrolowane żeby zebrać opinie i przygotować akcję marketingową tudzież zmienić coś żeby odbiór klientów był satysfakcjonujący i hajs się zgadzał.

Edytowane przez szparagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony nie zrobi nic ze slimem po prostu go zapowiedzą . Nie i na pewno nie jest to kontrolowany wyciek , to dość śmieszna teoria.

obstawiam cenę za slima jak za XS.

o dziwo teraz sony nie usuwa zdjęć z facebooka ze slimem itd przy okazji uncharted 4 tak bylo , pol godziny i wszystko znikało.

filmy ze slimem sam wylaczyłem dla swietego spokoju.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×