Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O tym mówię. Sorry za nie sprostowanie :)

A co do całego systemu. To chodzi to teraz duużo szybciej.

Edytowane przez piotrekoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tak samo ;)

Chyba sobie za dużo dopowiadasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie odczucie , że system trochę szybciej działa. 

Na Share wywaliło mi błąd CE-34878-0 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie też się wydaje, że chodzi tak samo. Nie zauważyłem, by coś szybciej biegało.

Zresztą po co ?, PS4 pracuje wyśmienicie jako całość z systemem. Oczywiście są niedociągnięcia (i życzenia użytkowników) ale w ogólnym rozrachunku jak dla mnie jest OK.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI tam działa jak działało. Taki update, który dla mnie poza ShareFactory nic nie wprowadza :D
Ale za to są komunikaty "Twój plik wideo został zapisany".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie i znajomych Cod również nie działa,miodzio update ważne że można diodkę przyciemnić kur... A i mam Nfsa na płycie konsola chodzi teraz jak pralka.Zamiast wprowadzić info odnośnie kto się loguje to zrobili kto wbija na imprezę i to jeszcze nie swoją,brak słów.

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przed tym całym " update " ps4 padło , wyłączyła się podczas gry w cod ghost i już nie można było jej uruchomić , cały czas odpalał się Tryb bezpieczny , nawet na nowo nie można było systemu wgrać i konsola poleciała na gwarancje . Co do gwarancji to nie był potrzebny dowód zakupu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinien ale nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dziwiłem,że wczoraj pół dnia dołączał ktoś do mojej imprezy choć sam siedziałem w domu :)

I te irytujące powiadomienia o tym,że teraz nic nie nagrywa bo wartość strzeżona choć i tak nic nie nagrywałem anie konsola tego nie robiła.

 

Niech ktoś w końcu mi powie jak to jest czy miało być.

Konsola zawsze miała nagrywać ostatnie 15 min rozgrywki czy tylko po wciśnięciu przycisku share?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś czy można w końcu słuchać muzyki z pendrive na PS4? Jeśli tak to jak bo albo jestem ślepy albo poprostu się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można.A powiadomienia rzeczywiście  są irytujące,może się pomylili,zamiast info o logowaniu wrzucili to gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś czy można w końcu słuchać muzyki z pendrive na PS4? Jeśli tak to jak bo albo jestem ślepy albo poprostu się nie da.

Jak byś uważnie czytał bo byś wyczytał że można dodawać własna muzykę do tworzonych filmów w Share Factory a nie jej słuchać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te irytujące powiadomienia o tym,że teraz nic nie nagrywa bo wartość strzeżona choć i tak nic nie nagrywałem anie konsola tego nie robiła.

 

Niech ktoś w końcu mi powie jak to jest czy miało być.

Konsola zawsze miała nagrywać ostatnie 15 min rozgrywki czy tylko po wciśnięciu przycisku share?

 

zawsze. teraz rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir, przepraszam ale nie zgodzę się z Tobą.

To o czym piszesz to teoria. Praktyka jest trochę inna. 

Wcześniej konsola zapisywała to co chciała. Teraz wygląda na to że, że tez nie zapisuje non stop tylko dopiero od pierwszego dłuższego  wciśnięcia Share po włączeniu, konsola zaczyna nagrywanie. 

Wtedy przy kolejnym włączeniu Share mamy dostępne "zapisz klip wideo". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się nie zgadzać, za to się mylisz :)

 

Konsola sama zaczyna nagrywanie po włączeniu gry. Odpal konsolę, włącz grę, pograj z minutę i wciśnij share. Filmik zaczyna się od pierwszego ekranu po włączeniu gry (zwykle logo developera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w "Stick it to the man", po włączeniu Share nie było opcji zapisania filmiku. Dopiero za drugim wciśnięciem Share miałem opcję zapisu filmiku właśnie od momentu wciśnięcia pierwszy raz share. Wczoraj podobnie miałem w Mercenary Kings próbując nagrać krótki filmik. 

...więc nadal działa to jak chce ale lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po tym jak napisałem poprzedniego posta włączyłem konsolę, odpaliłem infamous, zagrałem 30 sekund, wcisnąłem raz krótko share, upload i anulowałem. zamknąłem grę, odpaliłem filmik i zaczął się od momentu włączenia gry. i za każdym razem tak robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po restarcie konsoli nagrywa. Wniosek jak dla mnie jest jeden:

Działa lepiej ale nadal randomowo. i lepiej się upewnić wciskając dłużej przycisk Share. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam z tym problemu, wciskam dwa razy share, zaczyna się nagrywanie 15 minut i jak się skończy, to konsola mnie o tym informuje. Później obrabiam to w programie, albo jak chce, to znowu naciskam dwa razy i znowu leci nagrywanie, a ja sobie to później scalam w jedną całość. Jak ktoś chce nagrać krótszy, to trzeba tylko zmienić w opcjach z 15 na 10, lub 5 i to wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o to czy konsola nagrywa ostatnie 15 cały czas bez udziału gracza czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z zapowiedzi wynikało,że ma zawsze na grywać i jak będzie fajna akcja czy coś nie musisz się martwić bo będzie to nagrane i możliwe do udostępnienia,w praktyce nagrywało jak chciało albo wcale więc nie pamiętałem właśnie jak to miało być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z założenia ma nagrywać cały czas. 

W praktyce jeszcze to nie do końca działa jak Sony obiecało ale po tym update i tak jest duża poprawa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło,myślałem że jak coś pomyliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×