Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok poszło, po prostu miałem czarny ekran przez kilkanaście minut ale jakoś przemieliło i poszło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIrmware 1.62, zmiany:

 

Operation quality during use of some PlayStation 4 software has been improved.

 

Czyli znowu tylko jakieś drobne poprawki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga 336MB

Dla tych co będą pytać "ile to trwa":

Całość instalacji od pobrania i wciśnięcia "Aktualizuj" do restartu konsoli na nowym oprogramowaniu - 4 minuty na dysku 7200RPM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troll mode on: a na 5400 ile? :D

Byloby fajnie gdyby wkomcu dodali odtwarzanie audio cd i filmy z pena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MatSzo92 - po tym co pisali ludzie na temat poprzedniej aktualizacji na 5200RPM może być więcej. Warto żeby ktoś to sprawdził i napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od momentu pobrania: czyli przygotowanie do instalacji trwało 2 minuty 53 sekundy
Instalacja od wcisnięcia aktualizuj 1 minuta 30 sekund (łącznie z restartami konsoli)

Łączny czas od pobrania wraz z instalacja 4 minuty i 23 sekundy Pozdrawiam

 

 

Dysk standardowy w PS4

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak 4 ril?  :shok:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak 4 ril?  :shok:

 

no właśnie też przecieram oczy :)

 

bardziej nieistotnej informacji z dupy jeszcze dzisiaj nie czytałem. no ale dopiero 13... :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to jest w miarę istotna informacja że update się instaluje około 4 - 6 minut. 

Zaraz będą posty typu - "Mi wisi update od 30 minut. Czy to normalne?"

...i mamy gotową i potwierdzoną odpowiedź: "NIE".

...ale to tylko moje zryte rozumowanie więc jak coś to wykasujcie całość po poście od Patricko. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Sony za ten update.Konsola nowej generacji,która 'nie potrafi wyświetlić czy dany użytkownik się zalogował,albo chcę zagrać w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to jest w miarę istotna informacja że update się instaluje około 4 - 6 minut. 

Zaraz będą posty typu - "Mi wisi update od 30 minut. Czy to normalne?"

...i mamy gotową i potwierdzoną odpowiedź: "NIE".

...ale to tylko moje zryte rozumowanie więc jak coś to wykasujcie całość po poście od Patricko. :P

 

moim zdaniem jest to zbędna i przesadzona profilaktyka bo tak naprawdę nic nie zmieni, jak komuś się będzie instalować pół godziny to i tak napisze o tym posta i będziemy mu odpowiadać bez względu na to czy napisano o tym dwadzieścia postów wcześniej. a już obliczanie co do sekundy ile się instaluje na dysku o takich i takich obrotach to jest albo zboczenie albo skandaliczny nadmiar wolnego czasu :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Sony za ten update.Konsola nowej generacji,która 'nie potrafi wyświetlić czy dany użytkownik się zalogował,albo chcę zagrać w grę.

Rozwiń temat?

Bo u mnie konsola na liście znajomych pokazuje kto jest zalogowany i w co gra.

moim zdaniem jest to zbędna i przesadzona profilaktyka bo tak naprawdę nic nie zmieni, jak komuś się będzie instalować pół godziny to i tak napisze o tym posta i będziemy mu odpowiadać bez względu na to czy napisano o tym dwadzieścia postów wcześniej. a już obliczanie co do sekundy ile się instaluje na dysku o takich i takich obrotach to jest albo zboczenie albo skandaliczny nadmiar wolnego czasu :). 

...to wywalcie posty od posta Patricko do końca i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no luz, jak już obliczyliście to szkoda żeby te pomiary poszły na marne (:D)

 

ale sam fakt rozkminiania czegoś takiego mnie zadziwia, ale może za stary jestem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń temat?

Bo u mnie konsola na liście znajomych pokazuje kto jest zalogowany i w co gra.

 

 

Chodzi o to, że nie wyświetla się info jak ktoś się zaloguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że nie wyświetla się info jak ktoś się zaloguje.

 

i albo niech tak zostanie albo najwyżej niech wprowadzą opcję czy chcę coś takiego czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Na PS3 przez to są spadki FPS i tylko wkurza podczas grania.

Na konsoli albo gram z umówionym składem albo nie chcę żeby mi przeszkadzano.

To nie Facebook tylko "poważna" sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z możliwością wyłączenia, ale moim zdaniem taka funkcja bezwzględnie powinna być. Po to PS4 oddaje dużo RAMu na działanie systemu, żeby była możliwie dobra jego integracja podczas gry. Mnie czasami powiadomienie, że ktoś jest online by się przydało, więc czekam na tę funkcję (z wyłącznikiem, bo to pewnie żaden problem podczas jej implementacji).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem było też zrobienie tego na PS3, a jakoś nie kwapili się przez te 7 lat.

Dlatego na PS3 wyłączyłem powiadomienia, bo szlag człowieka trafiał ilekroć widział jak ktoś wiecznie się loguje i loguje.

 

Na PS4 jak chcą to dać to wiadomo, pod warunkiem że będzie można to wyłączyć, tak jak teraz jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie parę min po aktualizacji zaświrował napęd (znany problem z wypluwaniem płyty i późniejsza ciągła praca mechanizmu wyjmowania płyt) , po restarcie problem nadal występował , i dopiero wyjęcie wtyczki zasilania i ponowne uruchomienie pomogło .  Konsole kupiłem pod koniec grudnia 2013 i w sumie to drugi taki przypadek , pierwszy raz pojawiło się to gdzieś w połowie stycznia, no i teraz akurat zaraz po dokonaniu update... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten problem nie jest związany z firmwarem. Niestety winny jest uszkodzony napęd (wiem, bo miałem). Czeka Cię wysyłka do serwisu. Sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po aktualizacji firmware mam problem z ps store, pojawia się komunikat "błąd usługi" tak samo nie mogę grać w trybach sieciowych gier... połączenie z siecią jest bo np. widzę znajomych, mogę z nimi korespondować itd. Co mogę w tym przypadku zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypisc sie i wpisać do psn, przywrócić ustawienia fabryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również sprawdzić ustawienia sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypisałem się i wpisałem, przywróciłem ustawienia fabryczne, była taka opcja licencjonowanie to też niestety nic nie dało, wyłączyłem z prądu na ok 10min, z siecią wszystko jest w porządku tak jak mówię widzę znajomych online piszę z nimi itd... nie działa tylko i wyłącznie ps store i tryby sieciowe gier. Jeszcze sprawdziłem konfigurację routera, zrestartowałem go i nigdzie nie ma problemu na żadnym urządzeniu tylko z ps store i multiplayerem na ps4.

Edytowane przez pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×