Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź inne źródło internetu (udostępniony internet przez wi-fi ze smartfona na przykład).

Sprawdź jeszcze raz ustawienia routera (DHCP > stałe IP dla konsoli, DMZ albo UPnP).

Sprawdź czy to samo jest na Wi-Fi i na kablu.

Zadzwoń do usługodawcy i spytaj czy czegoś nie blokuje.

Rozkminiałem podobny przypadek na forum. Konfigurowałem modem i router 2 dni. Myślałem że konsola jest uwalona. Okazało się że na innym źródle internetu wszystko śmiga.

Na koniec kazałem chłopu zadzwonić do gościa od internetu i go objechać. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pomogło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostawcą jest orange, mam neostradę i wszystko sprawdziłem jest tak jak zawsze, ustawiałem dynamiczny adres, DHCP z adresem z poza zakresu, statyczny itd... W poniedziałek wszystko było ok z konsolą i internetem, zrobiłem update firmware i klapa z tymi 2 rzeczami... 


problem się sam rozwiązał... dziękuję bardzo wszystkim rady i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, mistrzu.

Ja swoje napisałem. Zrobisz z tym co chcesz. Ja też podobnie myślałem w tamtym przypadku.

Jeżeli uważasz że update ci zepsuł konsolę to ją reklamuj. Tylko wcześniej dla świętego spokoju sprawdź inne źródło internetu i spróbuj wgrać od nowa pełne oprogramowanie jak w wypadku wymiany dysku.

 

...tylko nie zdziw się jak wyślesz konsole do PRAMu a będzie z nią wszystko w porządku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten problem nie jest związany z firmwarem. Niestety winny jest uszkodzony napęd (wiem, bo miałem). Czeka Cię wysyłka do serwisu. Sorry.

Ogólnie zdarzyło się to 2 razy od grudnia i to ze akurat po aktualizacji firmware to pewnie zbieg okoliczności. jeżeli będzie się zdarzać notorycznie to wtedy będę musiał wysłać serwisu, ale mam nadzieje ze na razie jeszcze podziała bo tuż za rogiem 21 marca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno mieliśmy Upadte a Tu Sony zapowiada już kolejny z MASĄ obiecanych funkcji:

 

1. Tryb HDCP - Off - dla maniaków nagrywania
2. Możliwość eksportowania materiałów SHARE w 720p na dysk USB! - koniec z wgrywaniem na Facebook
3. Rozbudowa edytora wideo o dodatkowe opcje jak znak wodny itp.
4. Archiwizacja strumieni na Twitch i Ustream

 

To nie wszytko więcej podadzą jak będzie bliżej updateu :)

 

źródło PS Blog

Edytowane przez Kenet
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie wczoraj napisalem hejta,ze update z dupy daja i dzisiaj juz napisali co bedzie w nastepnym.Pewnie czytaja.

Fajnie,ze nie bedzie HDCP i streamy beda dzialaly w 720 p jak u konkurencji.Ale powiadomien kto sie zalogowal znajomych wciaz nie ma.

Wiec Yoshida jak to czytasz,wez to ogarnij.Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno mieliśmy Upadte a Tu Sony zapowiada już kolejny z MASĄ obiecanych funkcji:

1. Tryb HDCP - Off - dla maniaków nagrywania

2. Możliwość eksportowania materiałów SHARE w 720p na dysk USB! - koniec z wgrywaniem na Facebook

3. Rozbudowa edytora wideo o dodatkowe opcje jak znak wodny itp.

4. Archiwizacja strumieni na Twitch i Ustream

To nie wszytko więcej podadzą jak będzie bliżej updateu :)

źródło PS Blog

jak dadza 2 to 3 beda mogli sobie wsadzić. .. jest masa programow, ktora 100 razy lepiej obrobi wideo od tego ich edytora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego DLNA i czytanie filmów i pora sobie sprawić dysk na USB pod PS4 D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego DLNA i czytanie filmów i pora sobie sprawić dysk na USB pod PS4 D

niestety tylko eksportowanie filmow przy pomocy share...

zle przeczytalem ;)

 

ja chyba sobie lacze podbije do 50/10 Mbit, koszt niewielki i streamowac bedzie mozna w HD :)

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, umiem czytać ze zrozumieniem dla tego napisałem "do tego DLNA i czytanie filmów" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 1.62 nie jest konieczną aktualizacją do korzystania w pełni konsolą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że nowy firmware z numerkiem 1.70 pozwoli mi wgrywać zdjęcia przez USB do PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że nowy firmware z numerkiem 1.70 pozwoli mi wgrywać zdjęcia przez USB do PS4?

