Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się też dzieje jak jest przerwa w dostawie prądu a konsolę masz na uśpieniu. W takich wypadkach proponuję UPS.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo fuck, prawda. Wczoraj i dziś była jakaś awaria i mi się zapomniało. Jak wróciłem na chatę i wcześniej to prąd był

Głupi ja. Odwołuje wszytko co złe na Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał już w Deus Exa w trybie HDR? Jak wrażenia? Ponoć różnica jest duża, i że HDR daje lepsze efekty niż 4K

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Marcossik napisał:

Ktoś grał już w Deus Exa w trybie HDR? Jak wrażenia? Ponoć różnica jest duża, i że HDR daje lepsze efekty niż 4K

 

Podobno są jakieś bugi w Deusie na ps4 w trybie HDR. Zajrzyj tutaj ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z platnoscia w psn zawsze  placilem bez problemu  a teraz  sie nie da pomocy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, brysio napisał:

Ja mam problem z platnoscia w psn zawsze  placilem bez problemu  a teraz  sie nie da pomocy 

Sprawdz czy nic po stronie Twojego banku sie nie zmienilo.

 

Ja nie mialem problemow - te pojawily sie z koncem zeszlego roku za chiny nie kumalem o co chodzi - dopiero jak przejrzalem wiadomosci z banku okazalo sie ze wylaczyli platnosci karta na stronach nie obslugujacych dodatkowo zapezpieczonych platnosci - PSS sie na to zalapal.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w posiadaniu PS4 slim? Jak się sprawuje? Czy opłaca mi się kupować ją zakładając, że wcześniej nie byłem w posiadaniu żadnej konsoli nowej generacji? Dodam, że TV w którym będzie stało PS4 nie posiada 4k ( sporadycznie będzie ona wynoszona do salonu a tam już jest)? Czy może jednak warto poczekać na PS4 pro? Dużo pytań tego typu padało jednak nikt nie udzielił rzetelnej odpowiedzi głównie dotyczącej PS4 slim. Bo odnoszę wrażenie, że to Ps4 pro to będzie taki pół produkt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mateusz1908 napisał:

Czy jest ktoś w posiadaniu PS4 slim? Jak się sprawuje? Czy opłaca mi się kupować ją zakładając, że wcześniej nie byłem w posiadaniu żadnej konsoli nowej generacji? Dodam, że TV w którym będzie stało PS4 nie posiada 4k ( sporadycznie będzie ona wynoszona do salonu a tam już jest)? Czy może jednak warto poczekać na PS4 pro? Dużo pytań tego typu padało jednak nikt nie udzielił rzetelnej odpowiedzi głównie dotyczącej PS4 slim. Bo odnoszę wrażenie, że to Ps4 pro to będzie taki pół produkt. 

Teoretycznie PS4 Pro nie jest wiele droższe od PS4 slim z dyskiem 1TB (różnica 50 EUR jeśli mnie pamięć nie myli), a jakby nie patrzeć ma przeszło dwukrotnie wydajniejszy układ graficzny i dość mocno podkręcony procesor (nie wiadomo na chwilę obecną czy wyłącznie podkręcony czy było w nim coś grzebane). W teorii powinno to zapewnić stabilniejszą płynność, zwłaszcza w grach z otwartym światem, gdzie procesor zwykłej PS4 nie wyrabia. Nawet jeśli w głównej mierze będziesz korzystać z TV 1080p to mimo wszystko odczujesz różnicę w jakości (ostrości i czystości) obrazu. Gry w 1080p mogą zaoferować - na przykładzie Rise of the Tomb Raider maksymalne wodotryski graficzne. Jak to będzie w praktyce tego nie wie nikt. Trzeba poczekać do premiery i się przekonać. Na chwilę obecną jednak na Twoim miejscu bym się wstrzymał z zakupem slimki PS4 i poczekał na opinie o Pro. W końcu to ta sama platforma i te same gry trafią na obie konsole więc czy to półprodukt czy nie, w teorii zapewni lepsze wrażenia estetyczne niż podstawowy model, a myślę, że mimo wszystko za 2-3 lata zadebiutuje PS5 i wówczas zwykłe PS4 przestanie być wspierane. To oczywiście tylko mój punkt widzenia i nie każdy musi się z nim zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, MagEllan napisał:

Sprawdz czy nic po stronie Twojego banku sie nie zmienilo.

 

Ja nie mialem problemow - te pojawily sie z koncem zeszlego roku za chiny nie kumalem o co chodzi - dopiero jak przejrzalem wiadomosci z banku okazalo sie ze wylaczyli platnosci karta na stronach nie obslugujacych dodatkowo zapezpieczonych platnosci - PSS sie na to zalapal.

