Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Swoje wywody na mój temat zestaw dla siebie. MP3 mam w dupie. Na konsoli muzyki nie słucham, ale DLNA to bym chciał bo i tak większość usług oferowanych przez Sony u nas nie działa. Ja nie zamierzam być rozczarowany.

Mam konsolę i główny cel spełnia.

Naj bardziej brakuje mi gier które wystarczą mu na dłużej i pełnego wsparcia dla moich słuchawek. Gry będą, słuchawki będą.

Sony nigdzie nie pisało że na 100% da MP3 i DLNA i mam tego świadomość więc daruj sobie.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ostatni dzień stycznia a FW dalej nie ma :D Może mówili o styczniu ale 2015?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotki głoszą, że update został przesunięty na 22 lutego, aby zgrać się z premierą PS4 w Japonii.

Wkrótce mają również więcej powiedzieć bodajże, co update będzie zawierać. Głównie wsparcie słuchawek, ale liczę na usprawnienia w praktycznie każdym aspekcie obecnego FW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki za przeszło 400 zł jeszcze do tego sony i nie działają z ps4... ręce opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczyna to irytować jeśli nie dadzą pełnej obsługi 22 lutego to dzwonie ich %$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczyna to irytować jeśli nie dadzą pełnej obsługi 22 lutego to dzwonie ich %$

 

No TY to jesteś Panisko jak ch... Nawrzucaj im na infolinii to na pewno dzień później wypuszczą update... Lol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś sie orientuje kiedy będzie aktualizacja ?

Jest luty a nadal nic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 luty tak piszą wraz z premierą w Japonii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co Wy sie tak za przeproszeniem sracie? Wszystko działa? Działa. Równie dobrze mogliby do końca tej generacji nie wydać update bo po co, skoro to co powinno działać, działa. Wasza dziwna sraczka na mp3 które potem uruchomicie ze 3 razy na rok jest całkiem zabawna:) Będą chcieli dodac MP3 albo DLNA to dodadzą. Nigdzie nikt nie pisal, ze to w ogole będzie dodane. Wyraz "moze" oznacza cień szansy, a Wy sie zachowujecie jak by ten update mial wnieść wszystko i konsola miała zacząć obciągać dodatkowo:) Rozumiem, marudzicie z nudów, bo nie ma w co grać, sam to mam, ale lepiej iść sie napić niż tu przeżywać.

Edytowane przez PiPoL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nagrywanie nie dziala tak jak powinno ;)

Słuchawki tez nie są obsługiwane - a obiecano ich wsparcie.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPol tu nie chodzi o mp3 czy też o dlna każdy czeka na wsparcie słuchawek za gruba kasę to najbardziej denerwuje na ps3site napisali ze mogą czasami nie dać jeszcze tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy sie tak za przeproszeniem sracie? Wszystko działa? Działa.

Przeczytaj tego posta, bo nie chce mi się ponownie pisać tego samego :)

http://www.ps3site.pl/forum/topic/78551-ps4-firmware/?p=938485

Soft wymaga gruntownych zmian i tyle w temacie.

Liczę, że 1.6 wprowadzi więcej zmian niż tylko słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrico, odroznij zachcianki od tego do czego jest konsola. Zgadzam sie z Twoimi podpunktami, wiadomo. Ale to są tylko nasze zachcianki bez ktorych da sie grać, a po to jest konsola:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy sie tak za przeproszeniem sracie? Wszystko działa? Działa. Równie dobrze mogliby do końca tej generacji nie wydać update bo po co, skoro to co powinno działać, działa. Wasza dziwna sraczka na mp3 które potem uruchomicie ze 3 razy na rok jest całkiem zabawna:) Będą chcieli dodac MP3 albo DLNA to dodadzą. Nigdzie nikt nie pisal, ze to w ogole będzie dodane. Wyraz "moze" oznacza cień szansy, a Wy sie zachowujecie jak by ten update mial wnieść wszystko i konsola miała zacząć obciągać dodatkowo:) Rozumiem, marudzicie z nudów, bo nie ma w co grać, sam to mam, ale lepiej iść sie napić niż tu przeżywać.

Z tego co pamietam to przed premiera ps4 w EU mowili ze dodadza obsluge mp3,wiec zadna laska z ich strony ze to 'kiedys' dodadza.A co jesli ktos sie pozbyl multimedialnej konsoli jaka jest PS3,kupil ps4 z nadzieja ze dodadza za chwile obsluge mp3,a mp3 wciaz nie obslugiwane - czemu? Nikt nie wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Może dlatego że to jest konsola do grania? Może -dlatego,że Sony ma Music unlimited i nie pozwoli na odtwarzanie pirackich MP3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to problem jest głównie w tym, że Sony zrobiło spory krok wstecz w stosunku do PS3 jeśli chodzi o funkcjonalność. Wcale się nie dziwię, że ludzie, którzy kupili konsolę nie są tym zachwyceni, zwłaszcza, że zapowiedziany update się przeciąga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zbierają maksymalnie dużo informacji, żeby przy wersji 1.6 poprawić inne wnerwiające niedoróbki jak chociażby wykrzaczanie się gier od EA? 