 

a skąd taki wniosek? :)

 

taki wypas to pewnie w 2.0 dopiero ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większy update pewnie będzie dopiero na E3, żeby mieli się czym podniecać, itd.

Z tego co wyczytałem, to następny udpate doda jakieś nowe opcje do funkcji "Share", ale czy ją naprawi to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej info się pojawiło odnośnie kolejnego udpate'u, który ma być "soon"...

 

- Dodatkowe funkcje dodane do edytora filmów video (pewnie jakieś filtry i inne pierdoły)

- Możliwość zrzucenia filmów/screenshotów prosto na USB, bez konieczności wysyłania ich gdziekolwiek (w końcu!)

- Możliwość nagrywania długich filmów, bez ograniczenia 15 minutowego, tak jak jest teraz

- Usunięcie blokady HDCP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko patrz kilka postów wyżej ;)

 

Niedawno mieliśmy Upadte a Tu Sony zapowiada już kolejny z MASĄ obiecanych funkcji:

 

1. Tryb HDCP - Off - dla maniaków nagrywania
2. Możliwość eksportowania materiałów SHARE w 720p na dysk USB! - koniec z wgrywaniem na Facebook
3. Rozbudowa edytora wideo o dodatkowe opcje jak znak wodny itp.
4. Archiwizacja strumieni na Twitch i Ustream

 

To nie wszytko więcej podadzą jak będzie bliżej updateu :)

 

źródło PS Blog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

- Możliwość nagrywania długich filmów, bez ograniczenia 15 minutowego, tak jak jest teraz

...

tego nie było wczesniej

 

bardza dobre rozwiązanie. pewnie standardowo bedzie nagrywac ostatnie 15 minut. a po wcisnieciu odpowiedniego przycisku (pewnie kilka razy share) bedzie nagrywalo az nie przerwiemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znalazłem zabezpieczeń przed włamaniem na PS4.Możecie mi powiedzieć jaki poziom zabezpieczenia ma taki

PlayStation Plus czy ochrona nr.karty kredytowej?Jakie są szanese ,że ktoś łącząc się  przez wi-fi zakosi mi nr.karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer karty nie jest przechowywany na konsoli a na twoim koncie SEN. Zawsze możesz go usunąć zaraz po transakcji lub używać PSStore z poziomu PC jak się boisz.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanse sa szalone :p

Boisz sie, ze ktos zakosi ci numer karty z ps+ przez wifi, a nie boisz sie logowac do banku? Itp. Ustaw sobie dobre haslo na wifi, a informacje o karcie mozesz w kazdej chwili usunac.

Numer karty nie jest przechowywany na konsoli a na twoim koncie SEN. Zawsze możesz go usunąć zaraz po transakcji lub używać PSStore z poziomu PC jak się boisz.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry

jak zwykle szybszy... :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wi-fi nie mam dostepu bo to jest sąsiada  :yes: Do banku też się nie loguje ale nie w tym rzecz.Jakie są szanse ,że ktoś może zakosić mi konto na plusie? I co z wirusami?No pozostaje PS Plus za który można płacić tylko kartą kredytową .

Edytowane przez szalony_szaleniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakosić konto na Plusie ... czyli musiałby się na nie dostać - wykraść/znać/złamać hasło lub shackowac serwery Sony.

Wirusy? W zamkniętej architekturze ? Żartujesz sobie chyba. To nie komputer.

Możesz być spokojny - nikt ci nic z konsoli nie wykradnie przez internet. ...chyba że dasz sobie słabe kilku znakowe hasło to ktoś może ci próbować się włamać na konto - szanse takie same jak wszędzie.

Poza tym jak już pisałem, dane karty zawsze możesz usunąć z konta zaraz po zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.Dzięki.

I jeszcze jedno pytanie.Czytałem gdzieś ,że  karty PlayStation Network Cards obecne na rynku działają tylko na PS3 i PSP.Czyt to prawda?Czy trzeba kupować specjalne karty do PS4 ?

  Edytowane przez szalony_szaleniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×