Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odnoszę wrażenie, że na PS4 Sony powoli kładzie laske i będą już pchać siły w PS5. Brakuje wielu funkcji, ale co ich to obchodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, że PS4 powoli stanie się poprzednią generacją. Zupełnie jakby nie słuchali ludzi co ich zdaniem byłoby dobre (i nie chodzi mi o wydumane funkcje). Nawet gdybyśmy rok czekali, ale by te nowości wręcz się wylewały. System nie musi się od tego zamulać. Nie wiem czy ja jestem ślepy, ale nawet prostego usuwania obrazów w trybie pełnoekranowym PS4 nie posiada, i to jest właśnie zbyt głupie by było realne, ale co zrobić. Brakuje prostoty jak np. szybkie kopiowanie zapisów na USB, a nie przedzieranie się przez ustawienia. XMB miało to lepiej przemyślane. Mamy 2017, ludzie oczekują czegoś więcej od systemu.

 

Trochę śmiesznie to wygląda porównując do aktualizacji No Man's Sky gdzie wrzucili tyle nowości i nazwali ją 1.3, a tutaj? Parę dosłownie drobiazgów które mogłyby być jako aktualizacja po 5.00. Zegarek, tło, lista znajomych? Potrzebna do tego beta? No, może coś jeszcze wrzucą, ale to trochę naiwne.

Edytowane przez Cerb3rus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się ciesz że w ogóle masz kopiowanie dane na USB.
U konkurencji Masz wszystko w chmurze albo wcale. Brak manualnego zarządzania Save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co? Hahaha. Chmura chmurą, ale najlepsze rozwiązanie to USB. Trochę to smutne, że cieszymy się z prostych funkcjonalności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2EKA-BANC-LBG3 wykorzystany.Dzieki

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szału nie ma, za chwile kolejna generacja i będziemy zaczynać od nowa :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem PS4, zainstalowałem betę FW, odpalam listę znajomych i pierwsze co widzę to "Obserwować się.",  kolejne świetne określenie po słowie "Impreza"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już długo widnieje na ekranie Co Nowego błąd gramatyczny, że aż przykro patrzeć: "Użytkownik XX ukryte zdobył trofeum". SIEP się poczuwa do tego by go poprawić, czy im się nie chce?

Co ciekawe na tym samym ekranie gry są nazywane grami (i aplikacje grami xD), ale w menu podręcznym jest "zamknij aplikację". Trochę przypał, że takie proste rzeczy mają gdzieś. Nawet nie wiem od kiedy tak jest, bo PS4 mam od niedawna.

 

Nawet nie chcę domyślać się jak PS5 będzie wyglądać skoro Sony pracuje w żółwim tempie. Naprawdę, do czasów PS3 lubiłem tę firmę, ale teraz nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LGN3 L4NT HTTD wykorzystany. Wielkie dzieki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ten 4.74 i zniknęła mi beta... Nawet wpisując nowy kod pisze, że już został wykorzystany. W ustawieniach jak wejdę to też zniknęła opcja zainstalowania bety.

 

Ktoś coś?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zainstalowałem ten 4.74 i zniknęła mi beta... Nawet wpisując nowy kod pisze, że już został wykorzystany. W ustawieniach jak wejdę to też zniknęła opcja zainstalowania bety.
 
Ktoś coś?
 
 
Na stronach czy to pssite czy ppe jest napisane że zainstalowanie tej aktualizacji usuwa bete

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale zawsze można było wejść w ustawienia i znów ją zainstalować. Już profil PlayStation na Twitterze mi napisał, że błąd jest u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony wysyla zeby nie aktualizowac teraz musisz czekac na bete 6 :)

 

Important information for Beta Trial testers

PlayStation®4 system software update 4.74 has been released. When trying to start certain games, you may be prompted to update the system to 4.74 from the 5.00 Beta.

Updating from 5.00 Beta to 4.74 will result in the following restrictions:
- You will not be able to revert back from 4.74 to the current 5.00 Beta. (You will be able to update to the upcoming 5.00 Beta 6.)
- The order in which content is displayed on the home screen will be reset.
- Download links on the home screen (such as for SHAREfactory or Media Player) that you deleted will be displayed again.
- Some items in [Notifications] will be deleted.
- Some items in [Discover] that you have already seen will be displayed again.
- Activities that were created and some settings you configured while using the 5.00 Beta will be stored on the PlayStation Network server. You may see notifications related to these activities and settings even after updating to 4.74.
- Games that were downloaded while using the 5.00 Beta may not start properly after updating to 4.74. If this happens, delete the game, and then download it again

Please refrain from updating to 4.74 and wait for the upcoming 5.00 Beta 6 update if you would like to avoid these limitations.
Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem zanim włączyłem pleja i nic mi nie wyskoczyło o aktualizacji i nawet nie chciałem skoro coś tam sie dupcy i chciałem zostać na becie 5 a tu po przejściu w tryb uśpienia taki wałek i samo zaktualizowało i dopiero poszło w tryb spoczynku lul... jakie to głupie :1_grinning: niech no się okaże że muszę jakiegoś szpila zaś ściągać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo nie instalowałem aktualizacji a tu niespodzianka sama się zainstalowała w trybie czuwania i już brakuje mi niektórych opcji z 5 w szczególności z podręcznego menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już beta 5 wersja 6 więc każdy może wrócić do wersji bety oprogramowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kto mi powie jak w becie usunąć użytkownika. Bo w opcjach nie ma nawet zakładki użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 5.0(oficjalna, nie beta), wlasnie mi sie konsola restartuje, myslalem ze jeszcze sporo zanim wydadza.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nowa aktualizacja?
Wszystko działa tak samo i bez obaw można aktualizować?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno są problemy :-P ale to chyba nic nowego

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×