Krok wstecz? W stosunku do czego? Do PS3? Jak ktoś sprzedał to jest jego zakichany problem. Konsolę za 500zł z taką bazą gier i względną bezawaryjnością. Nawet żeby mi miała w szafie leżeć, to oddawać komuś za darmo nie zamierzam.

 

A kupujący mieli na kilka tygodni przed premierą w EU faq na temat tego co będzie a czego nie w PS4 więc teraz za przeproszeniem wypadałoby się przytkać i zwalić winę na własną ignorancję i zakup 'na hype' a nie na złe SONY bo nie dało. Nie dało bo widocznie nie mogło, jak da to będziemy się cieszyć a jak nie to będziemy dalej czekać. 

 

Jeżeli już bym chciał mp3 to z obsługą odtwarzania podczas gry jak w Vicie. Wtedy to ma sens, bez takiej funkcji mp3 w konsoli jest dla mnie bzdurną funkcją.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z ps4 tak jak zdecydowana większość osób które świadomie dokonaly zakupu. Problem w tym że ten mały.odsetek nieświadomych rozpanoszyl się po forach i panikę sieje ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qrdel

 

ja się zasadniczo zgadzam, każdy mający odrobinę oleju w głowie wiedział co kupuje i jaką funkcjonalność będzie miał sprzęt na który chce wyłożyć kasę, a fakt, że uaktualnienia obiecane przez Sony się przedłużają też nie powinien zaskakiwać. Co prawda ja uważam, że wystarczyło po prostu dopracować sprzęt i firmware i wypuścić go później (choć rozumiem czemu tak się nie stało;)), ale tak czy inaczej faktem jest, że kupujący PS4 w dużej mierze sami sobie są winni;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja ostatnimi czasy mam problem z napędem. Czasem nie mogę wsunąć płytki bo się załącza silniczek i mieli cały czas. Nie jest to na tą chwile uciążliwe bo nie występuje to często u mnie. Na jednej stronce znalazłem info o tym problemie:

 

Błąd ten nie został jeszcze w pełni zidentyfikowany (nie wiadomo czy jest sprzętowy, czy programowy), a w związku z tym, nie ma żadnego w 100% skutecznego sposobu domowego, aby go zlikwidować. Nie pomaga odbudowywanie systemu plików, ani podobne metody.

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PSX
Japonia 3 grudnia 1994
Unia Europejska 29 września 1995

PS2
Japonia 4 marca 2000
Unia Europejska 24 listopada 2000

PS3
Japonia 11 listopada 2006
Unia Europejska 23 marca 2007

PS4
Unia Europejska 29 listopada 2013
Japonia 22 luty 2014

 

Dlaczego ? Niech każdy sam powyciąga sobie wnioski                                                                                                       

 

 Co do czasu aktualizacji systemu PS4 to dla mnie było od razu jasne ze będzie to ok 22 lutego. Pisalem już o tym na tym forum 15 stycznia

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniłeś ameryki która dostala ps4 dwa tygodnie wcześniej, a dlaczego tak? Bo to są dwa najwazniejsze dla sony rynki, USA i tak stracony, ale im wcześniej tym szansa ze roznica nie będzie tak wielka, Europa zdecydowanie wygrana, a w Japonii ps4 na pewno sie lepiej sprzeda, tak jak Xbox w Usa, bo to nie Polska, produkt krajowy = produkt najlepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy sie tak za przeproszeniem sracie? Wszystko działa? Działa. Równie dobrze mogliby do końca tej generacji nie wydać update bo po co, skoro to co powinno działać, działa. Wasza dziwna sraczka na mp3 które potem uruchomicie ze 3 razy na rok jest całkiem zabawna:) Będą chcieli dodac MP3 albo DLNA to dodadzą. Nigdzie nikt nie pisal, ze to w ogole będzie dodane. Wyraz "moze" oznacza cień szansy, a Wy sie zachowujecie jak by ten update mial wnieść wszystko i konsola miała zacząć obciągać dodatkowo:) Rozumiem, marudzicie z nudów, bo nie ma w co grać, sam to mam, ale lepiej iść sie napić niż tu przeżywać.

Ale ty jesteś posrany skoro myślisz że każdy czeka na aktualizację tylko z tego względu aby dodali mp3 lub DLNA .

Nieinteresuja mnie te dwie funkcję zależy mi na opragromowaniu do sluchawek ,mam słuchawki na usb za ponad 500zl i co i gowno nie chodzą bo sony ma nas w dupie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USA i tak stracony

Obecnie w USA PS4 jak i X0ne schodzą w podobnych liczba, różnica jest taka, że PS4 nadal ciężko dostać, są braki w sklepach, a Xone leży sobie spokojnie na półkach. Niektóre sklepy same obniżają ceny Xone o 100$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×