Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

The next system software update for PlayStation 4 (version 1.60) will be released tomorrow (4th February 2014), bringing compatibility support to PS4 for the PULSE Wireless Stereo Headset (including the GTA V limited edition version) and the original Wireless Stereo Headset.

This means that you will now be able to use these wireless headsets on your PS4 and can experience 7.1 virtual surround sound and voice chat while playing your PS4 games.

 

źródło: http://blog.eu.playstation.com/2014/02/03/new-wireless-stereo-playstation-4-headset-revealed-ps4-system-update-1-60-detailed/

Ciekawe jak ten update zadziała, mam nadzieję że te bezprzewodowe słuchawki Sony (oba modele) rzeczywiście zaczną działać tak jak powinny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakieś konkrety odnośnie aktualizacji teraz czekamy do jutra :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie! Już myślałem, że do 22 trzeba będzie czekać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zna ktoś listę zmian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną to wiadomo tylko o wsparciu dla headsetów, możliwości wyciszenia mikro w PS Camera oraz standardowych poprawkach w stabilności systemu.

Oby na tym się nie skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jutro w końcu wykorzystam swoje pulsy :-) ciekawe o której będzie można spodziewać się tej aktualizacji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną to wiadomo tylko o wsparciu dla headsetów, możliwości wyciszenia mikro w PS Camera oraz standardowych poprawkach w stabilności systemu.

Oby na tym się nie skończyło.

Znając życie na tym się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepiku ma się jeszcze pojawić aplikacja "Headset Companion App", czyli ustawienia headseta i takie tam pierdoły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie kompatybilna z plusami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Pulsami na bank, ale nie wiem jak z pierwszym modelem, który sam osobiście posiadam.

Na blogu napisaniu ogólnie, więc nie wiadomo. Zapewne sami się dopiero przekonamy jutro.

Najlepsze jest to, że u nas tej apki nawet na PS3 nie było, a do Pulsów była normalnie dostępna już na amerykańskim czy angielskim.

Chyba, że się mylę to przepraszam, wiem że którejś ważnej apki u nas nie było (pomijam YouTube, bo to parodia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Patricko pomyliłes z YouTube ;) Apka do słuchawek jest od początku w PS Store PL. 

Według oficjalnego info na blogu starszy headset też będzie wspierany przez PS4.

 

http://blog.eu.playstation.com/2014/02/03/new-wireless-stereo-playstation-4-headset-revealed-ps4-system-update-1-60-detailed/

The next system software update for PlayStation 4 (version 1.60) will be released tomorrow (4th February 2014), bringing compatibility support to PS4 for the PULSE Wireless Stereo Headset (including the GTA V limited edition version) and the original Wireless Stereo Headset.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apka do słuchawek jest od początku w PS Store PL. 

 

 

 

 

jakoś nie mogę jej znaleźć - na ps3 owszem ale nie na ps4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie mogę jej znaleźć - na ps3 owszem ale nie na ps4 ;)

A skąd ma być na PS4 jeżeli one jeszcze nie są wspierane? Chodziło przecież o PS3.

Myślcie logicznie ludzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu mowa była o aplikacji na ps4 a nie na ps3 !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Pulsami na bank, ale nie wiem jak z pierwszym modelem, który sam osobiście posiadam.

Na blogu napisaniu ogólnie, więc nie wiadomo. Zapewne sami się dopiero przekonamy jutro.

Najlepsze jest to, że u nas tej apki nawet na PS3 nie było, a do Pulsów była normalnie dostępna już na amerykańskim czy angielskim.

Chyba, że się mylę to przepraszam, wiem że którejś ważnej apki u nas nie było (pomijam YouTube, bo to parodia).

 

 

Patricko pomyliłes z YouTube ;) Apka do słuchawek jest od początku w PS Store PL. 

Według oficjalnego info na blogu starszy headset też będzie wspierany przez PS4.

 

http://blog.eu.playstation.com/2014/02/03/new-wireless-stereo-playstation-4-headset-revealed-ps4-system-update-1-60-detailed/

 

 

ale tu mowa była o aplikacji na ps4 a nie na ps3 !!!!

 

Czytanie ze zrozumieniem oraz logiczne myślenie się kłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jaka to jest appka do headsetów na PS3? Jaką ma nazwę? Szukam i szukam i nie ma nic :E

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest apka do headsetow ,tylko do jednego headseta elite 7.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz jak byk na blogu, że nie tylko Elite, ale oryginalne Wireless Stereo też, czyli ten pierwszy model z kwadratowymi nausznikami.

Póki co tylko 3 headsety będą wspierane tą apką na to wygląda, czyli wszystkie Wireless Stereo, od pierwszego po ten 2.0 pod PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko chyba znowu się mylisz.

Pierwszy headset nie jest obsługiwany przez apkę. Elite i ten nowy tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że dodadzą wsparcie 3D..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tam chodzi o to że wszystkie trzy będą wspierane przez PS4 ale w pierwszym modelu apka nie ma czego wspierać bo nie ma preasetów audio.

Patricko,

Tutaj masz potwierdzenie tego co napisałem.

http://blog.us.playstation.com/2014/02/03/ps4-system-update-1-60-official-headset-support-gold-wireless-headset-out-soon/?sf1681108=1

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn, trzeba się w PULSE'a wyposażyć jak faktycznie te predefininowane presetsy będą robione pod konkretne gry. Mam ten pierwszy headset tylko, więc mnie appka nie obejmuje z tego wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze latka dotyczy tylko hedsetow.Niby drobnostka,Ale mi brakuje braku info,ze dany użytkownik był o tej online itp Albo,że włączył daną grę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Qrdel na razie mało tego i można na raz wygrać tylko kilka bo się w pamięci słuchawek nie mieszczą.

Apka to nic. Ważne że będą działać.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×