Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Znajomi, którzy w to grają" jest wyświetlany tylko jeśli ktoś gra/grał w daną grę. Też mam gry, w które nikt nie gra i tam nie wyświetla się ta funkcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można kupić sobie wymienny przedni panel, wbijać w kalendarz datę premiery.

Akurat możliwość wymiany przedniego panelu nie jest głupim pomysłem - zwłaszcza, że ten świecący się jak wiadomo co plastik, dość szybko się rysuje. Kalendarz mimo wszystko też może być dość przydatną opcją - ale wymaga rozbudowy o nowe ficzery (premiery gier, tworzenie własnych zdarzeń solo i wraz ze znajomymi)...

Ale gdyby wywalili wszystkie te społecznościowe badziewia od firm trzecich, to bym się nie obraził - mdli mnie od tych wszystkich Twitów, Fejsbuków i reszty szajsów na konsoli. Niby nie muszę tego używać, no ale... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat możliwość wymiany przedniego panelu nie jest głupim pomysłem - zwłaszcza, że ten świecący się jak wiadomo co plastik, dość szybko się rysuje. Kalendarz mimo wszystko też może być dość przydatną opcją - ale wymaga rozbudowy o nowe ficzery (premiery gier, tworzenie własnych zdarzeń solo i wraz ze znajomymi)...

Ale gdyby wywalili wszystkie te społecznościowe badziewia od firm trzecich, to bym się nie obraził - mdli mnie od tych wszystkich Twitów, Fejsbuków i reszty szajsów na konsoli. Niby nie muszę tego używać, no ale... ;)

Nic nie poradzisz, już nawet lodówki mają fejsbuka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Znajomi, którzy w to grają" jest wyświetlany tylko jeśli ktoś gra/grał w daną grę. Też mam gry, w które nikt nie gra i tam nie wyświetla się ta funkcja :)

przy tych grach tego tez nie mam, może mi się system zbugował :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

River Raid na PS4

...może byłaby jeszcze jakaś nadzieja dla tej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po najnowszej aktualizacji

, konsola wydaje jakieś dziwne piski w stanie spoczynku. Ręce opadają z tym plastikowym szmelcem :-D

potwierdzam. u mnie również słychać dziwne odgłosy których przedtem nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainicjowalem ps4 instalując oprogramowanie z pendrive'a, które ważyło prawie 800 mb, i o dziwo póki co " jedno sekundowa odbudowa bazy danych" nie występuje. Oby było tak jak najdłużej :).

Edit:

Tylko teraz mam wrażenie, że napęd chodzi non stop na najwyższych obrotach. Same problemy...

Sent from my HTC One using Tapatalk

Edytowane przez Zyziek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyłączyłem całkowicie konsole, dziś włączam, 3 pikniecia, odbudowa bazy, i info że system był źle zamknięty. Po nowym sofcie takie cuda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wyłączam po graniu i odpukać żadnych problemów. Model 1216 jakby to miało znaczenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyłączyłem całkowicie konsole, dziś włączam, 3 pikniecia, odbudowa bazy, i info że system był źle zamknięty. Po nowym sofcie takie cuda...

Spróbuj dla testu na innym dysku twardym. Zamontuj na próbę jakikolwiek inny i próbuj przez jakiś czas.

Dla świętego spokoju możesz też sprawdzić ten dysk pod PC, czy nie ma jakiś bad sectorów, itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy dzieją mi się z konsolą od paru dni. Problem mam z online , strasznie długu wgrywa się tryb online w GTA około 5/6 minut . Nie mogę zamknąć żadnej aplikacji albo  trwa to kilka minut, bardzo wolno otwiera soę ps store , czasami dziwne piski przy wyłanczaniu konosli . Na niektórych grach strasznie szarpie obrazem podczas zwykłej gry nie przez internet. Może ktoś się orientuje co może być przyczyną (konsola na gwarancji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaw na nowo cały system. Po drugie konsola na gwarancji tylko pamietaj że sony w swojej dobroci odeśle ci pierwszą lepszą naprawioną konsole a nie twoją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem wysyłać na serwis ale dzięki Bogu zainstalowałem system na nowo, i mam swoją zadbaną konsolę a nie jakaś tam zregenerowaną. Warto spróbować przeinstalowac, nic nie tracisz ( jak zapiszesz sobie dane w chmurze albo na pendrive), a możesz " ocalić " swoją ps4.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyły zapisy na testy nowego softu.

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyły zapisy na testy nowego softu.

D5503@Tapatalk

 

Betatesty aktualizacji... Czy to jest poważne? Jeszcze trochę i dojdzie do tego że będą szukać betatesterów do śrubokrętów którymi skręcają konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz moze wprowadzaja jakies funkcjonalnosci do ktorych potrzebuja wiekszej ilosci userow zeby stestowac czy hula. Ja tam lubie testowac rozne nowink a jak ktos nie lubi to przeciez nie musi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz cos jakie udoskonalenia ma wprowadzać nowy soft? Oczywiscie poza poprawa stabilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapisałem na testera może się uda potestować.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 3.50 system software update – key features detailed

Friend Online Notification – Want to know the moment your friends come online? With this update, you can, as we’ve added an option to be notified when members of your friends list sign in on the network. Notifications can be tailored to certain friends.

Appear Offline – Sometimes you want to play a game or watch a movie without being interrupted. Now it’s easier to go incognito as we’ve added the option to appear offline. You can designate if you would like to appear offline when you log-in or at any time from your Profile or the Quick Menu.

User Scheduled Event – Now it’s easier to organise a game session. We’ve added the ability to schedule a future gameplay session with your friends on the system. When your event starts, users who registered for the event will automatically be added to a party so you can start playing right away.

Remote Play (PC/Mac) – We’re bringing PS4 Remote Play to Windows PC and Mac. This feature won’t be available to test in the beta, but you can look forward to it soon.

PlayStation Plus – A new option in the PlayStation Plus destination will allow you to easily check and manage your online storage.

Dailymotion, new service partner in Share feature – Dailymotion, an additional live streaming service, will become available for PS4 users to enhance their broadcast experience. Like other live streaming services available on PS4, users will enjoy the following features: Activity Feed, What’s New Broadcast Info Tile, Live Detail and Live from PlayStation.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niezła lista zmian, choć widzę, że na zagranicznych stronach już psioczą, że nadal nie ma wsparcia dla folderów  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawi się ten updejt ?

 

Beta testy firmware'u rozpoczną się jutro, więc pewnie trzeba liczyć z miesiąc zanim zostanie wypuszczony dla szerszej widowni.

Edytowane przez Will-O'-Wisp
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawi sie kiedy będzie gotowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro dopiero rusza zamknięta beta dla "wybrańców" więc spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×