 

ja cały czas placilem karta bez problemów teraz nagle się nie da. karta została dodana a jak chce kupić to piszę ze nie jest zgodne z dokumentacją 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, brysio napisał:

ja cały czas placilem karta bez problemów teraz nagle się nie da. karta została dodana a jak chce kupić to piszę ze nie jest zgodne z dokumentacją 

 

Miałem kiedyś ten sam problem, choć zawsze działało bez zarzutu. Próbowałem wszystkiego i nic. Po pewnym czasie problem sam minął, więc albo dzwoń na infolinię Sony albo doładuj portfel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problemy z płatnościami w PSN. Same przychodziły, same odchodziły. Im więcej kombinowałem tym więcej problemów było.

Zmieniłem PSN na M$ Store i problem zniknął jak ręką odjął :1_grinning:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktoś taki problem ze nie mógł wrzucic filmiku na YouTube?  Wyskakuje błąd ze nie mogę wysłać zawartości mam tak tylko z filmikami z Mafi 3 dziwna sprawa 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciagle coś mi nie gra hasło do PSN mimo iz wpisuje dobre lub przed chwilą zmienione , teraz pokazuje mi ze mam odczekać lub ze nie moga teraz ;pomoc ze zmianą hasła na nowe orientuje się ktos ile mam czekać az bede mogł znow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem fetyszystą ciszy (a że do PRO jeszcze daleko) od miesiąca "testuję" PS4 Slim ( pozbywszy się w mega cenie starej fatki :24_stuck_out_tongue: ) i powiem, że poza dizajnem (oczywiście rzecz gustu) jest to bardzo udany model. Konsolka jest baaardzo cicha! Podczas gry np. w PESa czy BF1 jest w ogóle nie słyszalna :banderas:

Miałem już wszystkie rewizje jakie dotąd wyszły, także mam porównanie jak na tacy. W sumie dla mnie najgorzej było z serią 1216 i tym charakterystycznym gwiżdżeniem/świszczeniem konsoli... Miałem trzy sztuki 1216 i na każdej to występowało...Strasznie irytujące, wręcz wkur***jące :listek:

Naprawdę slimka jest wyjątkowo cicha (może tak trafiłem ? ) :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trafiłeś, tak samo jak pechowo trafiłeś w gwiżdżące 1216? Może też słyszysz częstotliwości których inni nie słyszą. Ważne żeby długo posłużyła.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam :) :

Jak bym miał 2 konsole w domu na tym samym profilu to zapisy musiałbym przenosić między konsolami? PS Plus nie mam i nie zamierzam kupować dla chmury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy takie pytanie sie narodzilo w mojej glowie ostatnio. 

Mam kilka plikow promocyjnych naszej ligi wyscigowej. Chcialem sobie je zaladowac na ps4 aby w share factorze ladnie polaczyc z innymi plikami. Czy ktos wie jak mozna skopiowac te pliki na ps4? Probowlaem kilku sposobow i nic z tego. Wiem ze moge w druga strone... czyli z ps4 na laptopika ale ja chce wszystko robic na ps4. Ma ktos jakas rade dla mnie? Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwórz je przez YouTube albo przeglądarkę i włącz nagrywanie. Ale stracisz mocno na jakości. Bezpośrednio zgrać się nie da. Jedyna opcja to puścić przez apke albo przeglądarkę i ręcznie nagrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie. Od jakiegoś czasu posiadam nową konsolę PS4. Oprogramowanie aktualne, konto PSN aktywowane jako podstawowe PS4 itd. Mój problem polega na tym, że gdy chcę całkowicie wyłączyć PS4 to muszę wejść w Opcje zasilania, bo na domyślnej pozycji jest Przejdź w tryb spoczynku. Na poprzedniej konsoli mam do teraz domyślną opcję Wyłącz PS4, a przejdź w tryb spoczynku jest dostępna tylko wtedy, gdy wejdę w opcje zasilania. Czy da się to zmienić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba na starej konsoli masz stare FW. Ja od którejś aktualizacji mam więcej opcji i wyłącz ps4.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obu konsolach mam najnowszy Firmware, przecież inaczej nie mógłbym grać online, itd. Problem z tym na konsoli jest od początku, a przecież nie zaniosę do reklamacji, skoro tak pozatym dziwnym błędem konsola chodzi bez zarzutu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, może masz inną wersję FW :1_grinning: i dostałeś soft dla pro na amator edition konsoli :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Też bym chciał mieć na widoku opcje wyłącz a nie uspij, bo ile razy uśpiłem konsole zamiast wyłączyć to nie liczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×